Novorozenec, usíná při kojení, poté málo spí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
smada
Kecalka 174 příspěvků 09.10.14 15:43
Novorozenec, usina pri kojeni, pote malo spi

Dobry den, potrebovala bych poradit, zda jsou nejaka ucinna homeopatika pro 5ti tydenni dite, ktere usina pri kojeni, kdyz dam UM tak horko tezko do ni dostanu polovinu doporucene davky, pri kojeni vypije urcite mene. Vysledek je, ze se pak po hodine vyjimecne dvou budi hladova. Bolesti nema, je to proste hlad. Bylo mi receno, ze nema silu vic jist, protoze je nevyspala, proste zacarovany kruh. Bylo mi doporuceno Arnica 9ch 1 davka 3× denne - na unavu pri kojeni a Chamomilla 15ch 3× denne na lepsi spani. Mate s tim nekdo zkusenost? Nebo co byste poradili? Ona kdyz u jidla odpadne, tak proste neni sila, co by ji donutila dal pokracovat :( pritom dvakrat se vic uz najedla (stale ne mnozstvi, co by mela, ale 3/4) a hned ten spanek vypadal jinak..

Reakce:
kvaček
Extra třída :D 13783 příspěvků 09.10.14 15:50

@smada a budíš ji při pití a nebo se nedá..

smada
Kecalka 174 příspěvků 09.10.14 16:01

@kvaček ruzne ji popichuju, pozduchuju ji, to chvilku zabira, ale za chvilku stejne odpadne.. pak treba pockam, vzbudim ji, zkusim znovu, ale to uz taky nebere.. je to druhy dite, prvni kojeno bez problemu, takze nejaky zkusenosti mam.. jsem tak vycerpana, ze se nebranim ani UM.. toho vypije asi vic, ze to z te flasky neni tak namahavy, ale i tak zadna slava :( krasne pribira, je zrava, ale na druhou stranu dietarka, co ji malo, ale casto :D

Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 09.10.14 16:49

No, já myslím, že u 5 týdenního mimina je tohle celkem běžná situace. To, že jsi první dítko kojila naprosto bez problémů totiž tak časté nebývá. Já mladšího kojila klidně po hodině až do 5 měsíců. V tom věku, co máš holčičku jsem kojila i co 10, 20 minut… Taky mi usínal, pil málo, ale často (ještě v těch měsících pil jen 90ml). Prospíval. V noci teda spával, prospal první měsíc života, ale pak nespal pro změnu vůbec a bez krmení prostě déle nevydržel. Kolikrát jsem taky měla stavy, že s tím praštím, že mi to za to nestojí. Ale on se zase přisával bez problémů (první syn se nepřisával vůbec, s ním byly v tomto směru děsné problémy), takže bych mu to utnula jen z vlastní pohodlnosti. Nakonec se to utřepalo, pomohly potom příkrmy a kojila jsem ho potom skoro do 10 měsíců.

jaanulkaa
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 09.10.14 17:55

U nas fungovalo, když byla málo oblečená…:) v teple taky usinala rychle…:) nevzdávala bych to… Obzvlášt pokud přibírá…zlepší se to…:)
Naše mala ted byla nastydla, takze chtěla pit taky často… V noci jsem to řešila tak, ze jsem si ji vzala do postele, nechala ji prso venku a když začala knourat, tak jsem ji jen pristrcila a spala dal… Mala si cucla a taky hned spala dal… Ideální…:)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >

Budeme je kopat do achillovek! Vydra před zápasem s Anglií naštval české fanoušky

V pátek večer čeká českou fotbalovou reprezentaci nezapomenutelný zápas. V... číst dále >