Reklama

Lék Novo-passit při kojení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aliana
Povídálka 41 příspěvků 08.08.18 20:38
Novo-passit při kojení ?

Zdravím,
brala jste některá bylinný lék Novo-passit při kojení? V příbalovém letáku je, že se používá pouze v nezbytně nutných případech..Máte některá osobní zkušenost? A mělo to nějaký vliv na dítko?
 Díky.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 20:49

Ahoj, já jsem ho brala, ale jen krátce. Doporučil mi ho můj obvodní lékař a prý i když j to tak napsáno v příbalovém letáku, tak spíše pro obsah alkoholu, který je naprosto minimální. Vliv na miminko to rozhodně nemělo, potřebovala jsem tedy spíše asi i něco silnějšího, ale nechtěla jsem přestat kojit. Jak mi bylo trošku lépe, už jsem ho ale raději nebrala. Doktor mi řekl - je rozhodně pro miminko škodlivější, když maminka není v psychické pohodě :mavam:

admin
Extra třída :D 11005 příspěvků 10.08.18 15:04

Případně doporučuji se zeptat v místní lakatační poradně, určitě Vám poradí. :palec:

Hezké odpoledne,
Monika

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovíněný Gregor pouštěl bomby: Líbí se mi, když před sebou páry prdí

Herec a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (35) platí za uhlazeného... číst dále >

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >