Nová opatření cestování mezi okresy

Anonymní
26.2.21 07:36

Nova opatreni cestovani mezi okresy

Dobry den, kdyz schvali opatreni zakaz cestovani mezi okresy. Syn jezdi za otcem do jineho okresu, je to vyjimka k vycestovani? Mame rozsudek

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7532
26.2.21 07:40

A nechceš počkat až co bude oficiálně schvaleny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9621
26.2.21 07:43

Todle by mě taky zajímalo, ale prostě snad když člověk při přesunu narazí na nějakou hlídku, tak ho pustěji…já mám teď děti na hlídání u mojeho tatínka 200km daleko a jedu si pro ně zítra raději…a u nás to bude taky zajímavý, jsme okres Brno - venkov, ale hned u Brna…takže do Brna smět nebudem…no nevim…za prací se snad bude moct, ne? Jinak bejt tebou bych cestovala s tím rozsudkem soudu…to by mělo být ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.2.21 07:49
@Cenarius píše:
A nechceš počkat až co bude oficiálně schvaleny?

Jasne pockam, ale toto omezeni je temer jiste, tak uz resim

• Citovat
  • Nahlásit
960
26.2.21 07:51

Měly by být výjimky: práce, podnikání a péče o osobu blízkou, předpokládám, že tam bude zahrnuto i dítě. Ale nevím, s naší vládou nikdy nevíš :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.2.21 07:51
@Tarinka píše:
Todle by mě taky zajímalo, ale prostě snad když člověk při přesunu narazí na nějakou hlídku, tak ho pustěji…já mám teď děti na hlídání u mojeho tatínka 200km daleko a jedu si pro ně zítra raději…a u nás to bude taky zajímavý, jsme okres Brno - venkov, ale hned u Brna…takže do Brna smět nebudem…no nevim…za prací se snad bude moct, ne? Jinak bejt tebou bych cestovala s tím rozsudkem soudu…to by mělo být ok.

My okres Hradec Kralove. Bude to divocina. Od pondeli nastupuji do zdravotnictvi a mam skolkovy dite, tak doufam, ze co je psany, ze skolka bude pro zdravotniky nadale fungovat

• Citovat
  • Nahlásit
7532
26.2.21 07:52
@Anonymní píše:
Jasne pockam, ale toto omezeni je temer jiste, tak uz resim

Jistě. Stejně jako bylo předevčírem ráno. Stejně jako dvě roušky apod. Kdy se lidi naučí, že není jistý ani to co je na papíře natož to, co se objeví v médiích. Hlavne nechápu jak chceš něco řešit, když neznáš žádné podrobnosti. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9621
26.2.21 07:57
@Cenarius píše:
Jistě. Stejně jako bylo předevčírem ráno. Stejně jako dvě roušky apod. Kdy se lidi naučí, že není jistý ani to co je na papíře natož to, co se objeví v médiích. Hlavne nechápu jak chceš něco řešit, když neznáš žádné podrobnosti. :roll:

Protože štěstí přeje připraveným :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
896
26.2.21 07:59

Ahoj normálně bych pro syna jela hold u sebe měj rozsudek.. Nikdo ti v tomto bránit nemůže.. Naše vláda jednou mluví tak pak zase tak… Kdyby udělala tvrdá opatření už předtím nemuselo to byt teď takove.., 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.2.21 08:02
@Cenarius píše:
Jistě. Stejně jako bylo předevčírem ráno. Stejně jako dvě roušky apod. Kdy se lidi naučí, že není jistý ani to co je na papíře natož to, co se objeví v médiích. Hlavne nechápu jak chceš něco řešit, když neznáš žádné podrobnosti. :roll:

Protoze od pondeli nastupuji do prace a bud pujdu na osetrovani s nejmensi nebo zajisti skolku pro zdravotniky. Kdyz bych byla na osetrovani, tak v dobe kdy syn pojede do jineho okresu k tatkovi, tak muzu jit do prace, tak proto to resim s predstihem

• Citovat
  • Nahlásit
68543
26.2.21 08:05
@Mediula píše:
Měly by být výjimky: práce, podnikání a péče o osobu blízkou, předpokládám, že tam bude zahrnuto i dítě. Ale nevím, s naší vládou nikdy nevíš :mrgreen:

Což narážíme naproblematiku výhradní péče a styku. Hele, myslím, že pokud se oba rodiče dohodnou, tak problém nebude, celé je to nevymahatelné, nemožné řešit. Když řekneš poldovi, že jedeš do práce, ke svému zubaři nebo si vyzvednout dítě, protož matka musí na oparci, tak nemůže ani pumpička. Problém nastane jen tam, kde situaci jeden rodič zneužije ve svůj prospěch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19752
26.2.21 08:07

Dítě za rodičem bude moci normálně jet. A myslíte, že na všech silnicích budou stát nonstop policejní hlídky? Kde by na to vzali lidi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27751
26.2.21 08:10

Pokud nikde nebudou hlídkovat, budu porušovat. A to jsem za celou dobu nic neporušovala. Ale mám toho po krk a konec v nedohlednu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
26.2.21 08:12

Policie jsou taky jenom obyčejní lidi. Když jim vysvětlíte, že syn jede k otci, tak vás normálně pustí. Tečka. Je to furt jedna rodina, to řešit nebudou.
Primárně budou podle mě stát na tazích, kde častěji jezdí turisté a posílat pryč právě je. Nemají kapacity na to, zablokovat kompletně všechny cesty a zkoumat do detailů proč kdo kam jede.
Tak si to možná představuje Babiš, ale to by musel zaměstnat roboty :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68543
26.2.21 08:16
@holka_z_hor píše:
Pokud nikde nebudou hlídkovat, budu porušovat. A to jsem za celou dobu nic neporušovala. Ale mám toho po krk a konec v nedohlednu. :nevim:

A když budou hlídkovat, tak co? Řekneš, že jedeš ke gynekologovi, hotovo. Nebo budou doktoři posílat zvací dopisy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat