Nové zuby na splátky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pavla.velova
Kecalka 494 příspěvků 15.03.18 23:55
nové zuby na splátky?

Ahoj, chtěla bych se zeptat zubař mě dělá nové zuby celkem ted mě čeká 4 nové (korunky z keramiky) muj zubař mě řekl že mě udělá korunky ale budou keramické ale za jeden zub je to 3.500,– x 4. jsem matka samoživitelka a nedám celou částku dohromady nemáte zkušenost u zubařu zdali se dá domluvit s lekařem že bych mu to měsíčně splácela? děkuji

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 22985 příspěvků 15.03.18 23:58

Keramicke za 3.500? Tak to je hodne levny…zkus se s nim domluvit ale myslim ze minimalne 50% bude chtit hned…

pavla.velova
Kecalka 494 příspěvků 16.03.18 00:45
@Malaga píše:
Keramicke za 3.500? Tak to je hodne levny…zkus se s nim domluvit ale myslim ze minimalne 50% bude chtit hned…

Ano za 3.500,– me bylo receno take sem myslela ze to bude vice

Lychee13
Závislačka 2957 příspěvků 16.03.18 05:47
@Malaga píše:
Keramicke za 3.500? Tak to je hodne levny…zkus se s nim domluvit ale myslim ze minimalne 50% bude chtit hned…

To bude spíš metalokeramika. Jinak, nemyslím si, že by to šlo. Zkus si tu částku půjčit od rodiny, nebo v bance a splacej tam. Takhle by ti mohl nalepit korunky do pusy a už nikdy tě nevidět. :))

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 16.03.18 06:20

@pavla.velova asi záleží jak kde… u nás by to nešlo :think:

Jana206
Nadpozemská drbna 25898 příspěvků 16.03.18 06:50

Tak řekni na rovinu, že na to nemáš a hledejte levnější alternativu. Zeptej se i na zdravotní pojišťovně. Zubaři mají poslední dobou tendenci dělat si z lidí dojné krávy. U nás se vrátila jedna zubařka z MD a má tendenci opravovat i to, co akutně nehoří.
Taky si myslím, že to nepůjde. Pokud si to chceš nechat udělat, budeš si muset půjčit někde jinde a splácet tam.

Malaga
Generální žvanilka 22985 příspěvků 16.03.18 06:55
@Jana206 píše:
Tak řekni na rovinu, že na to nemáš a hledejte levnější alternativu. Zeptej se i na zdravotní pojišťovně. Zubaři mají poslední dobou tendenci dělat si z lidí dojné krávy. U nás se vrátila jedna zubařka z MD a má tendenci opravovat i to, co akutně nehoří.
Taky si myslím, že to nepůjde. Pokud si to chceš nechat udělat, budeš si muset půjčit někde jinde a splácet tam.

Ono az to bude akutni, tak to bude stat mnohem vic penez a samozrejme, ze cim drive se to opravi, tim mensi ztraty… levnejsi alternativa neni, aby o ty zuby neprisla…levnejsi alternativy jsou provizorni cili docasne…to neni reseni a pokud je, tak spis horsi nez lepsi…

Malaga
Generální žvanilka 22985 příspěvků 16.03.18 06:57

Jinak u nas to jde, s pacienty sepisujeme smlouvu o splatkach. Ale neni to pro vsechny, hodne si rozmyslime, komu to nabizime a jak uz jsem psala - 50 % je podminka…

Gábííí
Ukecaná baba ;) 2316 příspěvků 16.03.18 07:47

@pavla.velova u nás a dalších doktorech co znám, tohle nejde. Bohužel ta částka není jen pro ordinaci, ale z větší části hlavně pro laboratoře, bylo by to hodně komplikované…

Gábííí
Ukecaná baba ;) 2316 příspěvků 16.03.18 07:49

@pavla.velova jinak,pokud by to na zuby šlo, nevím samozřejmě legendu a na jaké zuby, ale levnější varianta, cca o 1tis, je kompozitní korunka. Zeptej se na to

nozu
Extra třída :D 11061 příspěvků 16.03.18 07:51
@Gábííí píše:
@pavla.velova jinak,pokud by to na zuby šlo, nevím samozřejmě legendu a na jaké zuby, ale levnější varianta, cca o 1tis, je kompozitní korunka. Zeptej se na to

podle mě kompozitní korunka je právě ta dočasná. Tohle pak ale nic neřeší, protože se cca po roce stejně musí vyměnit za trvalou. Takže v konečném efektu náklady výrazně vyšší…

nozu
Extra třída :D 11061 příspěvků 16.03.18 07:52

@pavla.velova ještě mě napadá. Musí doktorka dělat všechny korunky najednou? Nešlo by to třeba rozložit, že by sis postupně naspořila?

Malaga
Generální žvanilka 22985 příspěvků 16.03.18 07:53
@nozu píše:
podle mě kompozitní korunka je právě ta dočasná. Tohle pak ale nic neřeší, protože se cca po roce stejně musí vyměnit za trvalou. Takže v konečném efektu náklady výrazně vyšší…

Mela by byt cca 3 mesice, takze to opravdu nic mic neresi…davame ji u nejistych zubu, aby pacient zbytecne neinvestoval…
Zakladatelko zkus se podivat i na uvernazuby - tecka- cz, jestli by to pro tebe nebylo reseni…

Gábííí
Ukecaná baba ;) 2316 příspěvků 16.03.18 08:10

@Malaga kompozitni korunka, myslím tím kompozit na kov, dočasná rozhodně není. Pokud je to možné a není to zrovna zadní zub, jelikož kompozit je měkčí, může být i tato a to dokonce i menší můstky

Gábííí
Ukecaná baba ;) 2316 příspěvků 16.03.18 08:15

Jako dočasné děláme korunky a mustky pryskyřičné a i ty vydrží, pokud není zbytí,6 měsícu. Pokud je můstek větší, tak s vyztuzi

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama