Nová škola a těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.7.22 17:05

Nová škola a těhotenství

Zdravím všechny,
zjistila jsem, že jsem těhotná.
Problém je, že jsem si podala přihlášku na novou střední školu a nevím co mám teď dělat. Školu ukončit nechci. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6587
4.7.22 17:12

Kolik je ti let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3006
4.7.22 17:16
@Anonymní píše:
Zdravím všechny,
zjistila jsem, že jsem těhotná.
Problém je, že jsem si podala přihlášku na novou střední školu a nevím co mám teď dělat. Školu ukončit nechci. :nevim:

Máš někoho kdo ti pohlídá dítě? Jeden ročník bys mohla zvládnout chodit do školy normálně a další roky individuální, když se domluvíš s učiteli.
Hodně holek zvládne s dítětem vysokou, takže střední zvládneš určitě taky. A budeš pro dítě vzorem, že když se chce tak všechno jde :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28648
4.7.22 17:24

Tak záleží na věku, na rodičích na to s kým to dítě čekáš :nevim: to nemáš zatím žádný vzdělání?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41419
4.7.22 17:30
@smajlik345 píše:
Máš někoho kdo ti pohlídá dítě? Jeden ročník bys mohla zvládnout chodit do školy normálně a další roky individuální, když se domluvíš s učiteli.
Hodně holek zvládne s dítětem vysokou, takže střední zvládneš určitě taky. A budeš pro dítě vzorem, že když se chce tak všechno jde :hug:

tak tu vysokou zvládají dospělé ženské, tady nevíme, kolik jí je let. A ne každá střední dovolí individuál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2471
4.7.22 17:31

Můžeš se zkusit s ředitelem školy domluvit na individuálním plánu.. ale bude to náročné. Nové učivo (pokud jsi v tomhle oboru nikdy nestudovala) a mimino k tomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
867
4.7.22 17:33

Ví o tom rodiče?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3006
4.7.22 17:36
@vokishka píše:
tak tu vysokou zvládají dospělé ženské, tady nevíme, kolik jí je let. A ne každá střední dovolí individuál

Po domluvě a vysvětlení situace si myslím, že většina škol dovolí, když jsou k tomů důvody i když za normálních okolnosti individuál nenabízí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.22 17:42

@truelly je mi 18 za chvíli 19. Ještě jsem to nikomu neřekla. 2 roky jsem studovala obor, který se mi pak dost znelíbil a přístup Školy nebyl zrovna 2× nejlepší, tak jsem si podala přihlášku na jinou školu a obor.

• Citovat
  • Nahlásit
41419
4.7.22 17:44
@Anonymní píše:
@truelly je mi 18 za chvíli 19. Ještě jsem to nikomu neřekla. 2 roky jsem studovala obor, který se mi pak dost znelíbil a přístup Školy nebyl zrovna 2× nejlepší, tak jsem si podala přihlášku na jinou školu a obor.

to teda moc nevidím, v 19 teprve do prváku s malým děckem? To se nemůžeš kousnout a dokončit ty dva roky na současné škole? A co jdi dělala ty roky předtím, vždyt není úplně běžný mít 19 v podstatě před třetákem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2471
4.7.22 17:46
@Anonymní píše:
@truelly je mi 18 za chvíli 19. Ještě jsem to nikomu neřekla. 2 roky jsem studovala obor, který se mi pak dost znelíbil a přístup Školy nebyl zrovna 2× nejlepší, tak jsem si podala přihlášku na jinou školu a obor.

Hele sedni si doma s rodiči a řekni jim, jaká je situace. Dítě bude mít otce? Mohl by se starat otec dítěte, za tím co ty budeš studovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.22 17:47

@np10021 bydlím s přítelem. Ten už dávno pracuje.

• Citovat
  • Nahlásit
2471
4.7.22 17:49
@Anonymní píše:
@np10021 bydlím s přítelem. Ten už dávno pracuje.

A kdo by ti hlídal mimino, když by jsi studovala? Individuální plán je fajn, když obor znáš. V tvém případě je to velká neznámá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
4.7.22 17:52
:nevim: :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.22 17:53

@np10021 mamka je pořád v práci. Dítě jsem teď neplanovala. Normálně jsem brala antikoncepci, nevím kde se stala chyba.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat