Nový fialový mamatest a duch

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kimme
Kecalka 267 příspěvků 09.11.14 21:56
novy fialovy mamatest a duch

Zdravím
Zakládám tuto diskusi pro případ, ze by jste měl někdo podobný problém který teď řeším já
A to sice s novým mamatestem 10, zašla jsem do lékárny a automaticky brala mamatest… Modré proužky… Citlivost 10
Doma k mému překvapeni na mě vykoukli z krabičky fialové proužky… Nový design neupirala jsem tomu pozornost.
Provedla jsem test a v limitu na mě vykoukla nádherná sytá růžová čárka na kterou jsem prez slzy štěstí skoro neviděla. Druhy den totéž…
Další den jsem zakoupila gravitest citlivost 10 a sněhobílo…
Po dvou letech snažení snad nemusím psát o následném nepopsatelném zklamaní… A hlavně vzteku… Neuvěřitelné… Mamatesty šli s kvalitou prudce z kopce… Mít vedle sebe v tu chvíli kdy jsem viděla negativní gravitest toho co dodává nový mamatest na trh… Tak ho zabim!
Jsem velice zklamaná, nasr**á, a mamatestum už prostě nevěřím!

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Hanka79
Neúnavná pisatelka 18259 příspěvků 09.11.14 22:01

@Kimme A nezkousela jsi do tretice jeste uplne jiny? je zvlastni, ze kdyz jsi mela na mamatestu uz opravdu krasnou sytou carku, ze gravitest nic :( oni mamatesty tedka delaji falesne carky, ale spis „duchy“…syta carka uz byla mit prava :think: fotku asi nemas vid?

Aerith
Kecalka 320 příspěvků 09.11.14 22:05

@Kimme mě taky pro změnu vyděsil, když mi ukázal asi minutu před skončením limitu slabou čárku 8o. Ona se ta barevná látka slila před tím proužkem, potom jsem to zkoumala. Těhu nebylo, pro nás naštěstí, neplánujem další mimi :nevim:

annaei
Extra třída :D 12929 příspěvků 09.11.14 22:05

@Kimme Já to měla přesně opačně

Kimme
Kecalka 267 příspěvků 09.11.14 22:06

To nemám… On tovi byl spis duch nebyla stejná jako kontrolní… Ale naoko krásně viditelná a růžová!

Kimme
Kecalka 267 příspěvků 09.11.14 22:09

Tak jsem se modlila aby jsem byla těhotná a test mi to potvrdil… Teda mamatest…
Gravitest vyloučil!

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 09.11.14 22:09

Tady je dalsi diskuze ohledně nových mamatestu
 https://www.emimino.cz/…rankovani/7/?…

Kimme
Kecalka 267 příspěvků 09.11.14 22:14

@myskalucka
Už jsem ji četla… Moc jsem toho z ni nevyhodnotila… :nevim:

Hanka79
Neúnavná pisatelka 18259 příspěvků 09.11.14 22:17

@Kimme To me mrzi :hug:,ale ty mamatesty uz nekupuj, opravdu na ne hodne nadavaji, pred tremi lety, kdyz jsem testila ja, tak to byly nejlepsi testy na trhu a za tu dobu se hodne zkazily, co tu tak ctu, tak si hodne chvali „Dr. Maxe“ :)

Kimme
Kecalka 267 příspěvků 09.11.14 22:24

@Hanka79
Pravě vždycky jsem ho považovala za nejlepší… Neuvěřitelné na čem si dokážou lidi cpat kapsy… No hrůza a děs…
Par recenzi jsem n n četla… A myslím si ze po teto zkušenosti se už nebudu na testy moc spoléhat… :/ to si raději necham za ty peníze nabrat krev a mám po problémech… :D

Hanka79
Neúnavná pisatelka 18259 příspěvků 09.11.14 22:33

@Kimme Jo videli jak ty testy jdou na odbyt, tak to osulily, ale ja doufam, ze se jim to vrati, ze to maminy kupovat nebudou :evil: a zisky jim pujdou dolu, je to hnus. Tak jeste je jistota ten digitalni Clear blue, ale stoji cca 200,– to uz chce delat tak po tydnu zpozdeni radsi :)

Kimme
Kecalka 267 příspěvků 09.11.14 22:36

Ten jsem taky dělala dnes… :nevim:
Mám 2 dny zpoždění. ;/

Verca1989
Echt Kelišová 9091 příspěvků 09.11.14 22:47

Bohužel mám stejnou zkušenost, snažíme se rok, MS mi nikdy nechodí pravidelně, takže jsem testovala často a když jsem koupila nový mamatest, duch tam byl pokaždé, i když těhotná jsem nebyla. Už mamatesty kupovat nebudu, opravdu se hodně zhoršily, kupuju už jen testy z Dr.Maxe…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 22:49

Ano mám s mamatestem podobnou zkušenost z minulého měsíce, kdy mi ukázaly tři testy poměrně znatelného a viditelného dušíka v udané době, ale za pár hodin vybledly do bíla. Zkusila jsem k tomu raději jiný test - dr. Lady max a ten byl sněhobílý. Když jsem otěhotněla, tak Lady Max ukázal dušíka již 10 dpo a mamatest nic :lol: čili mamatesty fakt neeee, jsou úplně na houby!

Hanka79
Neúnavná pisatelka 18259 příspěvků 09.11.14 22:55
@Kimme píše:
Ten jsem taky dělala dnes… :nevim:
Mám 2 dny zpoždění. ;/

No on je citlivost 25, ale to uz by asi ukazal aspon +1-2 :think:

Jinak ja tu dokonce nekde cetla, ze pocural test manzel (nekomu) a ze tam mel taky dve carky..a myslim, ze to byl zrovna mamatest…to vypada ze je to udelaji, aby to reagovalo na moc a je jedno zda moc tehotne nebo netehotne :cert:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >

Tomáš Plekanec okomentoval výsledek soudu: Hra na kanadskou rodinu skončila!

Nejcennější vítězství. Přesně tak označil hokejista Tomáš Plekanec rozhodnutí... číst dále >