Nové tetování - sundání hojící fólie

258
6.12.19 12:49

Nové tetování - sundání hojící fólie

Zdravím děvčata, co máte zkušenosti s touhle fólií. Byla jsem na svém prvním tetování a po strhnuti fólie mi na tetování zůstalo dost toho lepidla. Vypadá to jak kdybych to měla špinavé. Je něco čím bych se toho lepidla zbavila nebo musím počkat až se to samo ošoupe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

6.12.19 12:57

Lehce omýt antibakteriálním mýdlem a natřít mastí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 13:20

Stejně to teď budeš muset opatrně omývat, tak se to smeje během toho.
Mimochodem, bylo to určitě lepidlo - nebyla to spíš plazma, která se vyplavuje z čerstvýho tetování (porušení kůže)? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
258
6.12.19 13:46
@Mar__tanka1983 píše:
Stejně to teď budeš muset opatrně omývat, tak se to smeje během toho.
Mimochodem, bylo to určitě lepidlo - nebyla to spíš plazma, která se vyplavuje z čerstvýho tetování (porušení kůže)? :think:

Ne určitě je to lepidlo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
439
6.12.19 14:46

Jaké lepidlo? :D mě to vždycky namazali něčím antibakteriálním a překryli něčím jako potravinářskou folii :D lepkavé jsem to měla, ale po umytí to zmizelo, samozřejmě jsem tu folii sundávala až po určité době.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3576
6.12.19 15:39

Jen tak btw stejne bys to mela tak co 6 hodin pravidelne dukladne umyvat a zase zabalit do folie nejmene prvni tri dny po tetovani

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48263
6.12.19 15:44

Lepidlo jo :lol:, to určitě ne. Normálně to umyj, manžel to má taky vždy špinavé. Umýt a opatrně otřít ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18080
6.12.19 15:49

Prosim vas, tohle není zadna potravinarska folie, ale specialni prevazova folie, ktera se na kuzi prilepi a ano, muze tam zustat lepidlo. Tahle folie se nechava nalepena tri az pet dni, podle tatera.
Zakladatelko, lehce omyj mydlem, nedrhni, nenipej, namaz :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3576
6.12.19 17:15
@Eemii píše:
Prosim vas, tohle není zadna potravinarska folie, ale specialni prevazova folie, ktera se na kuzi prilepi a ano, muze tam zustat lepidlo. Tahle folie se nechava nalepena tri az pet dni, podle tatera.
Zakladatelko, lehce omyj mydlem, nedrhni, nenipej, namaz :D

Wtf? Jako ze ten humac tam nechas pod jednou folii 3 dny jo? Tak to GL holka :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48263
6.12.19 17:21

5 dní tak to musí být super :? To se musí hojit samo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3576
6.12.19 17:25
@Markéta80 píše:
5 dní tak to musí být super :? To se musí hojit samo :lol:

Ne jen hojit. Ten smrad jak to tam vsechno hnije a zaparuje se taky ideal. No a ty barvicky a strupy by musely byt taky pecka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48263
6.12.19 17:27

@Komsomol snad normální člověk to tam nenechá :? Vždyt by to asi i strašně svědilo :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 18:27
@Komsomol píše:
Ne jen hojit. Ten smrad jak to tam vsechno hnije a zaparuje se taky ideal. No a ty barvicky a strupy by musely byt taky pecka

Nic se tam nezaparuje ani nehnije. Tyhle fólie jsou určené na popáleniny a ten přebytečný hnus se vypaří. Kůže pod touhle fólií může normálně dýchat. Jmenuje se to suorasorb, můžete si to najít. Mně se s tím kérky hojily mnohem lépe :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
6.12.19 20:21

Ja na vsechny dostala vzdy “tekutou” fólii a ta je za me nejlepsi :mrgreen: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
258
6.12.19 20:36
@Eemii píše:
Zakladatelko, lehce omyj mydlem, nedrhni, nenipej, namaz :D

Už sem se pomalu lekla, že to tady nikdo nezná :lol: Akorát já sem teda tu folii podle instrukcí od tatera sundala po cca 6 hodinách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama