Novorozenec a spánek přes den

Anonymní
1.1.20 22:16

Novorozenec a spanek pres den

Ahoj holky. Muj 4 tydeni syn zacal mene spat pres den. V noci spi jen 2-3 x se vzbudi jinak dokaze vedle me spat az do odpoledne, kdyz jsem hodne unavena tak se to hodi. Pres den se ale hur uklada, vyzaduje usinat u me a sam v kolebce se mi casteji budi, usne zase kdyz si k nemu lehnu. Vsude pisou jak je spanek s rodici mene kvalitni, ale to nase mimi to ma snad obracene. Jinak mame 2. patrovy dum a schvalne jsem si nechala kolebku i dole (kde je kuchyn a obyvak) aby jsem mela prehled a malej nebyl sam nahore v postylce. Pravda ze bezi televize a lampicka a ja mezi spankem uklizim, ale treba to ho zrovna nevzbudi. Vzdy vstane kdyz treba zalezu do vany nebo si sednu k oddychu :D
Jak to mate nebo meli doma s novorozenci vy?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1.1.20 22:48

Měla jsem to taky tak s tím buzením. Prvních šest týdnů jsem se v rychlosti jen osprchla, jedla hned po usnutí dítěte a na zbytek se vykašlala. Neuklízela jsem, nevařila. Když jsem něco potřebovala, prostě to počkalo do doby, než se vrátil přítel, nebo jsem si malou navázala do šátku.
Ale jak píšu, kromě jídla a sprchy, jsem jen odpočívala nebo spala. Po šestinedělí se to zase změnilo a už je to mnohem lepší.
Malá spí ve své vlastní postýlce už od narození.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1325
1.1.20 22:50

Cca do měsíce spala naprosto kdekoli a za jakýchkoli podmínek, hluku, pohybu… například jsem ji nakojila, usnula, spici přenesla do vajíčka, jely jsme k doktorovi na sono kyčlí, vyndala z vajíčka, svlékla u doktora, doktor ji vyšetřoval, oblékla jsem ji, zpět do vajíčka a vzbudila se až za tři hodiny na kojení, kdy už jsme byly dávno zpět doma :mrgreen: pak jako když utne, jakmile jsem ji položila spící do postýlky, hned oči na vrch hlavy… takže aby spala, ležela jsem s ní nebo ji měla v šátku/nositku (v tu dobu málokdy usla v kočáru, většinou vydržela max dvacet minut a pak řev :mrgreen: ). Teď ji jsou čtyři měsíce a sleduju (ťuk ťuk) zlepšení. Většinou ji nakojim vleže v posteli a buď ji tak nechám, nebo prendam do postýlky a vydrží spát. Taky usina v absolutní většině případu v kočáru a vydrží tam, i když se zastaví :mrgreen:. Takže vydrž, ono se to zas zlepší, pak zas zhorší a tak furt ve vlnách se to bude měnit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama