Nová známost s bývalým narkomanem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 23:01
Nová známost bývalý narkoman

Ahoj, poradite mi? Je mi 20, klukovi ktereho jsme nedavno potkala je 25. Hrozne se mi zalibil, sympatie obrovske, jiz po kratke dobe se mi sveril, ze byl driv zavisly a byl na tom dost spatne. Zil dokonce i rok a pul na ulici. Teda spise po bytech ostatnich fetaku.. Nerad o tom tematu mluvi tak jsem se nechtela vyptavat na detaily, ale mam strach. Co kdyz je nemocny a ja od nej neco chytim? Jak to mam zjistit? Te nejistoty se asi bojim nejvice.. je mi kazdopadne jasne, ze k tomu muze kdykoliv sklouznout zase, ale to tu ted neresim.. Myslim si, ze by kazdy mel dostat druhou sanci a on urcite, je uzasny. Uvitam jakykoliv nazor, jsem zoufala a neustale nad tim premyslim..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 13293 příspěvků 05.12.18 23:04
@Anonymní píše:
Ahoj, poradite mi? Je mi 20, klukovi ktereho jsme nedavno potkala je 25. Hrozne se mi zalibil, sympatie obrovske, jiz po kratke dobe se mi sveril, ze byl driv zavisly a byl na tom dost spatne. Zil dokonce i rok a pul na ulici. Teda spise po bytech ostatnich fetaku.. Nerad o tom tematu mluvi tak jsem se nechtela vyptavat na detaily, ale mam strach. Co kdyz je nemocny a ja od nej neco chytim? Jak to mam zjistit? Te nejistoty se asi bojim nejvice.. je mi kazdopadne jasne, ze k tomu muze kdykoliv sklouznout zase, ale to tu ted neresim.. Myslim si, ze by kazdy mel dostat druhou sanci a on urcite, je uzasny. Uvitam jakykoliv nazor, jsem zoufala a neustale nad tim premyslim..

Uteč.

GabinkaCh
Závislačka 3014 příspěvků 05.12.18 23:05

Proboha utíkej od něj!

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 8982 příspěvků 05.12.18 23:10

Tihle lidé se v tom točí pořád dokola, málokdo se z toho vyhrabe. Radím ti kašli na to, nedopadne to dobře.

-Sára
Ukecaná baba ;) 1169 příspěvků 05.12.18 23:14

Jsi mladá 20 letá holka.vykašli se na to.určitě se najde mnohem mnohem lepší muz než bývalá smažka.

prekvapenana2
Kecalka 283 příspěvků 05.12.18 23:14

Tak mu o svých obavách řekni,ne? Hádám že se bojíš žloutenky nebo nějaké pohlavní choroby… Na to se dá testovat. Tak ať jde.. Pokud o tebe stojí a chce druhou šanci tak ať začne s čistým štítem, pokud by mu to dělalo problém tak adie… Osobně bych do toho asi taky nešla ale to si musíš stejně rozhodnout sama…

Filzefina
Kecalka 121 příspěvků 05.12.18 23:17

Tak je otazka jak dlouho abstinuje ? Ma praci?

venulka1
Kecalka 331 příspěvků 05.12.18 23:19

Pergnerova je jedna z mala co to Možná dokázala…utikej jak rychle umis

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 23:20

@Filzefina
Jak dlouho abstinuje to popravde nevim, ale praci vim ze ma.. i celkem slusnou. Stejne jako byt, auto..

marg
Ukecaná baba ;) 1833 příspěvků 05.12.18 23:23

No. Asi bych taky šla dál. Takovou zloutenku céčko fakt chytnout nechceš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 23:33

Byla jsem v parte kde byli fetaci(me se to netykalo) a polovina z nich ma dnes rodinu, chodi do prace. Pak je zbytek co se nezmeni. Sanci na normalni zivot ma kazdy, a hned ho odsuzovat za to, ze v mladi delal kraviny je hloupost. Zamerila bych se na to, jake ma kamarady ted. pokud ma kolem sebe lidi co uzivaji drogy tak utec, neexistuje fetak ktery je cisty a dokaze byt s dalsimi fetaky. Pak jaky vede zivot? Chodi casto do hospody? Nekde ,,zevli?" S takovym neni radost byt. Jsou to moje zkusenosti. Pokud se bojis o sve zdravi normalne bych se ho zeptala. Nejak v klidu. Bud to pochopi a nebo ne. Pokud vi co delal za blbosti tak to pochopi ze se bojis.

sandra.ch
Povídálka 31 příspěvků 05.12.18 23:33

Jsi mladá,celý život máš před sebou a budeš ho začínat s bývalým feťákem? Já osobně bych do tohoto vztahu nešla. Feťák zůstane feťákem :nevim:

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 05.12.18 23:38

Bývalý narkoman je stejný protimluv jako bývalý komunista nebo bývalý debil. Vyhni se mu, velkým obloukem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 23:58

Utíkej pryč… Taky jsem v 18 letech měla partnera bývalého narkomana… Skončilo to že se k tomu vrátil a já pořezaná od skla mlacena a rozprodane věci v bytě…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 02:12

No nevím ,zkusila bych zjistit ,jak dlouho je čistý a jestli má praci a jestli se styka s ostatníma fetakama? Já sama drogy brala a Teda nařčení, že každý feťák je feťák dokonce života není pravda.Já drogy brala několik let a teď mám dvě krásný zdraví dětí. Je pravda ,ze ne každému se podaří vrátit zpátky do normálního života ,ale když chce tak to de.Takže já bych zjistila co nejvíce informací a podle toho se rozmyslela ,jestli šanci dám nebo ne.Já šanci dostala :) A jsem hrozně ráda ????prosím o anonym ,jinak smazat.Nechci ,aby někdo věděl ,jaky jsem měla dřív život.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >