Lék Novo-passit při kojení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aliana
Povídálka 43 příspěvků 08.08.18 20:38
Novo-passit při kojení ?

Zdravím,
brala jste některá bylinný lék Novo-passit při kojení? V příbalovém letáku je, že se používá pouze v nezbytně nutných případech..Máte některá osobní zkušenost? A mělo to nějaký vliv na dítko?
 Díky.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 20:49

Ahoj, já jsem ho brala, ale jen krátce. Doporučil mi ho můj obvodní lékař a prý i když j to tak napsáno v příbalovém letáku, tak spíše pro obsah alkoholu, který je naprosto minimální. Vliv na miminko to rozhodně nemělo, potřebovala jsem tedy spíše asi i něco silnějšího, ale nechtěla jsem přestat kojit. Jak mi bylo trošku lépe, už jsem ho ale raději nebrala. Doktor mi řekl - je rozhodně pro miminko škodlivější, když maminka není v psychické pohodě :mavam:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11290 příspěvků 10.08.18 15:04

Případně doporučuji se zeptat v místní lakatační poradně, určitě Vám poradí. :palec:

Hezké odpoledne,
Monika

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >