Novorozenecké plínky Babylove (2 - 5 kg)

1180
7.11.08 20:41

Novorozenecké plínky Babylove (2 - 5 kg)

Ahoj, už pomalu chystám výbavu do porodnice a přemýšlím o plínkách. Pro dceru jsem měla Pampers 2-5 kg, protože normální plínky (taky Pampers) jí dřely pupík. Hodně jsem malé pak později kupovala plínky Babylove - postupně různé velikosti - a vždy jsem byla spokojená. Jen ty novorozenecké neznám a uvažuji o nich. Máte některá s nimi zkušenost ? Mají také to vykrojení na pupík ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20475
7.11.08 21:03

Ahoj, já jsem je měla v porodce, co si pamatuju, tak vykrojení nemají, ale Tobíkovi to nevadilo. Jinak byly supr, budu je kupovat i pro druhého prcka… i sestřička se ptala, co to máme za plínky, že je ještě neviděla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
7.11.08 21:28

Moc díky, asi je opravdu koupím. Já s ostatními Babylove mám jen ty nejlepší zkušenosti, tak vlastně proč ne i s novorozeneckými :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15883
7.11.08 21:44

Ahoj,

my jsme měli taky v porodnici a potom i chvilku doma a byli jsme s nima spokojeni. V prodce jsem překládala ten přední díl (aby nedráždil pupík-poradila nám to tak dětská sestřička) :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24840
7.11.08 23:38

Ahoj, plenky Babylove můžu taky doporučit. Vykrojení sice nemají, ale před třemi lety jsem kupovala do porodnice novorozenecké plenky Fixies s vykrojením a to vykrojení tam bylo na nic :( , Davídkovi rozhodně na pupík nevycházelo…Ahoj, M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
8.11.08 07:22

Já jsem s nimi byla též spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
9.11.08 07:39

Moc děkuji, příští týden mám naplánovaný nákup v DM, tak už je koupím :wink: :D Používám z DM celkem dost věcí pro malou a pro miminko taky budu - od ubrousků až po mycí gely (ten bez mýdla je skvělý).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1024
12.11.08 18:54

ahojky, já myslím, že to vykrojení není potřeba, pupíček je zahojený za pár dní, jinak plenky babylove jsem měla a jsou fajn, ale nyní používám pampersky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
12.11.08 19:58

No já jsem taky po vypotřebování novorozeneckých plínek začala používat normální Pampersky, ale malé to tenkrát ten pupík rozedřelo do krve a museli jsme to pak léčit, takže proto. Ale tenkrát mi naše dětská Dr. říkala, že se s tím u Pampers setkává často, že mají tu vnitřní část hrubší. Na druhou staranu je fakt, že od té doby uplynulo už skoro 3,5 roku, takže i toto může být dneska jinak. Ale ty Babylove opravdu koupím, už jsem rozhodnutá :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
1.1.09 11:15

Ahoj holky , už si chystám vybavičku do porodnice a o těchto plínkách uvažuji,jenže kde je seženu?Prodává je náky obchodní řetězec nebo jsou k mání v drogérce?Já na ně právě vubec nikde nenarazila. :(
A mám ještě druhý dotaz…Kolik jich potřebuju do porodnice?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1446
1.1.09 11:24

Oluscho - prodává je drogerie DM ! Jinde je asi neseženeš je to jejich výrobek!
Do porodnice si jich vem tak 6-8 na den. Ale to je různé, vem si pár, a pak ti mažel donese zbytek kdyby došly.
Přeji pohodový porod! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
1.1.09 16:51

Děkuji ti , žes mi poradila.Hned příští týden pujdem koupit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
11.1.09 22:57

Tak jsme je opravdu používali, kombinovala jsem je nakonec ještě s novorozeneckými Pampers, ale po zkušenostech musím, říct, že jsou opravdu super. A taky mi připadá, že jsou oproti „pamprskám“ komfortnější :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5499
16.2.09 18:42

ahojky,s temito plinami sem byla naprosto spokojena.
mam jeste doma kupony,tak kdyby ste nekdo mel zajem tak vam je poslu,my uz je nevyuzijeme,ma je maly a je skoda aby propadly.
kdyztak pisnete SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.2.09 20:36

tyto plenky ne-e.protekly nam 2 krat kdyz uz malej zacal normalne curat. zustal mi skoro cely balík:(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama