Noviny ze dne 4. července 2013

14033
19.7.13 14:39

Noviny ze dne 4. července 2013

Pěkně prosím, nenašel byste někdo doma noviny ze 4. července? Nejlépe nějaký aspoň trochu seriózní tisk :) Poštovné ráda zaplatím :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

50101
19.7.13 14:50

No, jestli se ti nikdo jiný neozve…
V koši na papír jsem našla MF Dnes, ale je pomuchlaná. Tu celorepublikovou část mám celou, regionální přílohu (Praha) jen pár stran, manžel do toho škrábe brambory :) Dále z téhož dne přílohu Léto v Praze. A dále pražský týdeník 5+2 (vyšel 4.7.), kompletní, ale opět pomuchlaný :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14033
19.7.13 14:55

@ugluk :dance: Jestli ta MF není vysloveně na kaši :lol:, tak bych ji brala :) Prahu asi nepotřebuju :)

Ještě chvilku počkám, jestli tu někdo něco vyhrabe a kdyžtak pošlu SZ, ju? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Malvajs
19.7.13 14:57

Ano ja mohu.Co schanis? Napis noviny - kraj, sezenu :-) no problema

Příspěvek upraven 19.07.13 v 14:58

• Citovat
  • Upravit
50101
19.7.13 14:57

@Hřiběnka ne, není na kaši, jenom pomuchlaná :-) Dám ji stranou a kdyžtak písni, snad se ti někdo ozve i s nabídlou novin v lepším stavu, není to tak dlouho :-) A máš kliku, že jsi rodila ve čtvrtek, jiné noviny neodebíráme :mrgreen: A taky jakýmsi zázrakem přežily následné nedělní malování, kdy jsem novinama obložila celý byt :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50101
19.7.13 14:59

Jo a ještě - 5. a 6. byl státní svátek, potom neděle, takže následující tři dny noviny vůbec nevycházely (no možná nějaký ten nedělní Blesk či co, ale chtěla jsi seriózní :) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14033
19.7.13 15:04

@Malvajs Tak zrovna ta MF by se mi líbila :-) Jinak pokud bys měla nějaký tisk přímo z kolínska, byl by to ideál, ale to bych asi chtěla moc, co :-D Nebo ještě třeba Hospodářké noviny :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Malvajs
19.7.13 15:07
@Hřiběnka píše:
@Malvajs Tak zrovna ta MF by se mi líbila :-) Jinak pokud bys měla nějaký tisk přímo z kolínska, byl by to ideál, ale to bych asi chtěla moc, co :-D Nebo ještě třeba Hospodářké noviny :-)

Myslim ze to nebude problem :-) Takze HN 4.7., pak celostat MFD 4.7. a Kolinsky denik 4.7.?

• Citovat
  • Upravit
14033
19.7.13 15:09
@Malvajs píše:
Myslim ze to nebude problem :-) Takze HN 4.7., pak celostat MFD 4.7. a Kolinsky denik 4.7.?

No ty bláááho, fakt to seženeš??? :dance: Já mám radost jak na Ježíška :mrgreen: Až to budeš mít, pošli SZ a domluvíme se :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Malvajs
19.7.13 15:12

@Hřiběnka myslim ze to nebude problem. Teda za me nebylo, ted jsem na materske, ale me dobre kolegyne to zaridi :-) pracuji v medialni agenture, tak snad to tam jeste umi. Kamoska mi da pristi tyden vedet, jinak to poptam jeste jinde.
kdyz se mi narodil syn, schanela jsem noviny 2 mesice po narozeni a taky to slo:-)

• Citovat
  • Upravit
14033
19.7.13 15:16
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14033
19.7.13 15:17

@ugluk Tobě každopádně moc děkuju za ochotu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50101
19.7.13 15:18

@Hřiběnka no není zač, takhle to budeš mít mnohem lepší ;) A já je házím zpět do papíru a večer s nimi pošlu muže do tříděného odpadu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ikyki
19.7.13 15:24

@Malvajs Tak to by si teoreticky mohla být i moje záchrana :lol: i když noviny z dubna to už dost daleko co? A ještě z neděle :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Malvajs
19.7.13 15:27
@ikyki píše:
@Malvajs Tak to by si teoreticky mohla být i moje záchrana :lol: i když noviny z dubna to už dost daleko co? A ještě z neděle :mrgreen:

natahni prst a jsi bez ruky :-) :-)
muzu to zkusit, napis co chces a jaky terminy (ale ten duben uz bude asi vetsi problem :think: to je uz dlouho a takhle dlouho noviny neskladuji :-( ale zeptat se muzu

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama