Novorozenec- vycházky bez dudlíku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katykatykat
Povídálka 11 příspěvků 06.09.19 11:53
Novorozenec- vychazky bez dudlíku

Zdravim, holky, mam dotaz- mam doma 14.denni holcicku, kojenou, bez dudliku (nechce ho), jak resite vychazky s ditetem vy, kdyz chytne uprosted mesta, prochazky, zachvat place? V lete je to docela snadne, vytahnu, pomazlim, nakojim a jedem dal, ale jak v zime? Usina u prsa, dudlik chtela jen jednou, v aute, kdyz hodne plakala. Diky za odpovedi ????

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8500 příspěvků 06.09.19 11:55
@Katykatykat píše:
Zdravim, holky, mam dotaz- mam doma 14.denni holcicku, kojenou, bez dudliku (nechce ho), jak resite vychazky s ditetem vy, kdyz chytne uprosted mesta, prochazky, zachvat place? V lete je to docela snadne, vytahnu, pomazlim, nakojim a jedem dal, ale jak v zime? Usina u prsa, dudlik chtela jen jednou, v aute, kdyz hodne plakala. Diky za odpovedi ????

Zkus jiný tvar, u nás bere jeden ze tří.

Kriss Tina
Extra třída :D 12227 příspěvků 06.09.19 11:55

Nijak, houpu kočár a nechávám řvát dokud zas neusne. Někde v krámu fakt nejde dítě vždycky vyndat a kojit. Chlap mu občas pustí do kočárku bílý šum, to ho většinou zklidní.

iziwolvie
Kecalka 477 příspěvků 06.09.19 12:01

Syn taky nechtěl dudlík. Řešila jsem to tak, že jsme chodili jen na krátké procházky. Usínal taky jedině u prsa a v kočárku strašně řval, když se vzbudil. Nikdo s ním nakonec už nechtěl chodit ven. :mrgreen:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17919 příspěvků 06.09.19 12:01

Houpala jsem kocar, pochovala, nosila to jde i ve fusaku). On ten plac ma vetsinou nejakoz pricinu. Hlad, mokra plina, horki/zima…

unuděná
Echt Kelišová 8807 příspěvků 4 inzeráty 06.09.19 12:03

Chodila jsem na procházky s nakojeným dítětem, takže jsem dítě houpala, uspávala atd. Bez ohledu na pláč. Navíc miminko v zavinovačce můžeš vyndat a pomazlit i v zimě, to vůbec není problém. Plus v zimě už nebude novorozenec, takže to bude zase jinak.

Katykatykat
Povídálka 11 příspěvků 06.09.19 12:05

@unuděná no, jasne, ale jde mi o to, ze je naucena u prsu.

ugluk
Hvězda diskuse 47631 příspěvků 06.09.19 12:06

Nedělej si iluze o zázračnosti dudlíku - pokud dítě chce fakt řvát, ta řve a dudlík to nespasí. Prvé dítě dudlíkové, druhé ne. Jde-li to, vytáhnu, pomazlím, nakojím. Nejde-li to, snažím se co nejrychleji dorazot někam, kde to jde. Samozřejmě nezabírá-li udrncání. Jak začne pást oníky, často pomůže překlopit a vozit na bříšku.

Petra67
Kecalka 363 příspěvků 5 inzerátů 06.09.19 12:07

Dcera mi vzala dudlik na milost az v 9.tydnech, v 9.mesicich se pak zase sama oddudlikovala :lol:. A jak psaly holky, davej v zavinovacce, v te muzes vyndat i nakojit i v zime. Bily sum muzes zkusit taky, pravidelne potkavam pana s kocarkem, ze ktereho se linou zvuky vysavače :mrgreen:

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 22046 příspěvků 06.09.19 12:08

Když bude mít hlad tak to stejně dudlíkem neošulíš. Zatím zima není, můžeš klidně vyndat a nakojit i teď ono i v zimě. Jen na přebalení to chce nějaký teplý místo

89Luca
Zasloužilá kecalka 800 příspěvků 06.09.19 12:10

@Katykatykat moje dítě rvalo tak že bylo až fialový, takže jen velmi krátké procházky, pak nositko a až byl starší tak zas nikde jinde nechtěl spát. Syn taky nesnášel dudlík, a to jsme vyzkoušeli různé tvary, různé materiály a nic, prostě ho nechtěl.

K92
Kecalka 406 příspěvků 06.09.19 12:13

V zimě mi dítě venku vždycky spalo líp než v létě  :).

michaela1310
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 06.09.19 12:29

Já jsem vyzkoušela asi 5 druhu dudliku a žádný z nej nechtěl. Ma teda 5 měsíců a v kočáru když chce tak řve stejně takže abych třeba mohla v klidu nakoupit tak vozík tak dlouho než usne- usinani mu děla obecně problém. MHD ani nejezdim, nechci otravovat lidi a dělat si ostudu 8o

eryby
Kecalka 466 příspěvků 06.09.19 12:33

V šátku pod bundou, nevytahovat, kojit za pochodu, kdykoli a kdekoli. Já nedávala dudlík z přesvědčení (u druhého dítěte mi zničil kojení - dcerka skončila na UM, ač u prvního jeho používání prošlo, takže dalším dvěma dětem už jsem dudlík vůbec nenabídla - na kojení mi moc záleželo). Samozřejmě, je to dost náročné, zvláš proto, že se v dnešní době nepředpokládá, že dítě bude tak moc závislé na matce (i babičky s tím mívají problém) Jenže to netrvá věčně, ale ne každý je ochoten toto podstoupit, navíc každé dítě má tu potřebu sát-dumlat jinak velkou, některé děti potřebují být na prsou skoro nonstop, což je opravdu náročné, i když díky šátku-nosítku lze i takové dítě uspokojit do té míry, dokud neodpadne :D Pokud se člověk nechce vzdát kočárku, tak dnes dělají i obojetné bundy, které se dají nosit bez i s dítkem, př. zateplovací kapsy, vsadky do bundy, když je v zimě krize, miminko je nespokojené, prostě vyndat miminko z kočárku a strčit do šátku! či jiného vhodného nosítka), aby měl člověk volné ruce.

Dory22
Ukecaná baba ;) 1442 příspěvků 06.09.19 12:34

Chodila jsem ven vždy hned po kojení a přebalení. Dudlík taky nechtěla. A to bylo v lednu v zimě. Řvala ze začátku v kočáře i doma. :mrgreen: Chodila jsem ven každý den třeba na 30 minut a interval pomalu prodlužovala. Dudák chtěla až někdy, když jí byl měsíc. A nechtěla ty silikonové, ale ty,,hnusné retro,,. :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama