Novorozenec vůbec nebrečí, neřekne si o jídlo, jen spí...

Anonymní
2.12.20 21:54

Novorozenec vůbec nebrečí, neřekne si o jídlo, jen spí.

Prosím vás asi trochu blbá otázka ale nedá mi to… Porodila jsem císařským řezem o měsíc dříve… Měla jsem bolesti podbříšku, nemohla jsem ani chodit tak jsem jela do nemocnice vše bylo ok ale vzali mě hned císařem kvůli těm bolestem…
Malá když ji vyndali tak jen maličko zabrečela jinak nebrečela… Měla problém s adaptací prý…
Je na světě 3 dny a já ji ještě neslyšela brečet… Vůbec nebrečí… Ani o jídlo po 3 hodinách si neřekne, musím ji budit jinak by prostě spala dal… Jen ji prebalim nakrmim a zase spí… Opravdu nezabrečí… Měl jste to tak někdo také?? Mám strach že je něco špatně… Podle mě by si teda po 3 hodinkách o jídlo říct měla… Moc děkuji za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4935
2.12.20 22:00

Ano, se starším, také císařem… Nebrečel ani hned po porodu… on 14 dnů jen spal, na jídlo jsem ho budila. On fakt nedeělal vůbec nic, jen spaní, usínal i u kojení, musela jsem ho v průběhu kojení pořád budit.

No, po 14 dnech přišlo peklo, pořád jen řval, měl problém spát, pronošené cele noci, spal jen v kočárku za jízdy… Nejnáročnější rok mého života.

Buď ráda, že spí :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.12.20 22:02

Nedes se, některé děti to tak mají. Naši malou jsem musela na krmení budit, usínala i během krmení. Nepamatuju si jak dlouho to trvalo, určitě ještě nějaký den, co už jsme byli doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44308

Chova se jako by jeste byla v brisku, hlidej stravu, vylucovani, plac prijde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8516

A kolik váží? nedonošenci jsou spavější a klidně zaspí i jídlo- navíc je maličkatá, to jste ještě v porodce? neboj, až bude větší, bude brečet o jídlo o 106! teď ji prostě musíš budit- pořád lepší než kdyby řvala furt :) drž se, bude to fajn!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.20 22:06

Je sice o měsíc dřív ale váží 2990g a má 48 cm což je krásný jen mám strach jestli je vše v pořádku… Moc děkuji :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
2248
2.12.20 22:07

Hlavně aby pila dost a přibírala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1799
2.12.20 22:08

Je to tím, že je předčasně narozená. Mám taky syna o měsíc dřív, tyhle miminka ještě dospávají ten měsíc. Buďte v klidu a užívejte pohody, dokud ji máte, protože ono to přijde :-D a pak si budete říkat, zlatě když spinkala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
822
2.12.20 22:21

Syn to tak taky měl, nejhodnější miminko v porodnici, já z toho také stres takze jsem si to nestihla užít, řešila jsem kojení, nechtěl a neuměl pít, bojovali jsme spolu, nakonec jsem kojení zvládla a začal přibírat i když i doma pak to byl boj, ale horší bylo že mu hned za den co jsme dorazili z porodnice začaly prdíky /koliky a od cca 14 hod do 22 hod průběžně řval, my s manželem ko, přešlo to ve 2,5 měsícich, ale paradoxně byl naopak strašně velký, asi jak jsem se bála, že pije málo tak naopak se mi laktace rozjela a on pil jak šílený, takže v porodnici drobek a pak měl ve 4 měsícich 8,4 kg :lol:
:lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9820
2.12.20 22:27

Dcera byla takhle spavá, problém byl, že usínala i při jídle a vůbec nepřibírala. Nakonec jsem to nedala a skončila na UM. Určitě na jídlo buď, pokud se samo neozývá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1695
2.12.20 22:28

Jo, mela jsem to tak s prvnim ditetem, ktere bylo zloutenkove, ale trvalo to dal, ikdyz zloutenka uz byla pryc. Usinal porad pri jidle, takze bylo tezke se vubec rozkojit. Sousede nam blahoprali az po mesici k narozeni ditete, protoze to teprve zacinal trochu vic plakat. Dulezite jsou prirustky vahy a rev urcite prijde :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1550
2.12.20 22:33

Muj syn také jen spal, musela jsem budit na jidlo, neplakal nic, je narozený 33tt. Předčasně narozené deti to tak maji, bud v klidu a nestresuj se tim ze je neco spatne! Jinak si neuzijes ty nejkrasnejsi chvile. :kytka: Jinak tedy má maličká krásnou váhu, uživej si že spinká :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4614
2.12.20 22:34

Zakl. zdravím, měla jsem to tak s prvním, narodil se o trochu dříve, byl takový nějaký…nedomrlý, řekněme, jen spal a nebudil se ani hlady

vůbec se nebudil, jen spal, při kojení ihned usnul

když něco více popil, po chvíli to vyblinkal, a usnul
pamatuju jak jsem doma někdy 14 dnů po porodu sama brečela, že to tedy asi nedám a dítě to nepřežije a kdyby mu byl alespon měsíc, měsíc, že už si budu vědět rady, ale jak se dočkat toho jednoho měsíce…
:mavam:

musela jsem pravidelně budit po cca 3 hodinách a snažit se kojit…opravdu jen spal

postupně jsme to nějak „rozjeli“, rodina mi říkala " počkej a ted to přijde"

nic nepřišlo, i nadále spal, a spal, nakonec jsme si zajeli rytmus cca po 3 hodinách den noc, který mu velmi vyhovoval, byl klidný, spokojený a řvaní nepřišlo…nikdy, prostě neřval
:nevim:

začal se krmit postupně trochu déle, a šlo to…dnes je z něj velký mládenec a dělá nám radost
:mrgreen:

/ velice rád spí dodneška, to mu popravdě zůstalo, žádný ponocování, a ani žádný ranní ptáče /

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4935
2.12.20 22:45

Jo, vlastně, ono mi pořád spalo a vůbec nebrečelo i druhé dítě. Tomu to vydrželo (narozdíl od prvního) docela dlouho. A taky se nebudil po 3 hodinách. Ale to už jsem byla druhomatka, takže jsem to neřešila a rozhodně jsem ho na kojení nebudila. Přibíral, čůral, tak jsem to neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.20 23:22

Kamarádka rodila taky císařem o měsíc dřív. Malý byl podle popisu stejný. Ptala se doktorky a prý je to tím, že miminka narozena dřív tolik neplacou (v začátku) a hodně spinkaji. Jejímu malému se pak rozjela i mírná žloutenka a ta prý spavost ještě podporuje, protože z ní je miminko ještě víc unavené aspoň podle dětské doktorky :palec:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat