Nové savo na praní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vertunka
Závislačka 3756 příspěvků 10.04.18 16:50
Nové savo na praní

Máte někdo zkušenost se Savo výrobky na praní - gel a prací prášek? Já jsem dostala v Globusu vzorek zeleného gelu a nadherně to voní. Gely moc nemusim, tak mě zajímá jestli voní i ten prášek. A jak to pere? A paní dealerka mi říkala, že v tom můžu prát i dětem - nevim, aby z toho neměly nějakou vyrážku :nevim:.

Jaké jsou vaše zkušenosti??

Reklama

Reakce:

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2405 příspěvků 395 inzerátů 10.04.18 18:18

Je to novinka, takže pochybuji že by měl někdo dlouhodobé zkušenosti. Každý si musí vyzkoušet, zda mu prádlo bude vonět a zda nebude mít nějakou kožní reakci. Mě třeba voní persil dokud prádlo neuschne, pak už mi přijde že došlo ke změně vůně a už mi smrdí

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 10.04.18 18:29
@smudlinky píše:
Je to novinka, takže pochybuji že by měl někdo dlouhodobé zkušenosti. Každý si musí vyzkoušet, zda mu prádlo bude vonět a zda nebude mít nějakou kožní reakci. Mě třeba voní persil dokud prádlo neuschne, pak už mi přijde že došlo ke změně vůně a už mi smrdí

Jo s Persilem to mám to samé. A k tématu - Sestra v tom začala prát, pere v tom i věci pro děti a chválí si to. Ale chce to vyzkoušet, no.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo napadl Kvitovou? Je mu 54 a motá se kolem drog! Jeho anonym se vzdal odměny

Včera večer se objevila zpráva, že policisté údajně zadrželi muže, který je... číst dále >

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama