Nové látkující maminky sem :-)

Fotoalbum tématu (1346) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

oblacek
Echt Kelišová 8087 příspěvků 14.03.11 13:29
Nové látkující maminky sem :-)

Snad se holky z bavlněných plín nebudou zlobit že zakládám novou diskuzi… :mrgreen: .

Ale trošku mi chybí začínající látkovací maminy aby jsme mohli probrat ty začátky a co jsme pokoupili, co se komu nejvíce osvědčilo, praní a tak vůbec vše kolem látkových plín.

Holky v bavlněných plínách už se znají, látkujou dlouho a kecají tam o všem možném a je celkem nemožné se tam přidat (i když často ráda nakukuju a čtu) …

Tak uvidím jestli se chytne tahle nová diskuze, jestli je víc mamin které začínají a chtějí si o tom poplkat :mrgreen:

Ukázat recenze z kategorie Látkové pleny

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 3349 Další »

Reklama

Reakce:

PetkaK  14.03.11 13:35

V bavlněných plínkách alespoň zkušenější látkařky poradí co a jak :)

oblacek
Echt Kelišová 8087 příspěvků 14.03.11 13:38

no tam budem chodit pro rady :mrgreen:

suik
Extra třída :D 14859 příspěvků 14.03.11 13:38

Ahoj, jsem tu na miminu nová, tak se ráda přidám :wink:

já látkuju od narození dcery (dneska přesně šest měsíců), tak nejsem takový začátečník. Na začátku jsem látkovala i v noci, pak jsme dostali ortézu na kyčle na na měsíc jsem musela přestat, dnes látkujeme přes den a papírovou plínu má na noc (ještě má tu ortézu).

nejvíc jsem si oblíbila plínky anavy, tak teď je používám nejvíc a ostatní plínky asi postupně prodám.

PetkaK  14.03.11 13:42
suik píše:
nejvíc jsem si oblíbila plínky anavy, tak teď je používám nejvíc a ostatní plínky asi postupně prodám.

Jo jo, ANAVY - já nejedu už skoro v ničem jiném :) - sem tam jí dám PopInku nebo Popolini. Pak mám ještě plenky od Kisy z Fleru a ty jsou taky super, a čtverce jsem už odložila do skříně a vytahuju jen když dojdou výše uvedené plenky :)

oblacek
Echt Kelišová 8087 příspěvků 14.03.11 13:44

suik bezva tak už jsme 2 :mrgreen: . já jsem se snažila začít látkovat tak před měsícem a půl ale cvičíme vojtovku a doporučili jednorázovku kvůli tomu aby se malý lépe hýbal, že je moc stuhlý…ale dnes jsem vyzkoušela plínu Itti Bitti a je super. krásně mu pásne a hezky se v ní může hýbat.
teď čekám ještě zásilku z Anavy a uvidím jak sednou. která mi teda vůbec nevyhovuje tak je IMSE VIMSE :roll:
nebudeš prodávat nějaké Itti Bitti?
Já zatím nemám moc matroše takže často dávám čtverce a kalhotky + třeba nějaká vkládačka..

oblacek
Echt Kelišová 8087 příspěvků 14.03.11 13:45
petka.konecna píše:
suik píše:
Jo jo, ANAVY - já nejedu už skoro v ničem jiném :) - sem tam jí dám PopInku nebo Popolini. Pak mám ještě plenky od Kisy z Fleru a ty jsou taky super, a čtverce jsem už odložila do skříně a vytahuju jen když dojdou výše uvedené plenky :)

tak to já zatím opačně… zatím nejvíce čtverce protože není jiný matroš..ale postupně dokoupím…jsem zvědavá jak dorazí teď zásilka z ANAVY

ivuska.h
Echt Kelišová 8651 příspěvků 14.03.11 13:45
suik píše:
Ahoj, jsem tu na miminu nová, tak se ráda přidám :wink:

já látkuju od narození dcery (dneska přesně šest měsíců), tak nejsem takový začátečník. Na začátku jsem látkovala i v noci, pak jsme dostali ortézu na kyčle na na měsíc jsem musela přestat, dnes látkujeme přes den a papírovou plínu má na noc (ještě má tu ortézu).

Zdar :mrgreen:

Reklama

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 59070 příspěvků 5 inzerátů 14.03.11 13:56

Já se taky hlásím do klubu :-)
Látkuju od návratu z porodnice a malému je aktuálně 5 měsíců.
Jinak u mě vedou kapsovky a bambusové kalhotkovky, mám baby lucy a spokojenost, ale jednu Anavy mám už taky objednanou, na zkoušku.

zuzanecka81
Kelišová 5393 příspěvků 14.03.11 13:57

hele já látkuju necelé tři měsíce a pořád se na něco ptám. takže za mě je další diskuze o plínách vcelku zbytečná - nejlíp ti stejně poradí ty nejzkušenější :palec:
ale pokud se to tu chytne, budu sem chodit ráda :mrgreen:

Any11
Nadpozemská drbna 29359 příspěvků 14.03.11 13:59

Ja se chystat latkovat zacinam (chci jen pres den doma), mam doma par kapsovek Tots Bots a chci koupit par Popolini :)

oblacek
Echt Kelišová 8087 příspěvků 14.03.11 14:03
zuzanecka81 píše:
hele já látkuju necelé tři měsíce a pořád se na něco ptám. takže za mě je další diskuze o plínách vcelku zbytečná - nejlíp ti stejně poradí ty nejzkušenější :palec:
ale pokud se to tu chytne, budu sem chodit ráda :mrgreen:

no joo ale copak se dá pokecat v látkových plínách o plínách co kterou jak a v čem prát a kde koupit a šité plíny atd.. Holky jsou supr na radu…poradí ale dál nevykecávají a jedou si dál to své…zuby, jak spali děcka v noci atd.. :mrgreen: prostě jsem se tam vůbec nechytala… :mrgreen:

oblacek
Echt Kelišová 8087 příspěvků 14.03.11 14:05
j.a.n.i1 píše:
Já se taky hlásím do klubu :-)
Látkuju od návratu z porodnice a malému je aktuálně 5 měsíců.
Jinak u mě vedou kapsovky a bambusové kalhotkovky, mám baby lucy a spokojenost, ale jednu Anavy mám už taky objednanou, na zkoušku.

tak to už jsi zkušená látkařka :lol: mému synkovi je tak 5 měsíců :dance: ale plánujeme hodně dětí takže nejvyšší čas začít látkovat a pořídit celou mega výbavu :mrgreen: můžeš hodit odkaz které jsou ty bambusové kalhotkovky?

oblacek
Echt Kelišová 8087 příspěvků 14.03.11 14:06
Anielkha píše:
Ja se chystat latkovat zacinam (chci jen pres den doma), mam doma par kapsovek Tots Bots a chci koupit par Popolini :)

Taky látkuju zatím jen ve dne a doma..teda dnes zatím od rána a to jsme byli už i venku :-D ..ale chtěla bych látkovat uplně plně i v noci ale neumím si představit že by mohl vydržet v nějaké plíněc elou noc :think:

btw krásný metřík, prosím jak se dá udělat?

oblacek
Echt Kelišová 8087 příspěvků 14.03.11 14:07
Anielkha píše:
Ja se chystat latkovat zacinam (chci jen pres den doma), mam doma par kapsovek Tots Bots a chci koupit par Popolini :)

jéé a máme uplně stejně staré děti :srdce: :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 3349 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Články z Ona Dnes

Vánoční večírek bez ostudy. Co si obléci a na co raději zapomenout

Málokterá firma si nechá ujít příležitost připravit pro své zaměstnance či... číst dále >

Pět nejlepších rodinných receptů na vánoční cukroví podle redakce

Každý z nás má Vánoce spojené s chutí toho pravého domácího cukroví, které s... číst dále >

Reklama