Nový kočárek nebo z bazaru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 08.12.17 18:37
Nový kočárek nebo z bazaru ?

Hezký večer přeji všem :mavam:

Mám takový dotaz když jste čekali nebo čekáte své první miminko pořizovali jste nebo budete pořizovat nový kočárek nebo třeba od nějáké maminky z bazaru v dobrém stavu? :)
Děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22832 příspěvků 08.12.17 18:41

@Petruna21 pořízovala jsem nové golfky. Paradoxně jsem si kupovala nový kočár až na druhý dítě. Klidně bych vzala bazarový…je to jenom na chvílku

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1755 příspěvků 34 inzerátů 08.12.17 18:45

Já kupovala nový, v plánu byly 2 děti, tak jsem ho využila.

Charlie18
Kecalka 264 příspěvků 08.12.17 18:45

Já kupovala z bazaru. Měla jsem vybraný konkrétní kočárek, značku. Nový stojí asi 35tis. (trojkombinace), podařilo se mi sehnat krásný, v super stavu a i barvu, co jsem chtěla, za 15tis.

mal.lucie
Stálice 95 příspěvků 08.12.17 18:48

Já si na první si neuměla představit pouzitý kočár, tak jsemail koupila ne zrovna nejlevnější. Myslela jsem si, že už druhé mit nebudu, tak jsem ho prodala. No a ted mám za měsíc termín, a kočár jsem koupila použitý, vnitřek nechala přešit. A světe div se je jako nový :lol: jen za čtvrteční cenu co jsem koupila první :palec:

eileithia
Kecalka 238 příspěvků 08.12.17 18:54

My kupovali novej kočárek trojkombinaci, jsem jinak pověrčivá, takže bych po někom nekupovala a to ani postýlku, oblečky, dudlík apod :D

smudlinky
Závislačka 2527 příspěvků 360 inzerátů 08.12.17 19:09

Kupovali jsme každému dítku nový

Elenloth
Závislačka 3812 příspěvků 7 inzerátů 08.12.17 19:22

Já jsem na prvního koupila za pár korun starší hluboký, protože tam, kde jsme bydleli, a s naším životním stylem dostával dost zabrat a nového by mi bylo líto. Miminu je to jedno a před nikým jsem frajeřit nehodlala. Pak jsme koupili teda nové golfky, protože byly novinka toho roku a starší se ještě nedaly sehnat. Kupovala jsem je, protože jsem je využila jako samostatný podvozek pod autosedačku. Plánovala jsem koupit nový sporťák, protože ten se přece jenom využije dýl. No, místo toho jsme kupovali sourozenecký. Ten jsem chtěla nový, protože jsem ve starší neměla důvěru, co se konstrukce a zatížení týče.
Teď na třetě jsem koupila hluboký zase z druhé ruky, ale v perfektním stavu, je jak týden používaný. A sporťák nevím, ještě nemám vybraný.

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 08.12.17 19:23

Kupovali jsme nový

NikysekR
Extra třída :D 10303 příspěvků 3 inzeráty 08.12.17 19:26

Kupovali jsme nový (trojkombinaci) a měli jsme ho potom i pro druhého syna. Ale u druhého prcka jsme využívali jen hlubokou verzi, sporťák jsme mu koupili nový. A tu trojkombinaci jsem potom prodala známé, koupila si ho pro své první miminko. Kočárek byl v perfektním stavu.

scentini
Závislačka 3405 příspěvků 08.12.17 19:27

Novy, ted bude na druhe dite. Jsem za to rada.

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2149 příspěvků 08.12.17 19:29
@eileithia píše:
My kupovali novej kočárek trojkombinaci, jsem jinak pověrčivá, takže bych po někom nekupovala a to ani postýlku, oblečky, dudlík apod :D

A co je s tim spojeno za poveru???

kanka80
Kelišová 6422 příspěvků 13 inzerátů 08.12.17 19:31

Měli jsme pro první dítko kočárek z bazaru po jednom dítěti, osobní odběr, kočárek byl jak nový…stejně jsme ho pak museli střelit bo z druhého dítěte byly hned dvě :P a prodala jsem ho za stejnou cenu za kterou jsem ho koupila :nevim: a kupující s ním byli nesmírně spokojeni ;) když koupíš nový tak ho pak neprodáš ani za půlku :nevim:

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 08.12.17 19:33

@Petruna21 Kočárek bych bazarový nikdy nekoupila, rozhodně ne jako hlavní kočár, natož kombinaci nebo set, který má sloužit už od narození. Na tom kočáru se dá dost pokazit nebo porouchat, raději koupím nový v záruce a veškeré problémy kdyžtak vyřeším s obchodem, kde jsem kupovala. Navíc kočár po holce jsem po třech letech střelila za slušnou cenu a bylo.

Jinak mi ale bazarové zboží nevadilo, neříkám že jsem měla z bazaru všechno, ale sem tam jsem něco pořídila.

axlpol
Závislačka 2655 příspěvků 86 inzerátů 08.12.17 19:34

Pro mě byla priorita at je to běhací kočárek(pro dvojčata)a to bychom se hodně plácli přes kapsu, kdybychom kupovali nový. peníze by byly, ale nedala bych to.
Takže jsme koupili bazarový x-lander(paní bydlela nedaleko)takže jsme viděli jí i kočárek, žádný problém s tím nebyl a sloužil do 15m. Dále by je už ani neuvezl a zbytečně by se ničil.
Začli sedět až v těch 15m, takže jsme přešli na Chariot(opravdu do terénu) a slouží doted 27m.
Celková cena obou vyšla na 9tis.oba byly/jsou krásné, nezničené a ten první jsem i prodala za stejnou cenu, nebyl mnou zničený ani opotřebený, pečovala jsem o něj :lol:
Takže je to hodně individuální, jak jej bude maminka využívat, kam a jak se bude o něj starat a od koho jej koupí.
Kdyby došlo na další dítě, šla bych zase do bazarového, ale opět jen na prvních 15m a potom zase přesedlat na Chariot.
Při koupi bych bedlivě skoumala fotky, stav koleček, typ kočárku, kukla bych třeba i na další inzeráty té maminky, abych měla představu o koho jde a kdybych si nebyla jistá volila bych raději někoho z okolí, at se dá na kočárek podívat.

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >