Poraďte nové kroužky, zájmy, hobby pro rozvedenou mamku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucie.krajcarova
Kecalka 470 příspěvků 91 inzerátů 27.11.18 15:40
nové kroužky, zájmy, hobby pro rozvedené mamky?

Ahoj ahoj, bohužel se rozvádíme, je to definitivní, ex už má novou. Já už také občas randím, ale nic vážného. s příchodem zimy jsem ale čím dál méně venku a více doma a přijde mi, že mám málo kontaktu s lidma. Hraju volejbal s kamarády v tělocvičně, hraju na piano doma.. chodím do práce pěšky. Nějak přemýšlím, jakou činnosti začít, aby se mohla více seznámit s lidma? asi ne ruční práce, u kterých bych zase seděla sama doma. Máme střídavou péči, tak to na mě v týdnech bez dětí docela doléhá. Také chodím pomáhat do domova seniorů. Je něco, s čím jste začaly právě po rozvodu?

Reakce:
Kelen
Kecalka 239 příspěvků 27.11.18 16:08

Argentinské tango:
https://youtu.be/9CuXRw6PB1Y

Lama Lama
Hvězda diskuse 49507 příspěvků 5 inzerátů 27.11.18 16:17

Koupila jsjsem si horske kolo (respektive koupi vytriskala jeste z chlapa a jeho cerneho svedomi). Zacla lezt nana stene, zacala behat, pravidelne chodit na vino s kamoskoutim, nasla si chlapa na zabavuto a vrhla sena na pripravu k atestaci.

PetraJ
Kelišová 6761 příspěvků 27.11.18 19:06

Pořídila jsem si psa a hodně víkendů trávím na výstavách nebo závodech. Pravda, dost to leze do peněz. :lol:

Bufanda
Kecalka 438 příspěvků 28.11.18 11:10

Co třeba jazykový kurz? U nás třeba ruční práce probíhají ve skupině žen, dále nějaké cvičení, tanec, co se učit na nějaký hudební nástroj v ZUS nebo u někoho soukromě, kurz vaření, turistika, nějaký literární spolek, malování, keramika, fotografie? Mně teda po rozvodu nevadilo být sama, protože půlka dne práce s lidmi, pak práce kolem domu, zahrady, k tomu pes, byla jsem ráda, že mám čas na čtení a svůj seberozvoj. A pak taky rekonstrukce. A tak jednou týdně posezení s kamarádkou.

salamio
Ukecaná baba ;) 2197 příspěvků 28.11.18 12:15
@lucie.krajcarova píše:
Ahoj ahoj, bohužel se rozvádíme, je to definitivní, ex už má novou. Já už také občas randím, ale nic vážného. s příchodem zimy jsem ale čím dál méně venku a více doma a přijde mi, že mám málo kontaktu s lidma. Hraju volejbal s kamarády v tělocvičně, hraju na piano doma.. chodím do práce pěšky. Nějak přemýšlím, jakou činnosti začít, aby se mohla více seznámit s lidma? asi ne ruční práce, u kterých bych zase seděla sama doma. Máme střídavou péči, tak to na mě v týdnech bez dětí docela doléhá. Také chodím pomáhat do domova seniorů. Je něco, s čím jste začaly právě po rozvodu?

Promiskuita.

lucie.krajcarova
Kecalka 470 příspěvků 91 inzerátů 28.11.18 13:23

@salamio promiskuita jako koníček? tak to dělají chlapi?

salamio
Ukecaná baba ;) 2197 příspěvků 28.11.18 15:25

Nevím, ale plně to vyhovuje zadání - seznámíš se s lidma, v čekárně u kožního si můžete povyprávět své příběhy, a tak :lol:

lucie.krajcarova
Kecalka 470 příspěvků 91 inzerátů 28.11.18 18:26

@salamio tak díky za radu :-)

Saulus
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 29.11.18 17:09
@salamio píše:
Promiskuita.

Ev. chlast :jazyk:

salamio
Ukecaná baba ;) 2197 příspěvků 29.11.18 17:14

Ideálně obojí :)

lucie.krajcarova
Kecalka 470 příspěvků 91 inzerátů 29.11.18 17:55

vy dva si notujete tedy :-)

salamio
Ukecaná baba ;) 2197 příspěvků 29.11.18 18:20

Vidíš, notování chybělo! Teď už je to kompletní: víno (nebo kořauka), ženy (případně muži pro tebe), zpěv! :)

Saulus
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 29.11.18 18:46
@lucie.krajcarova píše:
vy dva si notujete tedy :-)

Chlast a promiskuita jsou preci spojene nadoby

Saulus
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 29.11.18 20:31
:mrgreen:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >