Nove zamestnani pritele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 21:53
Nove zamestnani pritele

Ahojky, jsem posledni dobou rozpacita z chovani meho pritele, nekolik let pracoval jako ridic z povolani, ale nedavno prisel na rok o ridicisky prukaz a co v nejkratsi dobe musel najit zamestani, jelikoz ja pobiram RD. Nastoupil tedy jako automechanik, je tim vyuceny, ale nikdy to nedelal. Nejaky zaklad jako vymenu oleje atd nam na aute udelal, ale jinak jsme jezdili do servisu. Ale k veci. Doufala jsem, ze bude v zamestnani spokojenej, ze zamestnavatel bude solidni, byla jsem z toho hodne ve stresu, nicmene prisel nadseny, super sef, kolegove zvlast dlouhou chvili vypravel o sekretarce, mila, mlada, pekna, usmevava, sympaticka, pel ody snad pul dne, vecer ji hledal na facebooku, aby mi ji ukazal a jeste se me ptal, zda je blbe kdyz si ji prida do pratel 8o nevim zda se mit na pozoru, nebo se jen snazi vyvolat zarlivost, nejak to zatim nekomentuji, nemam k tomu co rict, sekretarka je manzelka jeho sefa, ale nekolikrat se zminil jak je pratelska, obetava, nabidla mu tykani, nosi jim obedy, no porad neco. :nevim: Take jsem rozpacita ze najednou po par dnech vsechno vi, vsechno zna, kazdemu radi co ma rozbiteho na aute, vypravi co je potreba opravit nam, ukazuje mi ktere auto delal, no proste pri kazde prilezitosti je z nej nejvetsi znalec a nic jineho ho nezajima. Dalsi dny zase prisel, ze se to tam nedalo, delal auto co bylo naprd, nestihl si dojit ani na zachod nebo na obed, konci treba i o dve hodiny pozdeji nez ma, prisel vystresovany, vycerpany, sam rekl, ze to zacina byt nic moc, nicmene druhy den hazi ramena jak je to v pohode, ze se tesi do prace a ze uz se k rizeni nikdy nevrati, pritom vim jak moc ho to bavilo. Nejak nevim co si o tom vsem myslet. A v neposledni rade ho vozim do prace/z prace, bydlime daleko od autobusu, vlaku, je to pro me celkem vycerpavajici, rano budit malou abych ho odvezla, kdyz pro nej prijedu tak treba pul hodiny hodinu cekam nez vyleze, zacinam z toho byt KO, zase se mu to bojim rict, ze to nedavam, nevim jak moc ho to bavi, libi se mu tam, nechci aby diky me zase hledal jine zamestnani..pardon za sloh, potrebuji se vykecat.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Azallea
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 21.04.19 22:00

Daleko od autobusu je jak daleko? Dvacet minut pěšky by dospělý chlap měl dát jako nic.
A když přišel o ridičák na rok, tak by si neměl vyskakovat, aby ho do práce vozila přítelkyně, když ještě musí budit miminko!
Jinak nechápu, kde je dotaz. Myslíš, že chce sbalit tu sekretářku? Nebo je ti podezřelé to chování v práci? Jestli ho to baví, tak ať u toho zůstane, ale ať maká. Jestli chce sbalit sekretářku, tak to se chová jako pako, protože a) má tebe a dítě, b)manželka šéfa… jako… no.
Jak dlouho to trvá? Třeba se časem uklidní.

Zivotjeboj12
Kecalka 102 příspěvků 21.04.19 22:03

Na praci si asi zatím zvyká, holt všude jsou asi dny kdy je víc nebo min práce. Sekretarku bych neřešila, ale do práce bych ho tedy jistojiste nevozila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 22:07

@Azallea cca 6km na autobus a jeste v pulce cesty musi prestoupit a cekat pul hodiny na dalsi spoj, zpatky je nestiha vubec, jelikoz se tam nedodrzuje prac.doba. :nevim: je mi to nejak podezrele cele, urcite ta sekretarka, nechci rict, ze bych vylozene zarlila, ale spis me ty reci ponizuji, kazdy den co prijde z prace se o ni zminuje, prijde mi to uz trapne. I mi prijde podezrele jeho chovani, prijde zbitej jak pes, sam rekne ze to bylo strasny, temer vse na nic, hlavne se pak ani nevenuje dceri, tvrdi ze je vycerpany, ale za chvili se oklepe a nakonec je to tam super, nevim co si myslet, cele mi to prijde divne.. zvlast uz me vycerpavaji ty odvozy :cert:

JanaKr
Kecalka 349 příspěvků 21.04.19 22:12

To dojíždění nejde jinak vymyslet? Zkuste si podat inzerát, jestli někdo nejezdí stejným směrem, že přispějete na pohonné hmoty. Tím bys mohla být ušetřena. Co se týká sekretářky - buď ráda, že ho máte doma, prostě se jen snaží jako nováček začlenit do kolektivu. Nemyslím si, že zrovna manželka šéfa by si nechala zasáhnout do manželství. Prostě jsou sehraný kolektiv, buď ráda, že to probíhá dobře a netrap se tím. Zkus spíš pořešit to cestování.

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30444 příspěvků 21.04.19 22:13

To je zase superpartie :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 22:15

@JanaKr prave ze nejde, doufala jsem, ze bude mit nekdo stejny smer z prace, ale vsichni dojizdeji z druhe strany..kdyz jsem mu opatrne navrhla, zda by nechtel hledat neco jineho kam lepe jezdi autobusy, ze by se ten kousek dostal na kole a zbytek tam kde je lepsi doprava, tak byl hrozne dotceny, ze tady se mu libi, ale vubec pritom nemysli na to, ze pro me je to docela narocne..nehlede na to, ze ted uz mi ani nedojede na nakup kdyz mala marodi, cokoliv potrebuje zaridit musim s nim jet ja, nejde jen o dvozy do prace. Je to na palici :pocitac: :zed:

katyna1984
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 21.04.19 22:16

Sekretářka může být prostě fajn ženská, nemusí to znamenat nic jiného.

K druhé části - ty nikdy nemáš skvělý den, že Ti vše připadá snadné a pak naopak náročný den, kdy máš chuť se na všechno vykašlat? Já teda ano a celkem běžně. A nepodrývej ho zpochybňováním jeho vědomosti, třeba je opravdu dobrý a už po pár dnech zaběhnutý.

K třetímu bodu - vozím manžela do práce i z práce téměř každý den v měsíci. Občas tedy jede na kole. Neřídí boji se. Děláme si srandu že jsrm jeho osobní šofér. Dělám to pro něj i pro nás ráda (už několik let), o to dřív je pak doma. Také má práci, ze které nemůže odejít s úderem páté hodiny, tak jsme prostě dohodnuti, že až se bude blížit s prací k závěru, dá vědět a vyrazíme. Další varianta je, abys ho vyzvedávala jen u busu, ten přeci jen přijíždí vždy v určitou dobu.

Nějak nevím, kde vidíš problém..?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 22:22

Nechci vypadat jak zarlivka, nikdy jsem doma sceny ani nic podobneho nedelala, spis se citim ponizene, jde na nem videt jak si to uziva, kdyz mi to doma vypravi..ja se mu staram o dite, chodim pravidelne na brigadu, staram se o domacnost plus ctyri zvirata ktere strasne chtel, ale nema na ne cas, a ted je ze me jeste taxikarka a uz si chvileme pripadam jak debil, kdyz na nej hodinu cekam pred praci a jeste se divi, ze jsem nastvana. Misto toho aby byl rad, ze ho tam dopravim, tak ma jeste takove reci :zed:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66109 příspěvků 21.04.19 22:26

6 km může zvládnout na kole…

Zabza2
Stálice 89 příspěvků 21.04.19 22:27

Jak to děláte, když je malá třeba nemocná? To ji musíš vytáhnout z postele, obléct, jdete odvést tatínka do práce a pak se zas vrátíte domů?

káťa
Extra třída :D 13824 příspěvků 21.04.19 22:31

Já bych ho nevozila, ať si k autobusu nebo vlaku dojde. Rok zákaz řízení, to musel být joo mazec, i za většinu chlastů a návykovek se dává půl roku, pokud to není opakovaně, není to odmitacka nebo to není tak závažné, že je to rovnou trestným činem. Jinak je fajn, že se mu v práci líbí, pokud je bývalý zaměstnavatel solidní, tak už si tam z kartou řidiče, kde má zakaz za alkohol nebo chlast neskrtne.

JanaKr
Kecalka 349 příspěvků 21.04.19 22:32

Do práce to mám necelých 8 km a nepřijde mi to hodně. A to kolikrát táhnu ještě tašky a dítě na zádech. Chlap to dá levou zadní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 22:35

@katyna1984 on je asi rozdil v tom, zda vozis manzela z duvodu toho, ze se sam boji ridit, nez chlapa ktery po DRUHE prisel svoji blbosti o papiry. Ano beru, sekretarka muze byt sympatanda, na druhou stranu, kdo ma poslouchat ze ona se cely den usmiva a ja se zase tvarim jak kakabus? :nevim: rikala jsem mu uz nekolikrat at mi da vedet, kdyz nestiha skoncit ma cas, abych tam s malou necekala, bum dalsi den tam opet cekam. Na autobuse bych ho vyzvedavala, ale ten jezdi cca 15min po prac.dobe, ale vzhledem k tomu, ze ji nedodrzuji ho nestiha a nic jineho uz mu potom nejezdi :nevim:

káťa
Extra třída :D 13824 příspěvků 21.04.19 22:36
@katyna1984 píše:
Sekretářka může být prostě fajn ženská, nemusí to znamenat nic jiného.

K druhé části - ty nikdy nemáš skvělý den, že Ti vše připadá snadné a pak naopak náročný den, kdy máš chuť se na všechno vykašlat? Já teda ano a celkem běžně. A nepodrývej ho zpochybňováním jeho vědomosti, třeba je opravdu dobrý a už po pár dnech zaběhnutý.

K třetímu bodu - vozím manžela do práce i z práce téměř každý den v měsíci. Občas tedy jede na kole. Neřídí boji se. Děláme si srandu že jsrm jeho osobní šofér. Dělám to pro něj i pro nás ráda (už několik let), o to dřív je pak doma. Také má práci, ze které nemůže odejít s úderem páté hodiny, tak jsme prostě dohodnuti, že až se bude blížit s prací k závěru, dá vědět a vyrazíme. Další varianta je, abys ho vyzvedávala jen u busu, ten přeci jen přijíždí vždy v určitou dobu.

Nějak nevím, kde vidíš problém..?

A jak to osobní soferovani dokážeš skloubit se svou praci, péči o děti a třeba koníčky atd.?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama