Nová žena otce mého dítěte nám dělá peklo

6
3.3.20 08:52

Nová žena otce mého dítěte nám dělá peklo

Ahoj holky. Prosím Vás o radu. Před rokem, když jsem byla v 7.měsíci těhotenství mě opustil chlap, kvůli jiné ženě. Musela jsem se odstěhovat zpět do svého rodného města. Ode dne kdy mám malou mě přítelkyně mého bývalého neustále napadá a píše nesmyslné lži, vyhrožuje mi. Lže i bývalému, postavila proti mě celou jeho rodinu… je ale hrozně přesvědčivá. Sama jsem ji určité věci věřila. Akorát z něho dělá vola. A dokonce jde i proti němu, jelikož mi neustále říká o něm takové věci, abych ho zacala ještě více nenávidět. Je o dost starší než on a myslím, že na mě a malou žárlí. Táta malé totiž za námi jezdí, nechci mu bránit. Od samého začátku žiju jen ve strachu a v jejím spáru… neustále mi predhazuje, že si budou malou brát k sobě a dokonce mi napsala, že zařídí aby ji měla malá raději jak mě. Já jsem na své dítě čekala 6let a nemůžu dopustit, aby mi ji někdy vzali. Naši už společní přátelé a známí mi rádi ať s tím něco dělám, že je blázen. Nevíte na koho se obrátit? Nemáte některá zkušenosti? Jde mi jen o to, aby měla moje malá krásný spokojený život. Nechte si prosím nějaké hnusně prupovidky. Tohle je pro mě strašně citlivé téma. Děkuji a přeji všem krásný den :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
3.3.20 08:58

@Matyy řešit to s ním. Taky ode mě odešel manžel k milence když jsem byla těhotná, s ní si pořídil další dvě děti. Mého syna ona nesnáší a mě taky ne. Už jsem toho měla dost, dělá naschvály, syna třeba několikrát ostříhala, ikdyž jsem jasně řekla, že si to nepřeji. Syna furt vyslíchá, zakazuje, je na něj dost přísná, své děcka upřednostňuje. Řešila jsem s ním, ať svojí ženě řekne, že toto ne - nepomohlo. Když jsem si jednou přijela pro syna k nim, nechala si ji synem zavolat a vše jí vyklopila, i to, že ona je důvod proč syn k nim nechce a že pokud budou mít do budoucna špatné vztahy syn a jeho otec, bude to kvůli jejímu chování. Od té doby je klid

• Nahlásit
  • Citovat
601
3.3.20 08:59

Poradit neumím, ale určitě zprávy nemazat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58604
3.3.20 09:01

A předhazuje ti to jak? Osobně? ( nestýkat se), vzkazuje přes někoho ( dotyč nou osobu požádat, aby nedělala pošťáka), telefonicky emailem či SMS ( zablokovat), dospis - nečíst, roztrhat.
Pokud bude i tak nadále obtěžovat, tak seobrátit na polocii.
Hlavně nereagovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
146
3.3.20 09:03

Zpravy nemazat a stahnout si do mobilu aplikaci na nahravani hovoru, muze se hodit. a az budes mit dost „materialu“,vse ukazat chlapovi, at navrhne reseni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.3.20 09:07
@Matyy píše:
Ahoj holky. Prosím Vás o radu. Před rokem, když jsem byla v 7.měsíci těhotenství mě opustil chlap, kvůli jiné ženě. Musela jsem se odstěhovat zpět do svého rodného města. Ode dne kdy mám malou mě přítelkyně mého bývalého neustále napadá a píše nesmyslné lži, vyhrožuje mi. Lže i bývalému, postavila proti mě celou jeho rodinu… je ale hrozně přesvědčivá. Sama jsem ji určité věci věřila. Akorát z něho dělá vola. A dokonce jde i proti němu, jelikož mi neustále říká o něm takové věci, abych ho zacala ještě více nenávidět. Je o dost starší než on a myslím, že na mě a malou žárlí. Táta malé totiž za námi jezdí, nechci mu bránit. Od samého začátku žiju jen ve strachu a v jejím spáru… neustále mi predhazuje, že si budou malou brát k sobě a dokonce mi napsala, že zařídí aby ji měla malá raději jak mě. Já jsem na své dítě čekala 6let a nemůžu dopustit, aby mi ji někdy vzali. Naši už společní přátelé a známí mi rádi ať s tím něco dělám, že je blázen. Nevíte na koho se obrátit? Nemáte některá zkušenosti? Jde mi jen o to, aby měla moje malá krásný spokojený život. Nechte si prosím nějaké hnusně prupovidky. Tohle je pro mě strašně citlivé téma. Děkuji a přeji všem krásný den :kytka:

Máš důkazy? Zkus se poradit s právníkem… Jestli už to není vydírání nebo vyhrožování, pokud ano, dej jí normálně k soudu… Ať jí zakazou styk s tvým dítětem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7451
3.3.20 09:07

Schovávala bych si veškerou komunikaci, opakovaně požádala o to, aby tě nekontaktovala, že si to nepřeješ. Pokud by neskončila, šla bych ji na policii udat za stolking. Na druhou stranu, co si o mně myslí rodina bývalého by mi byla úplně putna. Co se malé týká, to, že v budoucnu k nim chodit bude, s tím bys měla docela počítat a bohužel na ní dotyčná bude mít určitý vliv. A jediný kdo s tím bude moc cokoliv dělat, je tvůj bývalý. Jak se o situaci staví on?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.3.20 09:21

Normálně bych jí poslala do pr… Pokud budeš ticho, tak si bude dovolovat. Když uvidí, že se nedáš a dokážeš být pěkně ostrá, sklopí časem uši. A věř mi, že tvé dítě jí nebude mít nikdy radši, než tebe i kdyby se stavěla na hlavu. Milující máma je jen jedna :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21992
3.3.20 09:25
@biancaa píše:
Zpravy nemazat a stahnout si do mobilu aplikaci na nahravani hovoru, muze se hodit. a az budes mit dost „materialu“,vse ukazat chlapovi, at navrhne reseni.

udělala bych to taky tak. Co nejvíc důkazů o jejím podpásovém chování. Pro policii nebo případný soudní spor…Asi bych se nebála to ukázat i exovi, pokud jsou to zjevné lži, pomluvy, provokace…
Zakladatelko - ta dotyčná nemá děti nebo už odrostlé, že si nárokuje cizí dítě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
946
3.3.20 09:44

@Aduš8 prosím těm nejdřív si přečti v zákoně definici stalkingu a pak někomu raď kdy ze sebe má jít dělat blbec na PČR :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26535
3.3.20 09:55
@Anonymní píše:
@Matyy řešit to s ním. Taky ode mě odešel manžel k milence když jsem byla těhotná, s ní si pořídil další dvě děti. Mého syna ona nesnáší a mě taky ne. Už jsem toho měla dost, dělá naschvály, syna třeba několikrát ostříhala, ikdyž jsem jasně řekla, že si to nepřeji. Syna furt vyslíchá, zakazuje, je na něj dost přísná, své děcka upřednostňuje. Řešila jsem s ním, ať svojí ženě řekne, že toto ne - nepomohlo. Když jsem si jednou přijela pro syna k nim, nechala si ji synem zavolat a vše jí vyklopila, i to, že ona je důvod proč syn k nim nechce a že pokud budou mít do budoucna špatné vztahy syn a jeho otec, bude to kvůli jejímu chování. Od té doby je klid

No a není to třeba tím, že tvůj syn je „líný, nic neumí, u maminky nic nemusí, je jen na mobilu a má pochybné hygienické návyky…“? Protože tak to tady na emiminu píšou o nevlastních dětech všechny nextky. :cert: :cert: :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.3.20 11:16

@Bábrdl to jsi mě pobavila :-D to fakt není, mobil nemá, tablet nemá. Doma má na svůj věku kupu povinností. Na tohle nemůže teta říct ani popel. Jak by ses chovala ty, kdyby ti syn po návratu od otce říkal, jak mu teta dala na zadek protože zlobili všichni tři, ale svým děckám nedala. Ráno můžou do postele k rodičům opět jen kluci její, ale můj kluk ne…a takových věcí je celá řada. Kluci dostanou k vánocům haldy dárků, můj syn jednu malou hračku atd atd…jo, jasně chápu že mít doma děcko chlapa je asi náročné, ale ty baby to ví, že tam to dítě je a bude. Pak se ani nedivím, že tolik dětí z rozvedených rodin nemá hezký vztah s otcem a je to škoda

• Nahlásit
  • Citovat
58604
3.3.20 11:20
@Anonymní píše:
@Bábrdl to jsi mě pobavila :-D to fakt není, mobil nemá, tablet nemá. Doma má na svůj věku kupu povinností. Na tohle nemůže teta říct ani popel. Jak by ses chovala ty, kdyby ti syn po návratu od otce říkal, jak mu teta dala na zadek protože zlobili všichni tři, ale svým děckám nedala. Ráno můžou do postele k rodičům opět jen kluci její, ale můj kluk ne…a takových věcí je celá řada. Kluci dostanou k vánocům haldy dárků, můj syn jednu malou hračku atd atd…jo, jasně chápu že mít doma děcko chlapa je asi náročné, ale ty baby to ví, že tam to dítě je a bude. Pak se ani nedivím, že tolik dětí z rozvedených rodin nemá hezký vztah s otcem a je to škoda

NO, hlavní problém není v ní, ale v tvém exchlapovi. Ten toto dopustí. Ten jim ty dárky nekoupí. Co s tím - nevím, pokud s ním není řeč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.3.20 11:30

@Lama Lama Můj ex je totální podpantoflák…syna má rád, ale doma nevelí.

• Nahlásit
  • Citovat
6
3.3.20 11:57

Malé otec se sebou nechá vláčet a nechá se ponižovat. Ona má své děti už přes 20let a chce dítě s ním. Už poněkolikáté lže o těhotenství a jemu je to jedno. Chci jen ochránit své dítě. Mám veškerou konverzaci uloženou. On s tím neudělá vůbec nic. Vždy když mě napadne, tak se s ní rozejdeš a za týden jsou zase spolu… problém je hlavně on. Úplně se stydím, kdo je otec mého dítěte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama