Nova přítelkyně x syn, mam pocit, ze na nic nemam cas.

Anonymní
29.6.21 21:58

Nova přítelkyně x syn, mam pocit, ze na nic nemam cas.

Ahoj, prosim Vas, jak jste resili obdobi, kdy vase deti neznali noveho partnera? Mam pocit, ze na nic nemam cas. Zatim je to ve stavu, kdy mam z urcitych duvodu syna ja u sebe, byvalka si ho zatim k sobe brat nemuze. Pritelkyni mam 3 mesice, takže syn (12 let) ji jeste nezna. Vi, ze nekoho mam a ptal jsem se ho, jestli uz ji chce poznat (rikal, ze nevi, tak ho nenutim), mne to teda prijde brzy, ale fakt nevim, jak to vsechno skloubit, tak. Mam pocit, ze nic nestiham. V praci jsem kazdy den do sesti, musim neco delat na baraku, věnovat se synovi a jeste nezanedbavat pritelkyni. Treba ted situace. Jsem na sluzebce skoro 14 dni, vracim se ve ctvrtek a pritelkyne chce, abych u ni o vikendu spal. Chci ji videt, ale zase po 14 dnech nemuzu na noc odjet. Navrhnul jsem veceri a ze bych pak jel domu, ale to nechce. Uz mi dokonce rekla, ze ma pocit, ze na me porad ceka, coz je teda pravda. Diky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12286
29.6.21 22:05

Prednost by mel mit syn pred novou zenskou, a jestli to ona nechape asi bych s ni neztracela cas :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17403
29.6.21 22:06

No vítej v životě rodiče, který je primárně zodpovědný za dítě…

Pro nový vztah je to holt zkouška.

Držím palce, ať to dáte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21458
29.6.21 22:07

Buď v klidu, přítelkyni to brzy přestane bavit a budeš mít čas na syna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1403
29.6.21 22:10
@iiiv píše:
Prednost by mel mit syn pred novou zenskou, a jestli to ona nechape asi bych s ni neztracela cas :nevim:

Věru, jestli je každej den do šesti v práci, pak dělá na baráku a věnuje se synovi, tak sice nechápu, jak dlouho dělá na baráku a kdy se vlastně věnuje synovi, ale vychází mi z toho jestli tak hodinka na každé a na přítelkyni mi v tom rozvrhu nezbývá už vůbec nic. V takovém případě být tou přítelkyní, také bych s ním neztrácel čas…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
29.6.21 22:11

Vítej ve svete svobodne matky s ditetem v peci.
Rada-dite k babicce, nebo trpeliva pritelkyne. Zalezi co mas jako prioritu. Ja mela dite. A proto jsem nasla chlapa az za par let. Cekal na me v tomto stadiu rok. Pak az poznal dite.
:mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1833
29.6.21 22:36

Kde je syn když si 14 dní na služebce nebo když chodíš v šest domu? 8o něco mi tu nesedí.
Jinak chápu i tu ženskou, abys přišel jednou za 14 dní si dát u mě večeři a vytřepat pytel, nu vyrazila bych s tebou dveře. Sorry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7026
29.6.21 22:37

No promiň ale když jsi do 6 v práci a pak ještě makáš na baráku tak kdy se věnujeme synovi kdo se o něj stará když jsi 14 dní pryč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.21 22:38
@Kutil Tom píše:
Věru, jestli je každej den do šesti v práci, pak dělá na baráku a věnuje se synovi, tak sice nechápu, jak dlouho dělá na baráku a kdy se vlastně věnuje synovi, ale vychází mi z toho jestli tak hodinka na každé a na přítelkyni mi v tom rozvrhu nezbývá už vůbec nic. V takovém případě být tou přítelkyní, také bych s ním neztrácel čas…

Na baraku samozrejme nedelam po praci, ale po tydnu vetsinou byvaji dny volna. Po az ct delam do sesti, patek si nechavam volnejsi. Nekdy jsem doma uplne, nekdy po obede. Takze v patek neco na baraku, jeden den o vikendu se synem a jeden den s pritelkyni. Ted davam priklad, neni to pravidlo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.21 22:42
@Netopýr1 píše:
Kde je syn když si 14 dní na služebce nebo když chodíš v šest domu? 8o něco mi tu nesedí.
Jinak chápu i tu ženskou, abys přišel jednou za 14 dní si dát u mě večeři a vytřepat pytel, nu vyrazila bych s tebou dveře. Sorry.

Ted je u babicky a kdyz chodim domu v sest, je doma. Prijede ve 2 busem, ja v sest přijdu, mrkneme na ukoly, vecere, film a ja nevim, co ještě. To, ze se venuju synovi neznamena, ze se mu venuju po praci, ale treba o vikendu neco podnikneme. Co na tom nesedi?
Jinak jak jsem psal, ja tu zenskou chapu taky. Proto se ptám, jak to delaji ostatni.

• Citovat
  • Nahlásit
12784
29.6.21 22:51

Myslim, ze pokud ji nebudes zatim brat domu, tak na spolecny vylet nebo jidlo muzete jit vsichni spolecne, a zezacatku se moc neocicmavejte, spis jako kamosi.
Synovi to rekni na rovinu, at se bude ptat na cokoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69982
29.6.21 23:01

No, momentálně asi nemáš udspořádaný život tak, aby jsi byl schopnýsi ještě pořídit přítelkyni :nevim: takže bud zařídit, aby bylo dítě s matkou nebo nějak zvolnit práci, vybodnout se na barák. Nebo nevim… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2112
29.6.21 23:28

Jeden den v tydnu na pritelkyni? Tak to jsem jako matka dvou deti, pracujici a starajici se o dum a zahradu, mela casu mnohem vic. Neco delas blbe. Bud mas casove narocnou praci nebo se crcas s tim barakem. Prace jde zmenit, barak jde prodat. Zalezi, co chces ty. Ale jeden den v tydnu je na vztah malo. Vlastne i na ten sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1403
29.6.21 23:54

No, jak to dělají ostatní. Já jsem třeba zjistil, že nemám chuť se uštvat v práci a v baráku pak hnít sám, tak jsem se na nějaký barák prostě vy… Čas s dětmi mi nic nenahradí a čas se ženskou taky ne, ovšem to jsou mé priority, někdo jiný to může mít jinak :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1185
30.6.21 02:14

Čistě teoreticky, nikdy jsem to osobně neřešila.

Vzala bych si kratší pracovní den ve středu. Udělat s dítětem úkoly, pak ho odvést k babičce. Odpoledne a noc strávit s přítelkyní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat