Reklama

Noví partneři a sexuálně přenosné choroby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 22:21
Noví partneři a sexuálně přenosné choroby

Jedna věc mi už delší dobu vrtá hlavou. Když se spolu seznámí dva lidé a začne mezi nimi vztah, tak zákonitě přeroste i ve vztah sexuální. Nevím, jestli jsem tak paranoidní, ale strašně se bojím např. AIDS. I tady se často dočtu, pozor na pohlavní choroby. Jak to tedy prakticky děláte s novým sexuálním partnerem? Kondom? Jak dlouho? Požadujete třeba potvrzení, že je HIV negativní? Vždycky si představím, s kolika lidmi přede mnou ten člověk spal. Navykládat mi může cokoliv. Já jsem vdaná, žádného nového přítele nehledám, ale někdy mě napadne i myšlenka, že třeba manžel s někým spí a mě nakazí. Nejraději bych ho poslala na test. Dokonce mě mé myšlenky dovedly i k tomu, že jsem se rozhodla pro dárcovství krve, aby mi prolustrovali krev. V mém okolí je spousta lidí, kteří mají nové partnery, nové vztahy, vždycky jsem se styděla zeptat, zda nemají stejné obavy jako já. Vůbec nedovedu odhadnout pravděpodobnost nakažení teba na malém moravském městě. Přemýšlíte o tom, když spítě s někým novým ( a teď nemyslím sexuální turistiku nebo sex na jednu noc)? Prověřujete si nějak svoje nové partnery?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 22:28

Ano, urcitě jsem to řešila. Nejprve sex s kondomem a s tím, ze jsem partnerovi jasně řekla proč. Potom, když vztah pokračoval, poslala jsem ho na testy. Bez diskuze, bez uzardeni. Kdyby nešel, následoval by rozchod.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 22:32

Na test se musí ale jít opakovaně (nevím, jestli po čtvrt nebo půl roce). Šel i opakovaně? Po celou dobu jste pak používali kondom?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 22:36

To už přesně nevím, je to dlouho. Kondom jsme používali právě do vysledku tech testu. Z toho může je ted můj manžel. Mame miminko, na začátku těhotenství mi dělali testy, takže me nikdy ničím nenakazil :) .
Ale průběžně mu opakuju, ze pokud mini podvádět, at použije kondom :mrgreen: .

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9971 příspěvků 31.07.18 22:37

Hele, zakladatelko, jdi se vyspat nebo si najdi nějakou jinou zábavu na večer, jo?

Pokud nechceš manželovi zahnout, tak tu takový pitomosti neřeš.

Pokud Ti zahnul, tak máš jinej - a kromě AIDS IMHO větší - problém v domácnosti.

A pokud to je nějaká utkvělá představa, který se nemůžeš zbavit, i když žádné indicie pro nevěru atd. nejsou, tak jsi k psychologovi.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2262 příspěvků 31.07.18 22:39

Pokud zvazujes jit darovat krev, aby ses presvedcila, ze jsi HIV negativni, tak brzdi. K tomu ucelu to neslouzi a je to prasarna, kor pokud mas podezreni, ze manzel s nekym spi a jsi nakazena. K tomuhle ucelu jsou v kazdym vetsim meste mista, kde si muzes nechat bezplatne (anebo jako samoplatce u praktika) otestovat krev na HIV.

Jinak k tematu - nechci se rouhat, ale nejak zasadne to neresim. Nespim s chlapama na potkani, pokud mam sex s nekym, u koho vim, ze nejsem jeho jedina sexualni partnerka, pouzijeme samozrejme kondom, ale to je taky malokdy. Jinak spim jen s clovekem, kterymu verim a znam ho. Tudiz to neresim.

Russet
Extra třída :D 10347 příspěvků 31.07.18 22:43
@Anonymní píše:
Jedna věc mi už delší dobu vrtá hlavou. Když se spolu seznámí dva lidé a začne mezi nimi vztah, tak zákonitě přeroste i ve vztah sexuální. Nevím, jestli jsem tak paranoidní, ale strašně se bojím např. AIDS. I tady se často dočtu, pozor na pohlavní choroby. Jak to tedy prakticky děláte s novým sexuálním partnerem? Kondom? Jak dlouho? Požadujete třeba potvrzení, že je HIV negativní? Vždycky si představím, s kolika lidmi přede mnou ten člověk spal. Navykládat mi může cokoliv. Já jsem vdaná, žádného nového přítele nehledám, ale někdy mě napadne i myšlenka, že třeba manžel s někým spí a mě nakazí. Nejraději bych ho poslala na test. Dokonce mě mé myšlenky dovedly i k tomu, že jsem se rozhodla pro dárcovství krve, aby mi prolustrovali krev. V mém okolí je spousta lidí, kteří mají nové partnery, nové vztahy, vždycky jsem se styděla zeptat, zda nemají stejné obavy jako já. Vůbec nedovedu odhadnout pravděpodobnost nakažení teba na malém moravském městě. Přemýšlíte o tom, když spítě s někým novým ( a teď nemyslím sexuální turistiku nebo sex na jednu noc)? Prověřujete si nějak svoje nové partnery?

Dokud jsem nechtěla dítě, byl na programu kondom. Že nemám AIDS a jiné chuťovky, to jsem zjistila až testováním v rámci těhotenství.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 22:48

Ne ne, důvod darovat krev není prvotně testování. Chtěla jsem už dřív do regisru dárců kostní dřeně, ale prošvihla jsem věk, tak mě letos napadlo darovat krev. Ale být pod lékařskou kontrolou dlouhodobě (chci dávat krev pravidelně, pokud to půjde) mi také vyhovuje, beru to jako bonus toho dárcovství. Nemám podezření, že je mi manžel nevěrný, jen mě napadla ta myšlenka, že po manželích většinou nevyžadujeme kondom a nikdy nemáme 100% jistotu, že někde nespočil. Založila jsem téma spíš ze zvědavosti, jak to lidi s novými partnery češí a jestli je zodpovědných spíš většina nebo menšina.

A ještě mě napadlo…když tedy používáte kondom, děláte i orál s kondomem a co líbání? Při tom se může člověk přece také nakazit.

Russet
Extra třída :D 10347 příspěvků 31.07.18 22:51
@Anonymní píše:
Ne ne, důvod darovat krev není prvotně testování. Chtěla jsem už dřív do regisru dárců kostní dřeně, ale prošvihla jsem věk, tak mě letos napadlo darovat krev. Ale být pod lékařskou kontrolou dlouhodobě (chci dávat krev pravidelně, pokud to půjde) mi také vyhovuje, beru to jako bonus toho dárcovství. Nemám podezření, že je mi manžel nevěrný, jen mě napadla ta myšlenka, že po manželích většinou nevyžadujeme kondom a nikdy nemáme 100% jistotu, že někde nespočil. Založila jsem téma spíš ze zvědavosti, jak to lidi s novými partnery češí a jestli je zodpovědných spíš většina nebo menšina.A ještě mě napadlo…když tedy používáte kondom, děláte i orál s kondomem a co líbání? Při tom se může člověk přece také nakazit.

Jako že z líbání je ten ajds? :P

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 22:54

Virus HIV se může přenést všemi tělními tekutinami. Jsem zdravotník, proto možná ta úzkostlivost, co se týká nemocí. Docela ráda se tady dočítám, že to moc řeším.

Gasminka30
Kecalka 218 příspěvků 31.07.18 22:58
@Russet píše:
Jako že z líbání je ten ajds? :P

No a ne? Ajds ne,ale HIV jo! :roll:
Kouření s kondomem je nechutný a myslím,že to procento nakažení z úst do úst nebo při kouření je fakt minimální,toho bych se nebála.

Wani
Závislačka 3300 příspěvků 31.07.18 23:00

Měla jsem v životě x sexuálních partnerů a se všemi jsem spala zásadně s kondomem. První a jediný muž, se kterým jsem spala bez kondomu, je můj manžel a to pouze v době, kdy jsme chtěli dítě. I u něj jsem byla první partnerka s kterou spal bez kondomu. Oba jsme na testy na pohlavní nemoci šli asi po dvou měsících našeho vztahu. Teď používáme zase kondom, ale ne jako ochranu proti potencionálním chorobám mého manžela, ale jako ochranu proti početí.

Russet
Extra třída :D 10347 příspěvků 31.07.18 23:02
@Gasminka30 píše:
No a ne? Ajds ne,ale HIV jo! :roll:
Kouření s kondomem je nechutný a myslím,že to procento nakažení z úst do úst nebo při kouření je fakt minimální,toho bych se nebála.

Asi jsi neviděla Slunce, seno, erotika, viď? ;) Slinama se to nepřenáší. Pokud vím, tak poševním sekretem, spermatem a krví.

Gasminka30
Kecalka 218 příspěvků 31.07.18 23:02

Já to řešila za mlada taky hodně,ale nikdy jsem se nesetkala s chlapem,co by si sám řekl o kondom. Vždy jsem musela iniciovat sama a ve více případech ho ani nechtěli použít! :roll:

Wani
Závislačka 3300 příspěvků 31.07.18 23:05
@Gasminka30 píše:
Já to řešila za mlada taky hodně,ale nikdy jsem se nesetkala s chlapem,co by si sám řekl o kondom. Vždy jsem musela iniciovat sama a ve více případech ho ani nechtěli použít! :roll:

A jak si to s nimi potom vyřešila, donutila jsi je nebo bylo po sexu?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama