Nová příjezdová cesta na místě kde je les

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
Anonymní
16.5.22 06:49
@inkakřivák píše:
No na to, jak máš naivní představy, reaguješ hodně arogantně. Víš co? Tak se seber, a zajdi si na příslušný stavební úřad a tam se ptej. Oni ti možná i řeknou, co by obnášelo ta změna UP, případně jak dlouho se to povleče. Máš představy jak pětiletý dítě o svatbě tatínka s maminkou. Tak to bez zkusit. Ať se úředníci taky zasmějí.

Tvl… Když mě tady někdo bude psát pí. oviny, tak mu na to budu reagovat stejně… A vůbec nevím proč tady furt na vše TY musíš reagovat… To jsi nějaká zakomplexovaná matka na mateřské nebo co tvl

• Nahlásit
47587
16.5.22 06:58

Ptal ses a teď se divíš, že ti někdo odpovídá? Chytrý namachrovany idiot, vsudebyl vsechnozna všechno viděl dvakrát. Můžeš logicky vysvětlit, proč ses tu tedy vůbec ptal, když na rady reaguješ jako blázen?
A jistě, jsem jenom hloupá matka mateřské, tos trefil.

• Nahlásit
Anonymní
16.5.22 07:16
@inkakřivák píše:
Ptal ses a teď se divíš, že ti někdo odpovídá? Chytrý namachrovany idiot, vsudebyl vsechnozna všechno viděl dvakrát. Můžeš logicky vysvětlit, proč ses tu tedy vůbec ptal, když na rady reaguješ jako blázen?
A jistě, jsem jenom hloupá matka mateřské, tos trefil.

Já nepsal hloupá :mrgreen:

• Nahlásit
47587
16.5.22 07:21
@Anonymní píše:
Já nepsal hloupá :mrgreen:

No to jsem přiznala navíc. Jsem sebekritická, a zejména když potkám génia, tak to vynikne.

• Nahlásit
33420
16.5.22 07:28
@Anonymní píše:
NevítePříspěvek upraven 16.05.22 v 07:26

To sis nepomohl. :mrgreen: Diskuze byla citovaná. :mrgreen:

• Nahlásit
33420
16.5.22 07:29
@Anonymní píše:
Tvl… Když mě tady někdo bude psát pí. oviny, tak mu na to budu reagovat stejně… A vůbec nevím proč tady furt na vše TY musíš reagovat… To jsi nějaká zakomplexovaná matka na mateřské nebo co tvl

8o
Uklidni se!!
Tak nekupuj chatu, kde jsou problémy s cestou. :zed:

• Nahlásit
47587
16.5.22 07:34

@topazio Ale jen ho nech, aspoň nějaká legrace.

• Nahlásit
8336
16.5.22 08:02
@Anonymní píše:
Tvl… Když mě tady někdo bude psát pí. oviny, tak mu na to budu reagovat stejně… A vůbec nevím proč tady furt na vše TY musíš reagovat… To jsi nějaká zakomplexovaná matka na mateřské nebo co tvl

A dost, @admin prosím od odkrytí anonymního blbce.

• Nahlásit
27364
16.5.22 08:32

Jen přemýšlím, kolik to bude stát.. :think:
odkup lesa, vykácení, odstranění kořenů, skrývka zeminy, zaplacení bonitace půdy, projekt, vybudování cesty….. pochybuju, že to spraví půl milionu…..

• Nahlásit
47587
16.5.22 08:44

@Janli mě napadlo úplně jednoduché řešení. Auto nechá u silnice a ten kousek dojde. Chata stojí, kdyby hořelo, aj cesta tam je, a hasiči by se s tím nesp…drbali. Ti by nějaké vlastnictví neřešili. A pan je velký hovězí kus, tak tašku unese.

• Nahlásit
2500
16.5.22 08:52

Pravdepodobne predchozi majitel pravo te cesty vydrzel, takze by vas ten soud tolik nestal, ale bez pravnika a trochu mene agresivniho pristupu to nepujde

• Nahlásit
27364
16.5.22 09:05
@inkakřivák píše:
@Janli mě napadlo úplně jednoduché řešení. Auto nechá u silnice a ten kousek dojde. Chata stojí, kdyby hořelo, aj cesta tam je, a hasiči by se s tím nesp…drbali. Ti by nějaké vlastnictví neřešili. A pan je velký hovězí kus, tak tašku unese.

Kde je vůle, tam je cesta… Kde je vůl, tam je problém…

• Nahlásit
Anonymní
16.5.22 09:12
@Zumpa píše:
A dost, @admin prosím od odkrytí anonymního blbce.

Nevím v čem žijete, ale tady je každý anonymní… Nebo mě snad chcete říct že vás profil je plně 100% veřejný s pravdivým jménem a podobně :).

• Nahlásit
8336
16.5.22 09:15
@Anonymní píše:
Nevím v čem žijete, ale tady je každý anonymní… Nebo mě snad chcete říct že vás profil je plně 100% veřejný s pravdivým jménem a podobně :).

Jako že mám požádat adminy rovnou o blokaci? :mrgreen:  :mavam:

• Nahlásit
47587
16.5.22 09:21

@Zumpa Ovšem zase na základě téhle diskuze plně chápu, že majitel příjezdovky odmítá dohodu.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat