Nové číslo účtu, kam chci posílat PPM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mishell
Ukecaná baba ;) 2372 příspěvků 08.02.18 07:45
Nové číslo účtu, kam chci posílat PPM

Ahoj.Mame nové číslo účtu. Je tu spoustu diskuzí kde a jak změnit číslo účtu když se pobírá RP ale jak a kde nahlásit nove číslo účtu když pobírám ještě mateřskou?

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6618 příspěvků 08.02.18 08:37

@Mishell napsat nebo zavolat na ossz?

vertunka
Závislačka 4706 příspěvků 08.02.18 09:01

Osobne dojit na ossz.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2148 příspěvků 08.02.18 09:15

Zjišťovala jsem to na OSSZ před měsícem, buď tam zajdi osobně, nebo stačí i poslat poštou dopis - oznámení o změně, tebou podepsaný. Ještě mě upozorňovali, že nový účet musí být psaný na tvé jméno.

Mishell
Ukecaná baba ;) 2372 příspěvků 12.02.18 11:15

Děkuji za odpovědi. Raději jsem si tam zavolala. Musím tam poslat dopis a je prý jedno jestli to č. účtu je moje nebo ne, že to zjištovat nebudou..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Milion mu nestačil, chtěl další peníze, tvrdí svědek v případu podvodu Tomáše Řepky!

Milion korun. Za takovou sumu měl Tomáš Řepka své dávné, dnes již bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >