Nový gynekolog

174
14.12.19 21:31

Nový gynekolog

Dobrý večer,
mám jen dotaz.
Objednala jsem se k novému gynekologovi, jsem objednaná na pondělí. Mám nepravidelnou MS a dnes jsem to dostala…
Myslíte, že je nutné lékaře odložit? Kdybych šla jen na preventivku, tak mi to je jasný.. ale jelikož jdu na registraci (vyšetřit při ms nechci, i kdyby mu to nevadilo), tak zda odkládání není zbytečné? Už si nepamatuji, co se vše u registrace dělá. A nechci být v pondělí za blba :D

Díky za reakci. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1154
14.12.19 21:45

Tak když jsem se registrovala, tak jsem šla rovnou i na prohlídku.
Být na tvém místě tak bych tam normálně šla. Stejně budou chtít vědět tvoji rodinnou anamnezu a pokud jsi nepřeposílala tvoji kartu od bývalého gynekologa tak bude chtít i s čím ses léčila atd. Když vysvětlíš že máš nepravidelnou ms tak to pochopí a objedná tě na jindy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
14.12.19 22:06

Já, co si pamatuji, jsem při prvním zapsání se k doktorce prohlídku normálně měla. Tak když tam budeš, objednej se třeba na jindy, jestli by ti to bylo nepříjemný, třeba budou mít volno další týden (třeba já bych se vyšetřit nenechala, pokud bych nebyla úplně bez ms…). :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8121
14.12.19 22:48

Já bych tam hned v po ráno zavolala a domluvila se. Ale myslím, že te preobjednaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat