Novorozenci chrčí v nose

Anonymní
2.7.21 19:15

Novorozenci chrci v nose

Dcera má tři týdny a když spí, tak ji chrci v nose, myslíte, že má rýmu nebo je to u tak malých dětí normální?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
818
2.7.21 19:28

Nevím, nakolik je to normální, ale moje dcera od narození trpěla na ucpaný nos, aniž by měla rýmu. Vždycky stačilo nos jednorázově vyčistit a na pár dní bylo po problému. U novorozence se mi osvědčil Libenar. Kolikrát po něm byl nos čistý i bez odsávačky.

Zkusila bych dceři vyčistit nos. Pokud se chrčení nezlepší nebo se za chvíli vrátí, tak to bude asi rýma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22719
2.7.21 19:37

Zkus to odsát, syn občas vdechnul mlíčko a pak mu to chrastilo v nose, jakoby měl rýmu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2077
2.7.21 19:41

Přesně tak.. Tak naše mladší to měla taky a bylo mi řečeno že to dělá vracející se mliko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
2.7.21 20:00

Dcera to mela taky, upozornila me na to dr-ze je to tusim ochabla chrupavka v krku? nevim uz presne, kazdopadne je to normalni a casen to vymizi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11023
2.7.21 20:03
@biancaa píše:
Dcera to mela taky, upozornila me na to dr-ze je to tusim ochabla chrupavka v krku? nevim uz presne, kazdopadne je to normalni a casen to vymizi :palec:

Taky mi doktorka říkala, že za ty podivné zvuky může ještě ne zcela vyvinuté měkké patro

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2879
2.7.21 20:13

Ahoj, moje dcera jemne pískala po narození.. cca měsíc.. odeznělo to. V porodnici se na ni chodilo dívat celé procesí ani primář si nevěděl rady. Myslim… že je to tim jak ty deticky jsou v břiše trochu pomuchlany, tak než se jim ty dutiny a sliznice tělní vyrovnaj..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat