Nová opatření cestování mezi okresy

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5325
26.2.21 13:03

@Maja25
jo lidi jsou fakt prasata. D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4830
26.2.21 13:22

@Paola21 Přesně tak. Pak se člověk nemůže divit, že se to rozlejza rychlosti větru.
Dřív lidi měli strach, když přišla morova rána.
Ale dneska z covidove rány si nikdo nic nedělá. Nulová hygiena no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.2.21 13:45

Taky jsme si dělali srandu, že až pojedu do porodnice (přes hranici okresu, jelikož naše okresní bude zavrena) tak mě nechají bídně porodit u cedule, protože nemám papír. :lol:
Jako tohle opatření mi přijde už naprosto na hlavu postavené, pořád budeme držet tunu výjimek, místo toho, aby skutečně těm pretizenym nemocnicím pomohli a na těch pár týdnů zavřeli fabriky, tak nám zakazou vycestovat z okresu. :potlesk: Jo a zavřou kvetinky a MŠ, to bude fakt TO ONO.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6398
26.2.21 14:02

Jsem ochotná dodržovat opatření, která mají aspoň trochu smysl (omezit kontakty, nosit v obchodě něco na hubě), ale buzerovat se nesmyslně nenechám, takže to, co mi smysl nedává, prostě nedodržuju a ani s tím nehodlám začít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68679
26.2.21 14:11
@Lily-of-the-valley píše:
Taky jsme si dělali srandu, že až pojedu do porodnice (přes hranici okresu, jelikož naše okresní bude zavrena) tak mě nechají bídně porodit u cedule, protože nemám papír. :lol:
Jako tohle opatření mi přijde už naprosto na hlavu postavené, pořád budeme držet tunu výjimek, místo toho, aby skutečně těm pretizenym nemocnicím pomohli a na těch pár týdnů zavřeli fabriky, tak nám zakazou vycestovat z okresu. :potlesk: Jo a zavřou kvetinky a MŠ, to bude fakt TO ONO.

No, tak musíš počkat na zvací dopis, no. :nevim: Kdo chce, hledá způsob, kde hce hledá důvod. Pošleš telegram do porodnice, že máš kontrakce a budeš čekat na pošťáka :nevim: Lidi dobrý, přestaněte hladat problémy tam, kde nejsou! Pak se ten covid nemá šířit!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18365
26.2.21 14:17

Tak když tě najdou v kufru s běžkama 100 km od domova, tak konečně budou mít možnost něco dělat. na výjezdu dálnice asi těžko udělají bránu a budou zkoumat. Pak asi klasicky auto se značkou 2A3 bude „podezřelé“ v Třeboni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.2.21 14:35
@Lama Lama píše:
No, tak musíš počkat na zvací dopis, no. :nevim: Kdo chce, hledá způsob, kde hce hledá důvod. Pošleš telegram do porodnice, že máš kontrakce a budeš čekat na pošťáka :nevim: Lidi dobrý, přestaněte hladat problémy tam, kde nejsou! Pak se ten covid nemá šířit!

Stejně jako většina nařízení dodrzuju. Z okresu jsem naposledy vyjela… no nevím, možná poslední den práce? Je dost možné, že proto mi to přijde tak vtipné opatření. Ale nějak neznám ve svém okolí nikoho, kdo by jel z pleziru za okres, jezdí max kvůli práci. Krom těch, co bydlí na hranici okresu a jedou třeba nakoupit do bližšího obchodu než do okresního města. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68679
26.2.21 14:41
@Bubla Bůčková píše:
Tak když tě najdou v kufru s běžkama 100 km od domova, tak konečně budou mít možnost něco dělat. na výjezdu dálnice asi těžko udělají bránu a budou zkoumat. Pak asi klasicky auto se značkou 2A3 bude „podezřelé“ v Třeboni.

Jo, tak já jezdím s bezkama v kufru už měsíc, protože jsem roste chcipla je vyndat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53074
26.2.21 16:21

A bydliště se může lišit od občanky a SPZ může být klidně z jiného konce republiky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68679
26.2.21 16:26
@ugluk píše:
A bydliště se může lišit od občanky a SPZ může být klidně z jiného konce republiky.

Hami psal, že máš mít fakturu za plyn. Jestli plyn nemáš, tak si ho zaveď a nepruď!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14247
26.2.21 16:45
@Lily-of-the-valley píše:
Stejně jako většina nařízení dodrzuju. Z okresu jsem naposledy vyjela… no nevím, možná poslední den práce? Je dost možné, že proto mi to přijde tak vtipné opatření. Ale nějak neznám ve svém okolí nikoho, kdo by jel z pleziru za okres, jezdí max kvůli práci. Krom těch, co bydlí na hranici okresu a jedou třeba nakoupit do bližšího obchodu než do okresního města. :roll:

Jojo, vsichni bobari na horach bydleli v prislusnem okresu :lol: :lol: :lol:

Holky nestresujte se dopredu. Stejne to nezmenite  :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53074
26.2.21 17:01
@Lama Lama píše:
Hami psal, že máš mít fakturu za plyn. Jestli plyn nemáš, tak si ho zaveď a nepruď!

Mám, ale psanej na manžela :-( No nic, jdu spáchat nějakou nájemní smlouvu.

@cecetka znám, krásnej a pravdivej :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4757
26.2.21 17:03

Copak okres, ale pohybovat se pouze v katastru obce, to je teprve to pravé labůžo. Třeba takové Ústí a Horní Dolní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
26.2.21 17:11

@dedrichov to bude vážně super, celou dědinu obejdu s rok a půl starým a strašně pomalým batoletem za hodinu. Mimo ves se jít nedá, všude je bláto a nehodlám se vracet obalená jak koule. Jediné hřiště je věčně plné. Po týdnu nám šibne, jsem zvyklá být půl dne venku a nachodit kilometry. Ob den jsme někde pryč v přírodě, je tu v okolí habakuk cyklostezek a málo lidí na nich. :pocitac: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68679
26.2.21 18:08
@dedrichov píše:
Copak okres, ale pohybovat se pouze v katastru obce, to je teprve to pravé labůžo. Třeba takové Ústí a Horní Dolní…
Ja furt preplanovavam trasy nejdřív 20km, pak 1 km, kraj, okres… Kde najdu katastrální plány?
@ugluk píše:
Mám, ale psanej na manžela :-( No nic, jdu spáchat nějakou nájemní smlouvu.@cecetka znám, krásnej a pravdivej :kytka:

No tak si to přepíše na sebe. A na něj necháš elektriku. Máš na to celej víkend.
Ja už mám hezky složku - plyn, kupní smlouva, pracovní smlouva, registrační list gynekolog, zubař, praktik, rodné listy děti, ofocena občanka s bydlištěm jejich otce, bydliště babičky, doklad o příspěvku na peci, certifikát o očkování, vyjety výsledkový list s hladinou protilátek anti covid, dynamika za poslední dva měsíce, IgG i igm a jeden týden. Ty snad ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat