Nové vlasy - nespokojenost

Anonymní
25.4.21 18:28

Nové vlasy - nespokojenost

Dobrý den, byla jsem u kadeřnice a jsem nespokojená. Jsou to tři dny a já nevím, co dělat. Měla jsem dlouhé vlasy, ale nechala jsem si je ostříhat kousek pod ramena, takže dost krátké.
Ta délka by mi nevadila, ale ten střih…vepředu je to sestříhané a vůbec se mi to nelíbí, jaksi se to všude kroutí a vypadá to jako nějaký starý střih, co se nosil tak před dvaceti lety.
Jsem z toho nešťastná a vůbec jsem to tak nechtěla, asi jsem ji to špatně popsala. Takže…vaše rady, co dělat? Nechce se mi to stříhat ještě na kratší, to si už radši počkám, než to doroste, ale fakt se mi to nelíbí a nesluší mi to, což mě štve. Do jakého účesu to jde schovat? Kromě culíku. Za jakoukoliv radu budu vděčná.. :( :srdce: (vlasy mám vlnité, skoro až kudrnaté)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
382
25.4.21 18:35

A proč si ji to neřekla hned?
Teď je zbytečný brecet nad rozlitym mlikem.
Hele culik, celenka, vlasy za uši…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14598
25.4.21 18:37

Jo holka, nejsi prvni ani posledni, co se rozhodla pro zmenu ucesu a nadseni se nekonalo. Holt pockas, az to doroste :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1162
25.4.21 18:47

Hoď sem fotku, podle popisu se o účesu blbě radí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
25.4.21 18:51

Měla jsi říct nespokojenost, kadeřnici. I když je fakt, že když to doma umeješ, tak to pak taky vypadá jinak :think:
Si z toho nedělej hlavu, udělej si drdol a za dva měsíce ti to doroste :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
931
25.4.21 18:59

Taky se mi to jednou stalo, takže tě chápu. Ale taky by mě zajímala fotka, třeba to tak černě vidíš jenom ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1750
25.4.21 19:05

Sestrihavat vlnite vlasy je peklo.
Co celenka, satek? Zehlit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1142
25.4.21 19:06

A presne kvuli tomu jsem uz pet let nebyla u kadernika a striham a barvim se sama. Vlasy si ted nechavam rust, mam je uz od lopatky a kvalita konecne super :)

Doporucuju nechat dorust, max nejaky sileny prostrihavani trosku zakratit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
446
25.4.21 19:13

Vlnité s kudrnaté vlasy nejsou vhodné na ty divoké střihy ne moc dobrých kadeřnic.
Právě proto aby si nevypadala jako oškubané kuře :roll: :lol:
Vlnité nebo kudrnaté se mají stříhat do rovna nebo sestupně a to sestupně se musí umět a být pravidelné.
Jestli to máš špatné vepředu, nos čelenku jak ti tu radí, nebo ofina na bok? Dají se zaplést? A jak vypadají vyžehlené?? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1142
25.4.21 19:43

@Lujza031 kudrnaty a vlnity vlasy nezehlit! ono to proste ty vlasy desne nici a zniceny kudrnaty vlasy proste vypadaji priserne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8244
25.4.21 19:56

Žehlení by nepomohlo proti kroucení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16494
25.4.21 20:27

Jako kudrnaté vlasy a takovy sestřih? Co tě to napadlo? To byla chyba od začátku. Měla si ji to říct hned, ted uz je pozdě, počkej až to doroste

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
930
25.4.21 20:41

Asi bych zkusila nějakou moderní čelenku, než to trošku doroste…pokud nemáš nějaké vysoké čelo, jinak sestříhané kudrnaté vlasy kolem obličeje je peklo! Chtělo by to tu fotku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49589
26.4.21 02:27
@lachtanice86 píše:
Jako kudrnaté vlasy a takovy sestřih? Co tě to napadlo? To byla chyba od začátku. Měla si ji to říct hned, ted uz je pozdě, počkej až to doroste

Mně to tady místní módní odbornice na vlnité vlasy doporučovaly :mrgreen: naštěstí se neřídím jejich radami.

Jinak nezbývá nic jiného, než počkat než to doroste. Zatím, pokud to jde, bych nějak ty přední vlasy spínala (sponky, gumičky, čelenka).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16494
26.4.21 06:51

@lucenka na kudrnaté vlasy ještě jen některé strih unicorn

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu