Reklama

Nové deníčky a články na eMiminu. Jak se vám líbí nový magazín?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

admin
Extra třída :D 10887 příspěvků 05.01.17 11:38
Nové deníčky a články na eMiminu. Vaše názory

Dobrý den,

možná jste už zaznamenali, že deníčky, články a soutěže na eMiminu najdete nově v záložce Magazín. Ten má za úkol dát větší prostor zajímavému čtení na eMiminu. U deníčků jsme například zvětšili prostor pro text i pro Vaše fotografie.

Zajímají nás, jak se vám nový magazín líbí. Svoje připomínky pište do diskuse,

Tým eMimina

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 05.01.17 11:42

Za me super :potlesk:

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 05.01.17 11:42

Mě se to docela líbí :palec:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 11:43

Mi se to líbí, je to o zvyku

Fiducia
Generální žvanilka 23594 příspěvků 05.01.17 11:45

@admin sloučení deníčkù s články mi nevyhovuje. Každý den kouknu na deníčky, zato vůbec nečtu články. Za mě další vylepšení k horšímu :kytka:

Fjodorka
Extra třída :D 11212 příspěvků 05.01.17 11:46

Nejdřív jsem myslela, že se Deníčky zrušily, musela jsem si to tu lupovat. Pak při čtení deníčku jsem zjistila, že tam nemám ostatní deníčky uživatele (ale četla jsem anonymní deníček, třeba to u podepsaných je). A co mě už opravdu dostalo bylo to, že jsem se nemohla doklikat na seznam deníčků, rozklikla se mi jen nabídka témat a na tabletu mi to pořád mizelo. Musela jsem kliknout na nějaký deníček a až z něho kliknout na seznam deníčků. Mně se to nelíbí a nejsem spokojená.

Bůča
Kelišová 7253 příspěvků 05.01.17 11:58

Za me taky nic moc. ale mozna je to prvotni sok a prejde to. :mrgreen:

Tichopredbouri
Zasloužilá kecalka 859 příspěvků 05.01.17 12:07

Musím si zvyknout. Chybí mi odkaz na deníčky hned na hlavní stránce, jako dřív. Člověk musí klikat, než se dostane k aktuálním denickum - magazín - denicky- tam naskočí výběr kategorii o které nestojím a až po dalším kliknutí aktuální deníčky. Zbytečně moc úkonů, na což stačilo dřív jedno kliknutí a navíc teď není na hlavní stránce vidět, že tu nějaké deníčky vůbec jsou, jako nováček bych určitě neotevirala záložku magazín, to mě nezajímá. Články nečtu.

stinga
Závislačka 3499 příspěvků 10 inzerátů 05.01.17 12:09

Nelíbí, původní deníčky byly super, toto je teď opravdu nepřehledné, taky články nečtu, a nebudu je číst ani nyní, i když to je tak nastavené
a právě forma mi evokuje magazín - na www. seznam nebo časopis maminka - ne ne,
nelíbí se mi to vůbec a jsem naštvaná

Fjodorka
Extra třída :D 11212 příspěvků 05.01.17 12:21

Radši bych zrušila Slevy a místo toho dala Deníčky. Nebo Skupiny bych dala pod Diskuze, stejně je to to samé.

Bůča
Kelišová 7253 příspěvků 05.01.17 12:23
@Tichopredbouri píše:
Musím si zvyknout. Chybí mi odkaz na deníčky hned na hlavní stránce, jako dřív. Člověk musí klikat, než se dostane k aktuálním denickum - magazín - denicky- tam naskočí výběr kategorii o které nestojím a až po dalším kliknutí aktuální deníčky. Zbytečně moc úkonů, na což stačilo dřív jedno kliknutí a navíc teď není na hlavní stránce vidět, že tu nějaké deníčky vůbec jsou, jako nováček bych určitě neotevirala záložku magazín, to mě nezajímá. Články nečtu.

vidim to stejne :nevim:

smurfka
Nadpozemská drbna 29406 příspěvků 05.01.17 12:28

Zbytečně moc klikání…

admin
Extra třída :D 10887 příspěvků 05.01.17 13:50

@Fjodorka

Dobrý den,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Ostatní deníčky autora se vždy zobrazují v pravém sloupci, pouze právě u anonymního autora se výpis neobjevuje.

Pěkné odpoledne :kytka:
adminka Eliška

Fjodorka
Extra třída :D 11212 příspěvků 05.01.17 13:55

@admin já si to myslela, dává to smysl.

Anna766
Hvězda diskuse 67965 příspěvků 05.01.17 13:56

Nelíbí.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama