Reklama

Nová partnerka, změna chovaní bývalého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 15:01
Nová partnerka, změna chovani bývalého

Ahojky, snad poradíte.
Bývalý partner si našel novou partnerku (s tim ze někoho ma nemam problem). Rozešli jsme se kdyz byli malé tři týdny snažili jsme to dat dokupi, no neslo to, dali se dohromady asi před cca třemi měsíci.

Jenze nevim ani kdo to je, neseznámil nas - abych aspon věděla s kým vlastně mala je. Vposledních cca dvou měsících se chovani bývalého hodne změnilo, začal vyhrožovat soudy, ohánět se právníky s tim ze mu braním se styku atd..

Ma platit 2000,– alimenty, soudně mame ze si bere malou po domluvě - jsme dohodnuti na nedělích 2hod, a pak po další domluvě cca 1-2krat za týden dle jeho zájmu a casu, jenze mi lže v tom, kde jesne domluveni na procházky v kočárku (v tom kde jsou je mi jedno po našem městě - jsou to jeho 2hod) ale vozí ji do cca 25km vzdáleného města bez mého vědomi za ní do prace (do hospody), její chovani je také velmi zvláštní, na internet si dává fotky s malou cca měsíc z5 (s popisem moje láska, princezna, naše šťastná rodinka atd) je hezke ze ji ma rada. Ale zda se mi to nevhodné stejně tak i to ze bývali lze, nerespektuje nic ohledně malé, na to zr ji obcas tim ze ji taha tam a z5 a ona nespí roztrha režim mi řekl jen “to neni můj problem - nebot jsem mu řekla ze pak nevidi co je doma, a jak se mala trapi nez usne, či se v noci budí atd…).
Stejne tak ji vozí z5 jak se mu zachce, a ja se pak doma strachují a volám zda je vse ok. (kdyz by dal vědět ze přijedou později OK, ale strachoval se půl hodiny někdy i hodinu je silene - nikdy jsem mu na to nic neřekla, nechci aby si myslel ze sleduji presne na cas kdy přijedou)
Na navrh (i soud jej predtim doporučil) mediáčniho centra, které řeši tyhle situace mě poslal do haje, zle tam nepůjde, nema co resit. Ale jde přece o malou a hlavně o to, aby jsme se spolu nějak dohodli a domluvili do budoucna je ji ted 6mesicu a jen se to vyhrocuje - casem bych byla rada aby spolu i trávili mnohem více casu, ale musíme spolu začít nějak komunikovat ohledně malé)

Nedá se s nim na ničem domluvit, nic nerespektuje. Nechci se s nim do budoucna takhle “přetahovat a dohadovat”, chci aby jsme spolu vycházeli a proto i to centrum.

Nevim jak postupovat už (uvidím vo mi nahˇvrhnou v tom centru), zažila jste některá neco podobně, ze zničeno nic, kdy jste se s bývalým normalni domluvili vse bylo “bez problému” se začal chovat takhle (soudy, ohánění právníky, nerespektování dohod ani toho co mu říkáte ohledně prcka), plus k tomu se mi od jeho sestřenice doneslo “ze údajně hledá malé novou maminku”, stejne tak neni příjemné potkávat naše známe s dotazem: a Tome nevadí ze se ona s malou fotí a dává si to na internet-no nelibi, ale nic s tim neudělám kdyz me s tim bývali poslal do haje se slovy, zle to neni ma věc.

Reklama

Reakce:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 23.09.18 15:31

její chovani je také velmi zvláštní, na internet si dává fotky s malou cca měsíc z5 (s popisem moje láska, princezna, naše šťastná rodinka atd) je hezke ze ji ma rada.

Myslím, že zveřejňovat fotky Tvého dítěte se nesmí, máme GDPR. Písemně si vyžádej, aby je stahli, nejdřív si udělej screen obrazovky z PC, aby byl důkaz, že jsou veřejně.

Oni Tě následně vyřadí z přátel, tak jim na FB neuvidíš, ale fotky dítěte může zveřejňovat maximálně Tvůj ex jako otec dítěte. Ona určitě ne.

Kdyby dělal exák stále problemy, tak bych to zažalovala. Vůbec proč by cizí ženská měla psát něco o princezně v souvislosti s tvým dítětem. Ani zatím není jeho manželka… takže prrrr.

janablizkova
Kecalka 425 příspěvků 23.09.18 16:00

Můs syn má stejné probléby s bývalou vše šlo vždy domluvit a ted má nového partnera a je vše v háji.Dříve bývala vnučka u nás nebo u syna od pátku do neděle o prázdninách i tři týdny a najednou to nejde.Vyhrožuje policií když se o pár minut zpozdí což je problém v tom že se přestěhovala o 70 km dál tak že je syn vázaný na autobus a vlak.Bude se ted opět vše řešit soudně.

Uživatel je onlineProf. Farnsworth
Závislačka 4402 příspěvků 23.09.18 17:08
@LaPaloma píše:
její chovani je také velmi zvláštní, na internet si dává fotky s malou cca měsíc z5 (s popisem moje láska, princezna, naše šťastná rodinka atd) je hezke ze ji ma rada.

Myslím, že zveřejňovat fotky Tvého dítěte se nesmí, máme GDPR. Písemně si vyžádej, aby je stahli, nejdřív si udělej screen obrazovky z PC, aby byl důkaz, že jsou veřejně.

Oni Tě následně vyřadí z přátel, tak jim na FB neuvidíš, ale fotky dítěte může zveřejňovat maximálně Tvůj ex jako otec dítěte. Ona určitě ne.

Kdyby dělal exák stále problemy, tak bych to zažalovala. Vůbec proč by cizí ženská měla psát něco o princezně v souvislosti s tvým dítětem. Ani zatím není jeho manželka… takže prrrr.

Pokud dá ke zveřejnění souhlas otec, tak se maximálně mohou soudit. A pokud nemají s ex dobré vztahy (jako že asi nemají), tak on se vždy zastane své přítelkyně… Tohle může nadělat ještě větší nevraživost než je mezi nimi teď. E to může brát jako útok proti jeho přítelkyni a může dělat ještě větší naschvály. Zkus s ním nejdřív slušně promluvit a požádat ho, jestli by to nedal pryč.

_0812_
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 23.09.18 17:21

Tak jí ty fotky nahlašuj s tím, že na nich zveřejňuje tvé dítě. Bych jí dala šťastnou rodinku kopretince. A styk si nech dát soudně. Pokud by i tak nedodržoval čas, řešila bych to přes OSPOD, policii nebo kde se to všude dá řešit a následně znovu soud. Neřeknu, kdyby se zdržel u prarodičů, bazénu nebo herně, to ať přijde klidně o dvě hodiny později, ale aby mi děcko tahal do hospody tak to tedy fakt ne. A jestli ona je už teď taková aktivistka, tak počítej s tím, že za chvilku ti bude kecat do toho jak dceru vychováváš, oblekáš, krmíš…vše budeš dělat špatně a starostlivý tatínek bude mít nutkavou potřebu na její popud to řešit na patřičných místech.

Betty2108
Nováček 6 příspěvků 23.09.18 17:21

@Prof. Farnsworth už se i stalo, bývali o tom nechce ani slyšet, ne ze bych po nem chtela aby to dal pryč, jen zle je to nevhodné…no nejake scény kvůli tomu delat nebudu, ale jeho přístup poslední mesice je příšerný, malou miluje a i se vzdy hezky stará, ale co se týká komunikace ohledně malé či domlouvani kontaktu a vseho kolem to je katastrofa

Uživatel je onlineProf. Farnsworth
Závislačka 4402 příspěvků 23.09.18 17:45
@Betty2108 píše:
@Prof. Farnsworth už se i stalo, bývali o tom nechce ani slyšet, ne ze bych po nem chtela aby to dal pryč, jen zle je to nevhodné…no nejake scény kvůli tomu delat nebudu, ale jeho přístup poslední mesice je příšerný, malou miluje a i se vzdy hezky stará, ale co se týká komunikace ohledně malé či domlouvani kontaktu a vseho kolem to je katastrofa

No jo, tohle je vždycky těžký :( Ale jestli jak píšeš malou miluje a hezky se o ní stará, tak máš záruku toho, že bude vždy jednat v jejím zájmu a nedovolí aby se jí něco stalo.

A jestli ta jeho nová si dává fotky a píše o ní jako o miláčkovi - třeba to myslí dobře a má ji opravdu ráda. Vím, že je to těžký, ale pořád lepší, než kdyby ji nesnášela.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 23.09.18 19:02
@Prof. Farnsworth píše:
No jo, tohle je vždycky těžký :( Ale jestli jak píšeš malou miluje a hezky se o ní stará, tak máš záruku toho, že bude vždy jednat v jejím zájmu a nedovolí aby se jí něco stalo.A jestli ta jeho nová si dává fotky a píše o ní jako o miláčkovi - třeba to myslí dobře a má ji opravdu ráda. Vím, že je to těžký, ale pořád lepší, než kdyby ji nesnášela.

Ta jeho nová ženská soupeří o jeho lásku s jeho malou. Tak chce být s ním na stejné lodi a stejně důležitá, tak hraje lásku ke Tvému dítěti. Je to ale pořád lepší varianta, než kdyby ji nějak nenáviděla.
Takže pokud Ti nevadí to zveřejnění fotky, ale jen ty žvásty okolo, tak to asi budeš muset zkousnout nebo jí tam můžeš dráždit komentářema, že se může těšit, až bude mít svoje. Tím si sice zaručíš, že tvůj ex bude brzy otcem znovu, ale taky je zde riziko, že to odnese Tvoje dítě. Bylo by dobré, kdyby vaše splolečná dcera měla dost času si vydobýt neochvějnou pozici v srdci svého otce a to umocní skutečnost, že bude nějaký věkový rozestup mezi ní a budoucím dítětem exáka. Ať si nextka počká, … dopřej jí dost času. :jazyk:

solip
Kecalka 440 příspěvků 23.09.18 19:26

@Betty2108 a nechces se teda zkusit obratit na tu novou pani? Napsat ji nebo zavolat a vsechno tohle, co tu pises, s ni probrat? Treba je to proste uplne normalni zenska a opravdu ma tvoji dceru rada… A urcite bude mit na otce ditete vliv, takze mozna, kdyby sis zkusila promluvit s ni, tak ji by potom poslouchal… Tim nemyslim ty fotky, to bych asi uplne presla, ale spis to, ze ses moc rada, ze se o dceru tvuj ex zajima a ze si ji bere, ale ze proste potrebujes, aby ti dal vedet, i kdyby se zdrzel treba jen o pet minut… Stejne tak s tim rezimem… Ona je zenska, tak treba by to pochopila, ze nejde o to, ze chces branit styku ditete s otcem, ale ze je proste potreba pochopit, ze jsou urcite podminky, ktere je nezbytne dodrzovat..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >