Novorozenec rady a zkušenosti?

Anonymní
15.4.17 18:21

Novorozenec rady a zkušenosti?

Ahoj, v pondělí se mi narodil syn v ukončeném 37tt CS a dle vsech vysetreni zdravi ale vsimla jsem si ze obcas kouka pouze jednim okem. Obcas kazde jakoby strida, rozmrka a tak setkal ste se s tim nekdo? Samozrejme ze kouka i obouma ocickama ale obcas otevre jen to jedno a je jak zizka znervoznuje me to :pocitac: taky se sam pretoci na bok jakoze ne uplne na bok ale na zadech mi lezet proste nebude :cert: K doktorce jdu az v utery kvuli svatkum a dle MUDr v porodnici vse ok tak se chci jen ujistit jestli se s tim nekdo setkal? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17993
15.4.17 18:24

V porodnice vás učili dávat dítě na záda?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3595
15.4.17 18:25

Ja mam uterniho :hug: Vzdyt sotva vidi, nechtej zazraky. A to ze se staci k boku, novorozenci jeste nejsou stabilni na zadech, byvaji prohnuti v zadech v takove zvlastni poze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.4.17 18:27

Ne ;) to nás nikdo neučik ale byla sen překvapená že mi furt utíkal z přebalováku zatim co ostatní prckové jen leželi a řvali… ten můj řval a ještě mi utíkal :D

• Nahlásit
  • Citovat
5383
15.4.17 18:28

Ja rodila na konci ledna a v porodnici ucili stridat na bok, naopak na zada nedoporucovali.
A k ockum, pokud jsou vysetreni ok, neresila bych. Nas mladoch prvni 4 dny porad jen spal a jakou barvu oci jsme zjistili az nekolik dnu po narozeni :mrgreen: navic novorozenci jeste spatne vidi, muzou mzourat kvuli citlivosti na svetlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17993
15.4.17 18:29

Holt bude akční :mrgreen: zkus ho dávat jakoby trošičku na bok zapřeného o postranici postýlky ale tak by ti nepřepadl, třeba bude spokojený

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.4.17 18:30

E008: děkuji za uklidnění :hug: nechci být za blázna ale prostě se bojim kord když první dítě bylo pecivál :roll: :D ale každé dítě je jiné to je pravda

• Nahlásit
  • Citovat
3740
15.4.17 18:32
@Anonymní píše:
Ahoj, v pondělí se mi narodil syn v ukončeném 37tt CS a dle vsech vysetreni zdravi ale vsimla jsem si ze obcas kouka pouze jednim okem. Obcas kazde jakoby strida, rozmrka a tak setkal ste se s tim nekdo? Samozrejme ze kouka i obouma ocickama ale obcas otevre jen to jedno a je jak zizka znervoznuje me to :pocitac: taky se sam pretoci na bok jakoze ne uplne na bok ale na zadech mi lezet proste nebude :cert: K doktorce jdu az v utery kvuli svatkum a dle MUDr v porodnici vse ok tak se chci jen ujistit jestli se s tim nekdo setkal? Dekuji

V pondeli jsi porodila ve 37u a uz jste doma jo? To se divim. Jinak s tema ocickama je to normalni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.4.17 18:36

@Ivana85: Ano měl ukázkové míry a nebyly komplikace

• Nahlásit
  • Citovat
24837
15.4.17 18:49

@Ivana 85 Není na tom nic zvláštního, že jsou doma. Já rodila dvojčata 36+5 v pondělí a ve čt nás propouštěli ;) Děti byly ok, měly krásnou váhu, přibývaly, nebyl jediný problém, tak co strašit v nemocnici…

Zakladatelko, neboj, je to normální, u nás v porodnici taky doporučují polohu na boku (opřít o bok postýlky) a střídat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.4.17 19:22

@fragola: Ty brďo no jenze on spi lehce natocenej na tom boku uplne sam nemusim ho o nic opirat prave!!! A vydrzi tak dokud ho nevzbudi hlad prave :D I v brise byl natocenej na pravym boku a ja cely tehu taky spala na pravym boku tak nevim jeatli je to mozna pricina ale spis ne :D Jinak gratuluju k dvojcatkum :kytka: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
3595
15.4.17 19:32

Ja ho mam teda v zavince, takze tam moc moznosti nema…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.4.17 19:35

Můj zavinování nesnáší :zed: a stejně by se z ní dostal :lol: ale na dceru fungovala úžasně :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
19181
15.4.17 19:44

Omlouvám se za OT, ale @fragola super podpis! :palec: Vždycky mě zajímalo jak velký děti rodíš, jestli je v tom rozdíl nebo ne :oops: :mrgreen: Ještě by mě teda zajímali jména, ale to chápu, že uvádíš jen počáteční písmenko. A čekáte teď holčičku? :think: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24837
15.4.17 19:49

@Kikuška90 Já to kldině prásknu, až tak to netajíme…
Máme Věru, Davida, Michala, Ondřeje, Simonu, Kateřinu, Lucii, Jakuba, Tomáše a Vojtěcha. Teď by to opravdu měla být holčička a už od dvojčat máme vybraná dívčí jména, takže je teď aspoň zužitkujeme. Bude to pro někoho trapná a omílaná Eliška ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama