Novoroční snažilky - čekatelky 2017

Fotoalbum tématu (23) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emisis
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 20.12.16 10:56
Novoroční snazilky-cekatelky 2017

Ahoj všem.. rada bych pokecala s holkami, které se snaží o miminko, a doufají ze najdou po novém roce dvě čárky.. :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 59 Další »
Reakce:

Sphynx Lady
Kecalka 377 příspěvků 20.12.16 11:14

Ahoj. Já já já. :-) A doufám, ze to vyjde. Snažíme se 3.měsíc. 24.mam ovulaci, tak snad nam Ježíšek nadelí. :)

Emisis
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 20.12.16 11:21

@Sphynx Lady ahooj :mavam: já mám ovulaci pravé teď :mrgreen: tak jsme plodili v noci, a muž se vrátí až v pátek tak doufám ze to bude stačit.. jinak my se snažíme už skoro rok..

Sphynx Lady
Kecalka 377 příspěvků 20.12.16 11:36
@Emisis píše:
@Sphynx Lady ahooj :mavam: já mám ovulaci pravé teď :mrgreen: tak jsme plodili v noci, a muž se vrátí až v pátek tak doufám ze to bude stačit.. jinak my se snažíme už skoro rok..

Tak to moc přeji, ať to tento rok vyjde ješte :) Ať vam taky Ježíšek nadelí. :kytka:

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 20.12.16 11:39

Ahoj, já taky :-) snažíme se od července.

Sphynx Lady
Kecalka 377 příspěvků 20.12.16 11:43

Kolik vam je holky? Mne uz 31. Potkala jsem toho praveho pozdě. A musela jsem si ho jeste pořádně proklepnout. :D Hodiny mi začaly tikat az pred ctvrt rokem, za to ale dost urputně. :mrgreen:

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 20.12.16 11:48

Mně je 28, hodiny mi teda ještě netikají, ale partner už mimčo chtěl a já nic nenamítám :-) Brala jsem přes 10 let HA, po vysazení jsem to měla dost nepravidelné, tak mi doktorka teď na srovnání dala na tři měsíce duphaston. Tak uvidíme :-)

Sphynx Lady
Kecalka 377 příspěvků 20.12.16 11:55

@Jitul.kaaa9 Ve 28 mi tedy taky netikaly. Dokonce jsem prvni chtěla zkoušet az tak za rok. Ale pak porodily obe moje sestry a bylo. A jaký jsi DC? To na srovnání cyklu jsou nejake hormony? A zabírá to? Ja brala HA bohuzel cca 13 let. Diky bohu mi ms přišla normálně a teď mam cykly cca 22-24 dní dlouhé. Hlidaš si nějak ovulaci? Ja mam poprvé ovulacni testy, tak zitra zkusím.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 20.12.16 12:02

@Sphynx Lady mně se ty cykly prodlužovaly, nejdřív 30, pak 42, pak 54. Jsou to hormony. Beru je 15. až 25. DC, první cyklus jsem po nich měla 28 dní. Pokud stihne do 15. dne proběhnout ovulace, tak nebrání otěhotnění. Ovulaci teď nehlídám, v tom nejdelším cyklu jsem měřila BT a dělala i testy a vyšla mi na 40 DC. Teď to nehlídám, možná příští cyklus. Dnes jsem 14DC.
Ty jo a 22 dní, to jsou docela krátké cykly…

bubla000
Kecalka 138 příspěvků 1 inzerát 20.12.16 12:05

Tak mě je už 34,5 :-( a snažíme se také skoro rok. Myslela jsem si, že to půjde hned. 11.12 jsem se vrátila z Františkovo Lázní, poctivě hladila Františka, tak snad to vyjde.

Sphynx Lady
Kecalka 377 příspěvků 20.12.16 17:25

@bubla000 :mavam: Ahooj. Tak snad František prinese miminko :hug:

Marta.285
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 02.01.17 08:21

Ahoj holky snažilky :mavam: Jmenuji se Marta je mi 30 a s manželem se snažíme o první miminko už od září. A teď v novém roce to snad konečně klapne :pankac: Všem přeji ten nový rok velmi úspěšný a jen samá zdravá miminka :hug:

kyka2
Závislačka 2720 příspěvků 02.01.17 08:42

Ahoj, mě už je dokonce 37.Mám doma skoro desetilotou slečnu, s přítelem jsem rok a půl. On žádné děti nemá. Známe se sice už asi patnáct let a nikdy by mě nenapadlo, že se zrovna my dva dáme dohromady, ale stalo se a po roce jsme se rozhodli, že si pořídíme společné miminko, což se nám povedlo hned první měsíc, bohužel nám zjistili downa a tak jsme po říjnovém přerušení a genetických vyšetřeních opět ve fázi snažení.

zhp
Závislačka 4315 příspěvků 02.01.17 09:18

Ahoj,
také se z dovolení přidám…v mé původní skupině už jsou téměř všechny těhu, tak musím migrovat :-D
je mi 31, bez HA jsem po 15letech od června - ale extra snazeni nebylo, jen mě trochu hrablo v hlavě :mrgreen: mmt po nějakých nemocech, jsme připraveni se na to vrhnout…ale zatím využívám trochu klidu v hlavě, než mi zase hrábne - vypla jsem všechny appky, netestuju a neměřím a asi jsem před MS

kyka2
Závislačka 2720 příspěvků 02.01.17 09:44

@zhp jsem na tom stejně, v mé skupince už taky řeší těhotenské problémy a mě to nedělá dobře. Ms mi přišla dneska, takže o víkendu zase hurá na to, aspoň, že to snažení je tak fajn :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 59 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >