Novorozenec furt pláče

Anonymní
25.11.19 17:13

Novorozenec furt pláče

Ahoj, máme doma třináctidenní holčičku, asi dva dny pořád pláče, i když je přebalená, nakojená a odříhnutá. Když jí nakojím a dám do postýlky, automaticky chytne záchvat pláče, nepomůže ani to, že si jí vezmu na ruku :( v noci je to to samé, každou chvíli se budí, vrtí se a pláče :( už nevím co s ní.. Napadlo mě, že to může být bříškem, to ale masírujeme a snažím se aby měla nožičky v teple ???? je to naše první miminko a je to dost psychicky náročné, když nevím co jí je a jak jí mám pomoct :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3399
25.11.19 17:30

Může to být bříško. Prdí dobře? Nebo nemá ješte hlad? Na prdíky to chce ozkoušet nějaké kapičky, nám pomáhá fenyklový čaj, dávát po lžičkách v průběhu dne. Cvičit nožičkama a polohovat na bříško aby se vyprděla. Ale může to být něco jiného. Třeba jen potřebuje náruč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
25.11.19 17:32

Nejlepší na prdiky je poloha klubíčko podržet ji tam 5 minut a půjde to ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
25.11.19 17:33

Ahoj, zkusila bych bříško nahřát, taky můžou pomoci kapky na nadýmání. V poslední řadě rourka. A kaká dobře? Nebo něco změnit ve stravě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7865
25.11.19 17:45

Dávej kapky preventivně, hodně zavinuj, mimca mají rádi teplo a zavinutí…a klidně má i hlad, nabízej dřív než po 2-3 hod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
832
25.11.19 17:49

Mně u syna nezabralo nic, prostě proplakal celé první 3 měsíce, pak se to pomalu začalo srovnávat (samo). Holt ‚čtvrtý trimestr‘. Přeji pevné nervy, bude líp :hug:

Příspěvek upraven 27.11.19 v 22:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8306
25.11.19 17:57

Plac muze mit tisic a jeden duvod. Me na uplakane deti zabiralo jedine noseni v satku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.11.19 22:46

Fenyklový čajík, kapičky probiomaxík, vibrační lehátko máte? Funguje? :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie