Novorozenecká žloutenka hodnoty 252

60
24.3.21 09:03

Novorozenecka zloutenka hodnoty 252

Ahoj jsme s dvojcatky na novorozenckem jip, mam je uz na pokoji a hezky prospívají jedna krasne příbira a druha také. Akorat jedna ma žloutenku hodnota 252 z toho přístroje, dnes ji budou delat odběry. Meli jsme jit koncem tydne domu, myslite ze se to zlepsi? Jsme tady od 18.3.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
86
24.3.21 09:15

Ahoj, můj brouček měl taky novorozeneckou žloutenku. Měl i hodnoty okolo 270 z krve. Žloutenky se zbavil až okolo 3 měsíce. Hodnoty šly strašně pomalu dolů. Doporučuje se kojit, kojit a kojit. Bilirubinu se zbavuje při močení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1303
24.3.21 09:17

@Lucka1235 Měla jsem to podobně. Nechali nás tam o den déle a pak pustili domů, protože nebylo místo. Dali mi radu dávat ho hodně na slunce a měla ho sledovat pediatra. Naštěstí se hodnoty docela slušně snižovaly každý den (mám letní dítě, takže slunce nebylo problém.)
Pokud už mu hodnoty nestoupnou, tak bych si tipla že vás koncem týdne domů pustí. Přece jenom je teprve středa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
734
24.3.21 12:22

My meli taky tak nejak, ale pustili nas s tim, ze denni svetlo.. po sestinedeli stale zluty, hodnota z krve 230, je mu pres 2 mesice a stale je jak citron, takze dneska zrovna dalsi odber a uvidime :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat