Nový chlap ze seznamky

Anonymní
9.7.20 12:18

nový chlap ze seznamky

Ahoj, jsem rok single a přiznám se, kvůli nedostatku příležitostí zkouším placenou seznamku, upřímně, zatím teda dost děs…

samozřejmě mám svoje negativa, nejsem žádná princezna KATE! a je mi 35, takže si uvědomuju, svoje,,mínusy,,

teď jsem se viděla už 4× s jedním - docela sympatický, ale přiznám se, něco mi tam nesedí a upřímně jeho zprávy :think:

Píše jak když je to z nějaké příručky o dobrém chování a na mě to působí čím dál víc nepřirozeně a často ani nemám chuť na ty,,šablony,, odpovědět.

On se samozřejmě fakt hodně snaží, a já si připadám jak nevděčnice! :nevim:

Ale příklady jak píše (je mu 36)

Ahoj, děkuji za překrásný den s Tebou a těším se, až Tě zítra opět uvidím.
přeji Ti hezký večer

Zdravím Tě a přeji hezký den a šťastnou ruku při vybírání dárků pro kamarádku.

Jdu se dneska už natáhnout, tak se pro dnešek již loučím. Dobrou noc a zítra pohodový pracovní den!

jak to působí na vás? :)

začínám přemýšlet, že mu to snad už řeknu, že vidím, že se vážně snaží, ale že je to dost nepřirozené ty zprávy - aspoň na mě to teda tak působí…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8665
9.7.20 12:21

Přijde mi to normální. Já bych se třeba se zprávami vůbec neobtěžovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2366
9.7.20 12:26

Nepřijde mi na tom nic strašného :nevim: ale když ti to nevyhovuje, nech ho být a neztrapnuj se tím, že ho budeš preucovat, když to nepotřebuje.. Tobě nevyhovuje, jiný bude. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
718
9.7.20 12:27

Dle mě je až moc zdvořilý. Ale na druhou stranu to může být prima chlap.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
603
9.7.20 12:29

Mám kamaráda co píše podobným stylem a je to surový chlap.. Dle mého tě chce zaujmout, psaní o člověku trošku napovídá. Můj brácha je na vyšším postu v jedné firmě. Hodně komunikuje se zákazníky přes email, kde píše tímto spusobem a píše tak už i nám :mrgreen: Nehledala bych v tom problém ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
9.7.20 12:32

Za mě super zprávy… :* Pořád lepší, než hrubky, věty, co nedávají hlavu ani patu a psaní o blbostech. Já si ale na sloh potrpím, ne všichni to tak mají :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
129
9.7.20 12:33

Vzhledem k veku mi to prijde jako normalni vyjadrovani cloveka, co ma urcitou uroven. bud je to v nem, nebo se to naucil v ramci nejakeho skoleni, ale ani jedno neni podle me spatne. to je snad lepsi, nez kdyby byl primitivni buran, ktery se neumi vyjadrovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K82
1232
9.7.20 12:34

Me to prijde trochu skrobene, ale adekvatni tomu, ze se tolik neznate. pokud uz je to po sexu a intimitach, asi bych tez cekala neco min formalniho. kazdopadne lepsi slusny, kultivovany projev, nez idiot, co bud nenapise vubec nebo neco ve stylu „hm“,„jaxe mas“,„bil jsem s tebou rat“ atp :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
9.7.20 12:40

Já takhle taky občas píšu. Jak komunikuje při osobním setkání?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4943

Viděli jste se 4 krát. Jak jste na tom? Měli jste už sex nebo nějaké polibky techtle když ne mechtle?? Mně to přijde adekvátní a normální komunikace lidí co se seznamují, ale ještě si nejsou intimně blízcí. Spíš jde o to jak si sednete normálně, jak na tebe působí při schůzce? CHová se přátelsky má zájem vidíš na něm že se mu líbíš nebo si drží odstup. Máte si co říct?

Příspěvek upraven 09.07.20 v 12:41

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51029

A co je na tom psaní divného? Možná nezvyk že někdo umí slušně psát?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.20 12:50

Taky na tom nevidím nic zvláštního. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2891
9.7.20 13:03

Už chápu, proč jsi rok sama :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
284
9.7.20 13:05

Píše normálně. Byla bych ráda, že je slušný. Málokdo se dneska takhle přes net umí chovat slušně. 8) Nehledala bych na tom nic divného ani špatného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
268
9.7.20 13:06

Prostě člověk, co umí celkem slušně psát. Nic víc z toho nelze vyvozovat. Samozřejmě je v tom hodně té zdvořilosti, ale to se při seznamování podle mě nosí a nemusíš se bát, že by i po letech vztahu byl pořád takhle zdvořilý. To už bude jiná, taková „kamarádská“ forma potom ;-) Měl jsem to s přítelkyní taky tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama