Nové džíny zapáchají

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adinka_2012
Závislačka 2606 příspěvků 3 inzeráty 06.11.14 14:59
Nové džíny zapáchají

Koupila jsem si džíny z Takka, jsou hodně tmavě modré, nepouští barvu, ale šíleně smrdí jakoby chemicky. Zkoušela jsem několikrát přeprat, i v octu, ale zápach je pořád stejný. Vím, není to žádná kvalita, ale mám je na přechodnou dobu než splasknu po porodu a nechtěla jsem si kupovat nic drahého. V obchodě mi nepřišlo, že páchnou, navíc jsem při zkoušení a nákupu spěchala. Nemáte někdo podobnou zkušenost a radu, jak se zápachu zbavit? Děkuji.

Reakce:
Babišovka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.14 15:02

Nech vyvětrat no :mrgreen:

Adinka_2012
Závislačka 2606 příspěvků 3 inzeráty 06.11.14 15:03

Už větrám 2 týdny a nic :,(

Adona-i
Zasloužilá kecalka 883 příspěvků 06.11.14 15:03

Měla jsem taky takto páchnoucí džíny z New Yorkeru. Trvalo to hodně dlouho než přestaly smrdět. Větrala jsem je venku, prala pořád dokola a nepomáhalo nic. :-(

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65101 příspěvků 06.11.14 15:09

@Adinka_2012 Zkusila bych je hodit do mrazáku…

wewe-ricka
Kecalka 244 příspěvků 7 inzerátů 06.11.14 15:21

Bohuzel se mi to stalo taky. Koupila jsem si tehu dziny v C&A za 800,– Kc a strasne smrdi. Zkousela jsem je vickrat prat a vetrat, ale nic nepomaha. Nemuzu je nosit, protoze je porad citim a je mi z toho :poblion: Bohuzel, taky nevim co s tim :nevim:

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 06.11.14 15:23

Do toho octu je namoč přes noc. A dej klidně celou lahev.

kaja00
Extra třída :D 13532 příspěvků 06.11.14 16:07

A co je přestříkat deodorantem? :mrgreen: Alespon, dokud budou zapáchat a než najdeš jiný způsob…

Adinka_2012
Závislačka 2606 příspěvků 3 inzeráty 06.11.14 17:29

Mrazák zkusím :palec:, pak ještě vyprat v octě…voňavka to určitě nepřebije

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >

Obří pavouk i netopýr nebo příšera z moře. I takový horor dokáže nachystat příroda

Příroda občas dokáže divy. Zdaleka však ne jen takové, které nás ohromí a... číst dále >