Reklama

Novorozenecké oblečení - kde nakupujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 05.12.17 16:36
novorozenecké oblečení-kde nakupujete?

Ahoj holky prosím kde nakupujete na svoje ratolesti? :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

alviola
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 05.12.17 16:38

Já jsem hodně nakupovala v HM a pak zančkové věci na MMB. A ještě byl u nás krámek s prádlem a měli tam i dupačky a trička od českých výrobců.

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 05.12.17 16:41
lucika.k

Já právě HM také nakupuji, ceny jsou přijatelné a mají hezké věci, jen v poslední době my přijde, že na holčičky toho mají mnohem víc než na kluky :roll: :mrgreen:

MisaHanuska
Extra třída :D 10966 příspěvků 05.12.17 16:43

Tak já Zara, Benetton, Lindex, HM, CA, ale klidně i Pepco nebo Kik. Miluju německé Topolino.

alviola
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 05.12.17 16:44

@lucika.k To měli vždycky :-) A čím bude větší, tím to bude horší :-)
Hodně jsem měla ráda i Next, ale teny byl dražší. Takže vyjímečně nebo z druhé ruky. Ale nevím, jak je to teď, když šla libra dolů.

-Evka-
Závislačka 3644 příspěvků 05.12.17 16:55

Většinou neměli to, co jsme potřebovali : holka vs.kluk a aktuální velikost ;-)

alviola
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 05.12.17 17:02

Jo a ještě hodně dobrá a kvalitní značka jsou Little Things. Je to česká firma, dá se kupovat přes eshop, u nás je i obchod.

LLenule111
Závislačka 3333 příspěvků 4 inzeráty 05.12.17 17:05

Nakupuji v Tesco a Pepco, někdy Kik a Lidl.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10023 příspěvků 05.12.17 17:12

Mam rada marks and spencer, next a f&f

MisaHanuska
Extra třída :D 10966 příspěvků 05.12.17 17:13

@alviola Next je stejně kvalitnější z dřívějších let. Já mám schované věci po starším synovi a když to srovnám s tím, co se prodává teď, tak by člověk zaplakal. To samé třeba body z HM. :zed:

MickaSonda
Ukecaná baba ;) 1518 příspěvků 05.12.17 17:36

Ja miluju Lidl. Ted od Ct tam budou vecicky pro miminka :palec:

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 05.12.17 17:42
lucika.k

Děkuji, mrknu na to:)

katrih
Ukecaná baba ;) 1384 příspěvků 05.12.17 17:48

Já jsem teď nakoupila parádní věci na kluka v George eshopu, poštovné je cca 350 Kč, ale vezmu tam toho víc a pořád se to vyplatí. Kvalita za mě super, věci krásné a vyjde to o dost levněji než u nás. Nakupuji tam i na desetiletou dceru a vždy jsem maximálně spokojená.

MisaHanuska
Extra třída :D 10966 příspěvků 05.12.17 18:14

@katrih Taky tam občas nakoupím. Hlavně ponožky, kalhotky, trička a když byla malá menší tak body a overaly, ty jsou tam za opravdu super ceny.

Kimiska1
Kecalka 161 příspěvků 05.12.17 19:23

@katrih muzu poprosit o odkaz na eshop? Chtela bych kamaradce koupit na dvojcatka. Diky :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >