Nová partnerka (sex na prvním rande)

Anonymní
27.10.19 20:43

Nová partnerka (sex na prvním rande)

Ahoj všechny, sice už je mi 35 let, ale rád bych věděl, jestli má cenu pokračovat ve „vztahu“, který jsem začal. Poznal jsem minulý týden na jedné online seznamce ženu, která mě zaujala (38 let, bezdětná, VŠ vzdělaná, vzhledově takový průměr - mně se líbí). Ještě bych chtěl dodat, že bydlí shodou okolností asi 50 metrů ode mě (sídliště v krajském městě). Poté co jsem ji na seznamce oslovil, hned jak byla online, domluvili jsme si hned na pátek rande. Šli jsme večer na rozhlednu, se zastávkami po hospodách (nejsem nějaký velký alkoholik, vypiji cca 10 piv měsíčně). Dobře se nám spolu povídalo a i ona přiznala, že jí je se mnou dobře. Skončili jsme spolu u mě v posteli. Nejsem úplně svatý, a není to moje první zkušenost se sexem na první schůzce. Ještě bych pro upřesnění dodal, že jsem se ji několikrát ptal, jestli opravdu chce jít ke mně, rozhodně jsem ji do postele netahal, ale v poslední fázi našeho rande jsme šli spolu za ruce. Ráno po probuzení opět proběhl sex (bylo to spíš z mojí iniciativy, ale chápu, že se jí do toho moc nechtělo, jelikož nejsem typ chlapa, který vyvrcholí za 10 minut a v noci podle různých signálů se jí to podle mě líbilo). Během noci i pak ráno jsem ji hladil na zádech, což se jí moc líbilo. Když už se chystala v sobotu ráno odejít, dvakrát se mě ptala, co budu dnes dělat. Řekl jsem jí, že nevím. Odpoledne jsem ji napsal, že bych s ní rád něco podniknul a ona mi odepsala, že má doma rodiče a půjde brzy spát a jestli jsem s ní chtěl něco podniknout, měl jsem jí to ráno říct. Dnes jsme si opět psali a ona mi napsala, že by se mnou dnes někam ráda vyrazila, ale je nastydlá a snad zítra a že jí to mrzí. Oba jsme si řekli (ještě celkem za střízliva), že chceme vážný vztah. Jinak ona také není svatá a měla nějaké známosti na jednu noc, ale vím, jaká je dnes doba, takže by mi to ani nevadilo. A teď vy, ženy ????, myslíte si, že má ta žena zájem opravdu o vážný vztah, nebo se teď jen vymlouvá? Jinak jsem nohama na zemi a vím, že není jediná na světě.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

30915
27.10.19 20:44

Spal jsi s ní s ochranou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
499
27.10.19 20:53

Nemusí to být nutně výmluvy.
Uvidíš, pokud se nesejde při další příležitosti, na které se oba pevně domluvíte, tak až teprve poté bych začala mít pochyby ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2291
27.10.19 20:53

Asi tak…Pokud chci vazny vztah, nepolezu na prvnim rande typkovi do postele…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3400
27.10.19 20:57

Tak asi záleží i jak jinak komunikuje… Třeba si ji tak nezaujal a tak si chtěla aspoň užít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2376
27.10.19 20:58

Ja na sexu na prvnim rande nevidim nic spatnyho. :nevim: je to jen sex, ne zadost o ruku nebo vyznani lasky. :mrgreen: myslim, ze to vymluvy nejsou. Je nastydla a den pred tim neodvolala navstevu rodicu, pac jsi se k tomu nemel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22802
27.10.19 20:58

My se třeba na prvním rande opili, jeli spolu domů a sex byl a už jsme spolu 11 let :nevim: Ve vašem věku není myslím co řešit, buď ti s ní bylo dobře, nebo ne, na co ztrácet čas pokud byla vzájemná chuť

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2376
27.10.19 21:00
@pikola píše:
My se třeba na prvním rande opili, jeli spolu domů a sex byl a už jsme spolu 11 let :nevim: Ve vašem věku není myslím co řešit, buď ti s ní bylo dobře, nebo ne, na co ztrýcet čas
:mrgreen: my taky. A taky 11 let.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
156
27.10.19 21:03

@pikola @lolink My taky a taky už 11 let. A já se k němu hnes stehovala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.10.19 21:11

Jasně, už máme svůj věk a když na to máme chuť, tak proč si neužít. A ještě bych chtěl doplnit, že od toho našeho rande na té seznamce už nebyla (je tam vidět stav, kdy je člověk naposledy online) takže to asi nebude úplně klasická seznamkovská rozhoďnožka. Také jsem byl dříve trochu puritán, ale přizpůsobil jsem se době. Jinak teď večer celkem komunikuje a vypadá to, že je opravdu nastydlá. Projevila sama zájem, že se můžeme sejít. A jinak také už jsem slyšel o vztazích, kdy se spolu oba vyspali na první schůzce a jsou spolu plno let, takže je to individuální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35833
27.10.19 21:15

Teda- do kostela v neděli nechodím, ale do sexu na prvním rande bych nešel…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1050
27.10.19 21:15

Tez sex na prvnim rande nevidim jako zadny problem, Jedine co pak, ze clovek nemusi dobre unest to odmitnuti. Mozna, ze to je uplne mimo, ale ja z ni mam dojem, ze je tebou tez docela nejista ( rano jsi ji vlastne odmitnul, kdyz se ptala na to, zdali budete i prez den spolu) a mozn byla trosku dotcena, ze sis to nakonec rozmyslel ( proto ta poznamka, zes to mel rict rano). To nachlazeni muze byt pravda a nebo jen potrebuje odstup, aby ti dala najevo, ze pokud ji odmitnes, tak jen tak dostupna nebude. Ze je nezadana v 38mi znamena asi, ze ma neco za sebou, ja bych vubec flintu do zita nehazela…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1120
27.10.19 21:17
@tomas00007 píše:

Už nejsi anonymní. Ale holka zájem určitě má. Zkuste to spolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.10.19 21:18

@KaroliS Víš, jaká je dnes doba. Po škole byla pár let ve světě, pak si založila firmičku a ono to uteče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.10.19 21:20

Tohle me pobavilo, chlap jde do sexu na prvnim rande a nasledne resi, jestli dotycna neni nahodou rozhodnozka.
Ne, neni to prekazka vazneho vztahu, ani u me a evidentne ani u jinych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama