Novorozenec a sezónní antiparazitika pro psa?

136
16.4.16 10:22

Novorozenec a sezonni antiparazitika pro psa?

Ahoj holky - mamky a pejskarky.

Nam doma 5 dnu starou holcicku a 2 psy.
Zrovna resimy co proti klistatum. Dala jsem tablety bravecto, ale to pry nepusobi repelentne, tajze tu havet na sobe stejne domu donesou. Mate na tohle nejaky figl?

Dekuji moc za vasi odezvu!

T.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11416
16.4.16 10:27

Foresto, nebo přírodní přípravky, nám pár let skvěle fungoval Bio band od Beapharu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
16.4.16 10:42

Ten Beaphar zrovna procita, asi so toho pujdu.
Diky moc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
16.4.16 10:42

My jsme spokojení s pipetama Advantix

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10248
16.4.16 10:44

Je třeba vyzkoušet co na jakýho psa zabere, nám funguje Scalibor, zkoušela jsem i vychvalovaný Foresto a to nemělo takový úspěch
Advantix taky super, ale ta cena…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14073
16.4.16 11:02

@Tucka My jsme kupovali u našeho veterináře takový prášek (bohužel si nevzpomenu jak se jmenoval) a ten je super.. Co sem slyšela tak obojky se moc nedoporučují, prý jen pro venkovní psy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
16.4.16 11:18

Nám bravecto působí i repelentně jen ten nástup účinku trvá asi týden. Loni jsem dávala čubě poprvé a po týdnu nepřinesla už nic dalšího.
Obojky a pipety bych k miminu neriskovala, veterinář mě varoval, že u malého dítěte z těch silic a antiparazitních látek může vzniknout silná alergie.
Takže nejlepší je to bravecto a všiváček, kterým po příchodu vyčešete psa. Mám 30kg čubu a tohle vyčesání trvá asi 2 minuty :palec:
U štěněte to bude horší, mladší čubinku mám kudrnatou, tam to vyčesání bude na dýl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
16.4.16 11:25

My mame foresto a funguje, uz ho mame nekolikatou sezonu. Jeste bych nezapominala na odcervovani, kdyz mas maly dite, tak kazdy tri mesice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8924
16.4.16 12:07

Pipety urcite ne, bud Bravecto, nastup ucinku chvili trva a nebo obojek Foresto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
16.4.16 12:10

Proč myslíte, že pipety ne? já slyšela, že ne obojek, protože to má pes stále na kůži a je fakt, že tím smrdí. Navíc i tak klíšťata mívá, po našich zkušenostech teda. Jediné, co fakt funguje je ten Advantix. Sice dražší, ale klíšťata fakt nemívá..a když už se stane, tak zaschlé a to až ke konci toho působení. Jo, a máme joršíra..takže malého hafana :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
16.4.16 14:24

Diky za prispevky, holky! Ja zkusim nejdrive jen to bravecto a kdyby to nestacilo, tak nejaky ten bylinny, prirodni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat