Novorozenec chraptí - kam k lékaři?

Anonymní
23.12.19 10:33

Novorozenec chraptí co je lepší

Ahoj novorozenec (3tydny starý) chraptí je lepší ihned ORL nebo prakticky lékař? Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2842
23.12.19 11:05
@Anonymní píše:
Ahoj novorozenec (3tydny starý) chraptí je lepší ihned ORL nebo prakticky lékař? Dekuji

Nevim jak moc chrapti, ale obe moje deti jako malicke chrcely a bylo to normalni. Jinak bych sla k pediatrovi, ten ho poslechne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18323
23.12.19 11:10
@Anonymní píše:
Ahoj novorozenec (3tydny starý) chraptí je lepší ihned ORL nebo prakticky lékař? Dekuji

Určitě nechod na ORL, víš co potkáš v čekárně? Teď tě čeká běžná kontrola jistě u pediatra, tak to zmínis. Ale neboj, je to normální. Hodně maminek si tím musí projít. Oni vydávají šílený zvuky. Já stříkala sterimar, na kašel prospan (ajle pravda až tak od 3 měsíců), zkusit odsát odsávačkou. Já malého i v noci držela ve svislé poloze skoro, hrozně chrápal. Doktorka, že je to normální a zadní rýma, do 3 měsíců stejně nic moc nenaděláš :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1341
23.12.19 11:51

Dcera mi chrčí a pokašlává od narození, začlo to už 3 den v porodnici. Trpí na rýmu, vydrží max 2 týdny bez a pak zas na 10 dnů zasoplená. Příčina nezjištěna, vždy když jdeme k doktorce tak ani 1 nezakašle ani nechrčí. Doufám že to věkem přejde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7438
23.12.19 12:17

Kup si v lékárně Sterimar baby, zkus potom odsát hleny. Ale možná by mohlo pomoci už samotné zvlhčení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1486
23.12.19 12:20

V poslední době mám pocit, že pediatr a praktický lékař jsou asi zbyteční.
Pokud mám problém, tak jej zpravidla prvně řeším u praktika či pediatra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat