Novo Passit nebo něco jiného?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  03.03.18 17:38
Novo Passit nebo něco jiného?

Hezký den, máte zkušenost s Novo Passitem? Jsem v dost složité situaci, doma máme velkou krizi, jsme rozhodnuti to zvládnout, ale mě čeká maturita, pak hned nová práce v novém oboru, do toho se budeme stěhovat. Nic nestíhám a večer když sednu, je mi těžko, mám strach jak všechno zvládnu. Když už usnu, spím dobře. Ale nemůžu se soustředit na učení. Myšlenky mi odbihaji, hlavu mám jak střep. Je toho strašně moc najednou a já mám prostě strach. Tak jsem přemýšlela, že bych asi snesla nějaká přírodní antidepresiva.
Nebo byste doporučili něco jiného?
Moc díky.

Omlouvám se za anonymitu, nechci aby to někdo z mých známých zjistil.

Reklama

Reakce:

tulipán
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 03.03.18 17:53

Pokud spatne spis, zkus prvne resit dobre vyspani, ktere vyresi cast stresu. Poctive kazdy den sport a kozlikove kapky nebo tablety na noc. A taky si uvedomit, ze z matury ma nervy kazdy a neni ptreba hned sahat po lecich. Novopassit neni jen prirodni, mona uz je to moc pro tak mladeho cloveka. A pozor na obsah trezalky v produktech na zklidneni (i v Novopassitu je a kamaradka na to dojela), takze pokud beres antikoncepci, tak je nutna dalsi antikoncepce, pokud do toho vseho nechces jeste chovat.

Lu1234
Kecalka 175 příspěvků 1 inzerát 03.03.18 20:58

Za mě novopassit ano. Měla jsem krizovou situaci v práci, totální stres, novopassit mi pomohl to překonat. Krátkodobě myslím, že je skvělý, pomůže usnout a klidný spánek znamená dobrý start dalšího dne.

Froseth
Kecalka 327 příspěvků 04.03.18 09:05

Kdysi jsem Novopassit zkoušela a účinky neměl. Za sebe doporučuju L-Tryptofan, nejlépe v kombinaci s kozlíkem lékařským, super věc :-) Pomohlo to už více lidem v mém okolí

nini77
Ukecaná baba ;) 1546 příspěvků 04.03.18 11:34

@tulipán nejde jen o maturitu. Je toho tolik, že vše dohromady nedavam.

tulipán
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 04.03.18 19:46
@nini77 píše:
@tulipán nejde jen o maturitu. Je toho tolik, že vše dohromady nedavam.

Pokud se nejedna o smrt nebo vazne poskozeni zdravi tve nebo blizkeho, tak bys to mela zvladnout sama. Jsi mlada, nauc se zvladat trable bez leku. To je muj nazor. Leky umi zbastit kazdy. Seber se.

nini77
Ukecaná baba ;) 1546 příspěvků 04.03.18 20:18

@tulipán Hezké vědět, že jsi tak silná. Ale o mé situaci víš hodně málo, jen co jsem napsala. Nemůžeš posuzovat jestli se to dá zvládnout se zdravým
rozumem nebo ne. Jistě, že to zvladnu, nic jiného mi nezbývá, ale nevidím nic špatného na přírodních antidepresivech. O lécích jsem nic nepsala.

tulipán
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 04.03.18 20:28
@nini77 píše:
@tulipán Hezké vědět, že jsi tak silná. Ale o mé situaci víš hodně málo, jen co jsem napsala. Nemůžeš posuzovat jestli se to dá zvládnout se zdravým
rozumem nebo ne. Jistě, že to zvladnu, nic jiného mi nezbývá, ale nevidím nic špatného na přírodních antidepresivech. O lécích jsem nic nepsala.

Novopassit neni prirodni - to jsem ti psala, ale to jsi prehledla. Ani tezka zivotni situace neomlouva nemistnou ironii a napadani. Lituji, ze jsem ti psala. Uz ti odepisovat nebudu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama