Novorozenec moc nepapá. Prosím rady děkuji

65
5.12.20 16:48

Novorozenec moc nepapá. Prosím rady děkuji

Prosím vás.. Porodila jsem o 25 dní dříve císařem… Malá měla 2990g v porodnici papala postupně tak že každý den přidávat 10 ml začínala na 5ml…
V porodnici jsme se dostali na 50 ml který vypila a nebo alespoň 40-45ml a v den kdy jsme se vrátili domu z porodnice tak prostě nepapá a přitom má tu samou stravu (jsme od narození na UM)
Teď mi doma vypije maximálně 30ml a už prostě nechce… Ale je spokojená a hodná jen mi je to divný jakto že nevypije víc??
Narodila se 30.11. A doma jsme od včera… Moc děkuji za jakékoliv rady doufám že mě uklidnite jelikož mám strach jestli je vše v pořádku… V pondělí jdeme k doktorce… Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4771
5.12.20 17:16

A jak často vypije těch 30ml?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5592
5.12.20 17:16

Má dostatek pocuranych plen?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29495
5.12.20 17:18

Jestli je to Nutrilon, vyměnila bych ho. To je jeden z největších shitů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
5.12.20 17:21

@berry4
Ano je to Nutrilon a jak jako shit?? Jak to ovlivní to že vypila 50 a teď najednou ne??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
5.12.20 17:22

@mackA159
Papa každý 3 hodiny Nutrilon pro nedonošence ale před každým krmením přebaluji a plenky má mokré…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
5.12.20 17:24

@Veru1987
Každý 3 hodiny, přijde mi to divný… V nemocnici říkali že mám každý den přidat 10 ml a ona prostě víc nevypije prostě nechce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4771
5.12.20 17:25
@MimiLola píše:
@mackA159
Papa každý 3 hodiny Nutrilon pro nedonošence ale před každým krmením přebaluji a plenky má mokré…

Zkošet aspon dávat dříve, když pije tak málo. Nutrilon je fkat nic moc… Jsou i lepší mléka na trhu. Dávala bych klidně po hodině a půl, jak pije tak maličko. Může to být že je nedonošená, tudíž slabší, rychle ji to unaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61700
5.12.20 17:31

@MimiLola pokud má mokrou plenu, tak ji nenut. Je hodně malička, ti drobci zbasti min.. Mě se narodil kluk, propuštěn s 3.1 kg a první týden tomu moc nedal, takže je to běžné. Postupně to poroste, neboj :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2054
5.12.20 17:40
@Veru1987 píše:
Zkošet aspon dávat dříve, když pije tak málo. Nutrilon je fkat nic moc… Jsou i lepší mléka na trhu. Dávala bych klidně po hodině a půl, jak pije tak maličko. Může to být že je nedonošená, tudíž slabší, rychle ji to unaví.

UM se nesmí dávat dřív než po 3 hodinách. :roll:

Taky mám staršího synka nejedlíka už od narození. Vždycky pil méně než by měl, ale stačilo mu to. (Nikdy nevypil více jak 120 ml. a to byl na mléku do 2,5 let). A ani teď ve skoro 6 letech to není lepší. Je drobek a moc nejí, ikdyž energie má až moc :mrgreen:
Mladší kluk byl zase opak. Měla jsem co dělat, aby mi ty 3 hodiny mezi UM vůbec vydržel. :lol: A hodně brzy byl na 210 ml. v ani ne 3 měsících :lol: A ta chuť k jídlu mu zůstala dál.
Dokud je malá veselá, čilá, tak bych to neřešila. Ale pokud začne více spát, obrátila bych se na dětskou.

Jinak k mléku, obě děti mi vyrostly na Nutrilonu a neměnila bych.

Příspěvek upraven 05.12.20 v 17:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4771
5.12.20 17:41
@Terezxx píše:
UM se nesmí dávat dřív než po 3 hodinách. :roll:Taky mám staršího synka nejedlíka už od narození. Vždycky pil méně než by měl, ale stačilo mu to. (Nikdy nevypil více jak 120 ml. a to byl na mléku do 2,5 let). A ani teď ve skoro 6 letech to není lepší. Je drobek a moc nejí, ikdyž energie má až moc :mrgreen:
Mladší kluk byl zase opak. Měla jsem co dělat, aby mi ty 3 hodiny mezi UM vůbec vydržel. :lol: A hodně brzy byl na 210 ml. v ani ne 3 měsících :lol: A ta chuť k jídlu mu zůstala dál.
Dokud je malá veselá, čilá, tak bych to neřešila. Ale pokud začne více spát, obrátila bych se na dětskou.

Já dávala co 2 hodiny. Dcera pila mín než na tabulce takže častěji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29495
5.12.20 17:55

Nutrilon je prostě jen marketingová srajda. Já ji po příchodu z porodnice vyměnila velice rychle za obyčejné Babylove z DM ( mimi mi neprospívalo, mělo i zelenou stolici) a okamžitě obrovská změna. Ale můžeš zkusit cokoli jiného. Nutrilon je opravdu na nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
5.12.20 18:01

@berry4
Mám doma připravený Babylove tak to vyzkouším…
Mám strašnej strach aby bylo vše v pořádku… V pondělí to hned řeknu doktorce a zkusím jí teď dát po 2 hodinkách…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
5.12.20 18:04

@Terezxx
Malá veselá není jelikož jen ji a spí… Mám strašnej strach… Jak se to pak řeší když ty děti nejedí??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
5.12.20 18:05

@martina.se
Ona prostě jen spí a jí, nic jiného… Mám strach…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat