Nové savo na praní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vertunka
Závislačka 4159 příspěvků 10.04.18 16:50
Nové savo na praní

Máte někdo zkušenost se Savo výrobky na praní - gel a prací prášek? Já jsem dostala v Globusu vzorek zeleného gelu a nadherně to voní. Gely moc nemusim, tak mě zajímá jestli voní i ten prášek. A jak to pere? A paní dealerka mi říkala, že v tom můžu prát i dětem - nevim, aby z toho neměly nějakou vyrážku :nevim:.

Jaké jsou vaše zkušenosti??

Reklama

Reakce:

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2435 příspěvků 386 inzerátů 10.04.18 18:18

Je to novinka, takže pochybuji že by měl někdo dlouhodobé zkušenosti. Každý si musí vyzkoušet, zda mu prádlo bude vonět a zda nebude mít nějakou kožní reakci. Mě třeba voní persil dokud prádlo neuschne, pak už mi přijde že došlo ke změně vůně a už mi smrdí

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 10.04.18 18:29
@smudlinky píše:
Je to novinka, takže pochybuji že by měl někdo dlouhodobé zkušenosti. Každý si musí vyzkoušet, zda mu prádlo bude vonět a zda nebude mít nějakou kožní reakci. Mě třeba voní persil dokud prádlo neuschne, pak už mi přijde že došlo ke změně vůně a už mi smrdí

Jo s Persilem to mám to samé. A k tématu - Sestra v tom začala prát, pere v tom i věci pro děti a chválí si to. Ale chce to vyzkoušet, no.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Marie Drahokoupilová: Kam se uchýlila diva, jíž se přezdívalo Sophia Loren?

Její krása ji předcházela, a tak není divu, že se jí přezdívalo česká Sophia... číst dále >

Biologické hodiny Farné bijí jako zvon: Dceru Emmy Smetana by snědla!

Zpěvačka Ewa Farna (24) střídavě vyvrací své těhotenství anebo odráží dotazy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Měla jsem nálepku rozmazlené princezny, říká jetsurfařka Bravencová

Jako dítě Martina Bravencová s rodiči hodně cestovala. Díky tomu měla spoustu... číst dále >

Reklama