Nový domov pro vaše děťátko

Anonymní
3.12.19 16:33

Nový domov pro vaše děťátko

Ahoj, jsme skoromanželé toužící po děťátku. S velkým domem a pozemkem kde by děťátko šťastně vyrůstalo. Touto cestou chceme najít maminku, která již děťátko má a nemůže nebo nechce si ho z jakéhokoliv důvodu nechat. Děťátko klidně i starší než rok do přímé adopce. S možností být i nadále součástí jeho života pokud by o to biologická maminka stála. Neboj se a napiš nám…

edit adminem - umazána emailová adresa

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

1110
3.12.19 16:49

Tohle ale nemyslíte vážně, že ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2323
3.12.19 17:08

To je jak inzerát na cokla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1958
3.12.19 17:21

@marra2 nedávno jsem četla zrovna inzerát podobného změní: hledám domov pro mého pejska, přestěhovali jsme se z domu do bytu a on je v bytě nešťastný, hledám někoho se zahradou a možností být v kontaktu, abych věděla, jak se má… :mrgreen: úplně mi to připomnělo ten inzerát :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11153
3.12.19 17:34
@marra2 píše:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2323
3.12.19 17:58
@marg píše:
@marra2 nedávno jsem četla zrovna inzerát podobného změní: hledám domov pro mého pejska, přestěhovali jsme se z domu do bytu a on je v bytě nešťastný, hledám někoho se zahradou a možností být v kontaktu, abych věděla, jak se má… :mrgreen: úplně mi to připomnělo ten inzerát :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21727
3.12.19 18:02
@marra2 píše:
:see_no_evil: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.12.19 18:48
@marra2 píše:

Jen díra v systému. V hluboké minulosti jsem resila, že dám své dítě k adopci (byla jsem na něj sama a odmitam potrat) a nedokázala jsem si představit, že nechám dítě v porodnici, nebudu vědět co s ním bude, jak dlouho zůstane v kojenaku, komu ho nakonec svěři, nikdy ho neuvidím… Tak jsem začala hledat rodiny v USA, kde je taková adopce možná a jsou tam na specializovaných webech podobné inzeraty. Nakonec jsem to všechno nějak zvládla sama, ale přijde mi to lepší varianta než dát dítě do babyboxu.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama