Novorozenecká žloutenka poraďte

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.1.22 15:56

Novorozenecka zloutenka poradte

Ahoj holky potrebuju poradit
Maly je mesic a tri dny a mame porad tu zloutenku chodime kazdy tyden na krev a hlida se ji to
Hodnotu sme meli minuly tyden 173 a dneska 171 jde ji to dolu strasne pomalu prej to neni na modry svetlo mi rikal doktor. Hodne sem cetla ze kdz je mimco plne kojeny tak to jde pomalu dolu mate zkusenosti? Malou plne kojim a premyslim jestli nezacnu davat umeli aby sme se ty zloutenky zbavili nebo davat treba pres den prso a v noci umeli? Jak dlouho ste se vy zbavivali zloutenky kdz ste plne kojili mam strach o malou kdz to jde taklen pomalicku dolu
Tak zvazuju prave i to ze se na to kojeni vyprnu ikdz by me to mrzelo. Jinak sem zapoméa dodat mala mi krasne pribira a vse je jinak v poradku
Prosim uklidnete me ze to neni nic hroznyho
Dekuju moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8846
12.1.22 16:01

Kdyz to neni na modry svetlo, tak asi dobry, ne? Boha jeho koj dal, zadny um nedavej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8662
12.1.22 16:09

U kojených dětí jde žloutenka pomaleji dolů. Ale hodnota není vůbec špatná-tam by byly špatné hodnoty nad 300.Což o tolik to nevystoupá. Z toho nemusíš mít strach.Na záření to není. Ale využívej denní světlo. Sluníčko by bylo lepší, ale i bez něj kolem poledne světlo od okna. Odhal hrudníček a dej malou k oknu. Tím to bude klesat rychleji.
Určitě nepřestávej kojit.To ,že žloutenka klesá pomaleji, vůbec nic neznamená. Ničím jí to neohrožuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27439
12.1.22 16:16

Koj dál, nic ti nezaručí, že to s um půjde dolů líp. Synové ji měli taky a Dr radila je co nejvíc vystavovat slunci, teď ho moc není no, ale aspoň jezdit venku co nejvíc se staženou střechou apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 16:34

@lasička1 prave na okno ji davam porad na svetlo ona jako neni uz tak zluta jako byla ale porad to znat je nu

• Citovat
  • Nahlásit
3118
12.1.22 16:51

Synovi to trvalo taky dlouho a to byl narozenej v létě. Ještě se mu pak přidalo novorozenecký akné a to byl vůbec krasavec, žlutej a pupínkatej :mrgreen: Kolem toho druhého měsíce to přešlo, ve třetím měsíci už byl krásňoučkej :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 16:55

@PapeJ taky mame pupinky nejspis potnocky ale uz mizeji pomalu

• Citovat
  • Nahlásit
10
12.1.22 19:44

Syn byl na tom podobně. Chodili jsme na odběry a klesalo to pomalu. Kojit jsem nepřestala, protože dr. mi poradila, abych zkusila jeden, dva dny mléko odsávat, pak ho převařit, nechat vychladnout a dát vypít. Dalo to práci, ale nám to pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat