Nová práce a strašní kolegové v kanclu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 11:05
Nová práce a strašní kolegové v kanclu

Ahoj nastoupila jsem do nové práce a je to tam strašný!!! Chci po týdnu odejít!!
Jsme v kanclu 4. Jeden chlápek tam moc nebývá, pak tam je holka která prej vyštvala mou předchůdkyni
Je drzá, mluví semnou stylem „to asi logicky tě napadne jak to má být, nejsi blbá ne snad“ od rána do 15:30 pouští metal, řekla jsem jí že mi to vadí, ať si dá sluchátka. Ne, prej ona je tam dýl ať si zvyknu!!! No a ten třetí, chlap, je dost mimo, chtěl po mě ať zjistím nějaký kód ET u nějakého kamionu, no tak jsem se dopídila nějak co to je, ale firma u které jsem to chtěla objednat mi poslala nabídku na jiné ET, já si toho nevšimla a předala mu to -_- ten mě seřval na tři doby, no děsný, nakonec zjistil że na to jeho ET je houby platný że musí vědět rozměr.
No už jsem to obrečela a nechci!!! Už tam jít!

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 12274 příspěvků 01.02.19 11:06

Tak tam nechod, od toho je zkusebka

Apaji
Kelišová 5472 příspěvků 01.02.19 11:15

Zašla bych za nadřízeným/nad­řízenou s tím, co se děje a že zvažuješ zrušení pracovního poměru ve zkušební době - aby nadřízený věděl proč. Pokud by se to nezlepšilo včetně pořádného zaučení, tak bych ten pracovní poměr zrušila. Chodit do práce se staženým žaludkem nemá moc smysl, kór z dlouhodobého hlediska (chvíli se to dá).

A využila bych to tak, že při hledání nové práce bych byla de facto hned volná a to je také benefit pro potencionálního zaměstnavatele. Nemusíš brát ohled na dvouměsíční výpovědní lhůtu.

Nadřízený je od toho, aby vedl a vést může když ví, co se mu děje za zády. Že mu tam sabotují jeho rozhodnutí někoho přijmout, že jsou schopni vyštípat i člověka, který by mohl být velký přínos pro firmu. Pokud toto vedoucí řešit nechce, tak je to marný boj a pracovní poměr bych zrušila.

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 14359 příspěvků 01.02.19 11:18
@Anonymní píše:
Ahoj nastoupila jsem do nové práce a je to tam strašný!!! Chci po týdnu odejít!!
Jsme v kanclu 4. Jeden chlápek tam moc nebývá, pak tam je holka která prej vyštvala mou předchůdkyni
Je drzá, mluví semnou stylem „to asi logicky tě napadne jak to má být, nejsi blbá ne snad“ od rána do 15:30 pouští metal, řekla jsem jí že mi to vadí, ať si dá sluchátka. Ne, prej ona je tam dýl ať si zvyknu!!! No a ten třetí, chlap, je dost mimo, chtěl po mě ať zjistím nějaký kód ET u nějakého kamionu, no tak jsem se dopídila nějak co to je, ale firma u které jsem to chtěla objednat mi poslala nabídku na jiné ET, já si toho nevšimla a předala mu to -_- ten mě seřval na tři doby, no děsný, nakonec zjistil że na to jeho ET je houby platný że musí vědět rozměr.
No už jsem to obrečela a nechci!!! Už tam jít!

Myslím, že tady to nemá cenu. V zájmu tvého duševního zdraví bych si našla něco lepšího. Kdoví, jak to tam funguje. Jestli ta drzá opice ještě k tomu chrápe se šéfem, pak to je ztráta času.

milktea
Kecalka 246 příspěvků 5 inzerátů 01.02.19 11:52

Tak už víš, proč tvá předchůdkyně odešla.
Odešla bych taky, asi bych jim ani neřekla důvod, ať se v tom patlaj sami.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >