Nové obrázky květin pro anonymní diskutující

12722
20.11.19 14:09

Nové obrázky květin pro anonymní diskutující

Dobrý den všem :-)

Vyslyšeli jsme vaše volání a zkusili jsme překreslit květiny, které se zobrazují u anonymních příspěvků v diskusích.
Mají nejen nový design, ale neměly by připomínat nic nepatřičného ;-) Jsou to prostě květiny, ať máte fantazii jakkoliv rozvinutou ;-)

Vkládám koláže z 16 květin, které brzy budete na našem serveru vídat a rádi si vyslechneme vaše názory… :mavam:…s tím, že samozřejmě doufám, že budou veskrze kladné… :pankac:

Nemáte-li co k obrázkům květin říci - zkusme to jako ve škole, napište jednoduše známku (1 je výborně, 5 je na propadnutí :-) ).

Děkujeme přejeme hezký den!

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20.11.19 14:11

1 :dance: jsou krasne, lehke, nic nebije do oci :palec: k emiminu pasuje :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16492
20.11.19 14:16

Super :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6589
20.11.19 14:19

Já si trošku šťournu - na prvním obrázku květiny č. 1 a č. 7 jsou si podobné, barevně i typově, mohly by se plést, zvlášť v diskusi, kde se sejde anonymů hodně (finance, sex apod.)
Jinak moc hezké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39757
20.11.19 14:36

Hezké, jenom bych promíchala pořadí kytek, aby za sebou nebyly kytky stejné barvy, viz. třeba poslední 3 kytky z prvního obrázku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 14:43

1

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14079
20.11.19 14:45

Mne se libi kvetiny z obrazku cislo 2.

Nechapu ale, proc bylo nutne stare ikonky zrusit? Myslim ty uplne prvni, ne ten novy pokus o abstraktni umeni co mame ted.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11225
20.11.19 14:50

Za mě je to barevný nepřehledný blázinec…květinu bych nechala jednobarevnou a jednoduchou, aby bylo hned jasně vidět, která to je, vícebarevné bych je vůbec nedělala.. Na levém obrázku 5 modrých kytek, každá sice jiná tvarem, ale když to přelítnu u diskuze, tak prostě modrá kytka a budu se muset vracet k tomu, jaký je to druh, abych to rozlišila. Nevím, proč kytky, pro mě by byla lepší třeba zvířátka, ta jsou rozlišitelná hned :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8440
20.11.19 14:50

Já asi u čtyřech kytek nepoznám, co to je za kytku, a to mi brání anonym oslovit (bez citace zmínit nejde a citace jsou v některých příspěvcích zbytečné) - můžu napsat „Jak psala anonymní slunečnice…“, ale u některých kytek nevím, co bych psala.
Proto jsou za mě kytky špatně, já bych si uměla představit v tomto jemném duchu udělat hezká velká písmena, každé jinou barvou, klidně s kytkou vedle. Mohla bych tak jednoduše napsat „Jak psala anonymní B, souhlasím s anonymní C…“ apod. Nebo obdobně číslice, na první pohled by bylo patrné, že 1 je zakladatelka a nešlo by si to s ničím splést, lépe bych si pamatovala historii příspěvků jednotlivých anonymních…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54492
20.11.19 14:51

@admin jsou hezčí vzhledově…ale vy mate omezený počet barev??
Na prvním obrázku je samá modrá…tak aspoň něco tmavě modra??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1794
20.11.19 15:02

Dala bych za 2. Jsou mnohem hezčí a jemnější než stávající. :palec: i když ty první mi přišly vymakanější. Akorát mi vadí 4. kytka na prvním obrázku. Nevím co to je. A ten zmiňovaný nápad na číslice by se hodilo uvážit. Uživatelsky by to fungovalo líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ibi
2882
20.11.19 15:06

Z obrázku číslo 2 jsou super, obr. 1 je slabší…Ale pořád o 1000 % lepší než stávající stav, ty úplně původní byly TOP, ale tohle je dobrá varianta :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6589
20.11.19 15:09

@zuzikka
To bude vlčí mák.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6589
20.11.19 15:10

@warita @Ibi
Též se mi víc líbí květiny z druhého obrázku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8440
20.11.19 15:12
@zuzikka píše:
Dala bych za 2. Jsou mnohem hezčí a jemnější než stávající. :palec: i když ty první mi přišly vymakanější. Akorát mi vadí 4. kytka na prvním obrázku. Nevím co to je. A ten zmiňovaný nápad na číslice by se hodilo uvážit. Uživatelsky by to fungovalo líp.

4. na prvním mi přijde jako mák/vlčí mák. Ale já nevím na prvním obrázku 1.,3.,5., a na druhém obrázku 2. a 6. (a u 3. vím, jak to vypadá, mám to na zahradě, ale nevím, jak se to jmenuje).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama