Nové těhulky ze snažilek 2018

Fotoalbum tématu (134) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

winkye
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 1 inzerát 02.02.18 18:03
Nové těhulky ze snažilek 2018

Ahoj, holky. Tak zakládám tuto diskuzi nejen pro děvčata ze Snažilek leden 2018 - ale i pro kohokoliv dalšího. Můžeme si zde ukazovat TT testy a rozebírat naše strasti a radosti, které provázení naše nová těhotenství. A doufám, že se holky ze Snažilek budou hojně přidávat ať je nás tu zase plno :potlesk:

Přečtěte si článek: Vše, co potřebujete vědět o těhotenství

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 64 Další »
Reakce:

winkye
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 1 inzerát 02.02.18 18:14

Jinak tedy něco o mě. Snažíme se o první mimčo od března 2017 v srpnu proběhlo ZT v 11tt od té doby jsem se opět začali snažit. Vyšlo to až teď v lednu po měsíci braní Gynexu. Takže zásluhy dávám hlavně jemu. Jsem uplně na začátku dnes 4tt břicho trochu pobolívá. Ale co se změnilo od minulého těhu tak je mi dost špatně. Nezvracím zatím ale mám pořád žaludek jako na vodě a divné pocity. Těhotenství jsem poznala podle nespavosti a hodně živých snů a pak mě začali bolet i prsa ale jinak než při PMS. Jo a nespavost trvá prostě usnu normálně ale kolem 3 jsme vzhůru a nemohu už zabrat.

Petisek89
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 02.02.18 20:30

Ahoooj, jsem zde :mrgreen:
Ted jsem v 8tt (7+5). Doma uz mame dcerku (1,5roku). Tehotenstvi jsem zjistila zacatkem ledna.
@winkye jeste jednou gratuluji k //. Foto bude? :)

winkye
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 1 inzerát 02.02.18 20:39

@Petisek89 Super aspon tu nejsem sama :mrgreen: Foto jsem dávala ještě do snažilek. Dva dny před MS byla druhá / pěkně zřetelná. Musím to malinko tajit manžel to ještě neví tak fotit budu až nebude doma :)Zítra chci dělat další test jak se čárka hezky vybarvila :potlesk:

Petisek89
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 02.02.18 20:45

@winkye tak to ja si pockam na vybarvenou :) ja to taky rekla mojemu az byla carka slusnejsi, zase az do kontrolu u dr bych nevydrzela. Dost me ze zacatku bolel podbrisek, jako ze hodne, tak jsem potrebovala vic pomahat s malou

winkye
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 1 inzerát 02.02.18 20:52

@Petisek89 No já čekala jestli náhodou nedorazí MS testovala jsem 11DPO. Zatím po ní vidu ani slechu tak mu to asi s raním testem řeknu :potlesk: Chtěla jsem vydržet do kontroly a pak na Valentýna ale nevydržím to. Pořád se mě ptá jestli jsem to už dostala. A mě právě taky celkem dost pobolívá podpřišek a jsem děsně unavená. Ale to svádím na nemoc :mrgreen:

Příspěvek upraven 02.02.18 v 21:04

winkye
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 1 inzerát 02.02.18 20:59

Vkládám původní test…noo zase tak moc vidět to asi není ale za mokra to bylo dobré :)

Petisek89
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 02.02.18 21:06

@winkye nahodou, je videt moc pekne, na 11dpo. Tady je muj 12dpo a 10dpo

winkye
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 1 inzerát 02.02.18 21:12

@Petisek89 Taky pěkně zřetelné. U prvního těhu jsem měla jen slaboučkou až druhý den po vynechání. Tak ted mě docela i tohle zaskočilo aby tam třeba nebyli dva :mrgreen: Zítra budu 14 DPO tak jsem na to zvědavá :think:

Petisek89
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 02.02.18 21:14

@winkye taky jsem mela trosku „obavy“, kor kdyz mame oba dvojcata hojne v rodine. Ale na utz bylo jedno, tak snad dr.nic neprehlidla :D

winkye
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 1 inzerát 02.02.18 21:16

@Petisek89 U nás dvojčata nejsou ani u jednoho. Ale nevím proč většina lidí co nás zná tvrdí že je budeme mít. No jsou to jen odhady ale test mě překvapil. Budu ráda za cokoliv hlavně když to bude zdravé. :dance:

Petisek89
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 02.02.18 21:18

Presne tak :) hlavne at je v poradku…no mame tu z toho skoro „one man show“ :mrgreen:

winkye
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 1 inzerát 02.02.18 21:20

@Petisek89 Taky koukám :lol: Doufám, že se další přidají brzy..

Luciiiš83
Kelišová 5513 příspěvků 02.02.18 23:30

Ahoj… My se snazili o tretatko 2,5 let před inseminaci se zadařilo přirozeně. Díky kotvičniku. TT jsem měla 12.1. 13.1. Clear blue ukázal 1-2 týdny… Kontrola byla před 14 dny podle utz ms vycházelo 7+6 ale ovulace byla později. Teď jdu v úterý jestli uvidíme i srdíčko :srdce: Nezvracim je mi blivno na nic nemám chuť ale když je mi blbě musím něco sníst. Bolí mě děsně prsa.

Luciiiš83
Kelišová 5513 příspěvků 02.02.18 23:32

Pochlubim se svými testiky.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 64 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >