Nový kočárek - zatáčí špatně

1661
12.1.20 19:37

Nový kočárek - zatáčí špatně

Dobrý den,
Koupila jsem si nový kočárek, objednáním přes internet. Ale jsem nemile rozčarovaná, s kočárkem se velmi špatně zatáčí, jde hodně ztuha. Fakt se s ním nadřu a to tam nemusí být ani miminko. Zlepší se to postupně až se trochu zajede? Nebo se mám spokojit s tím co mám. (Vím, nakup pres internet bych uz neudelala).
Děkuju za zkušenosti :) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4311
12.1.20 19:40

Nestačilo by promazat ty osy v kolech?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
964
12.1.20 19:41
@Tonick19 píše:
Dobrý den,
Koupila jsem si nový kočárek, objednáním přes internet. Ale jsem nemile rozčarovaná, s kočárkem se velmi špatně zatáčí, jde hodně ztuha. Fakt se s ním nadřu a to tam nemusí být ani miminko. Zlepší se to postupně až se trochu zajede? Nebo se mám spokojit s tím co mám. (Vím, nakup pres internet bych uz neudelala).
Děkuju za zkušenosti :) :mavam:

Ciste nahodou, nemate zabrzdenou aretaci na prednich kolech?
Pokazdy kdyz slozim kocar do auta samo se mi to zabrzdi. Poprve jsem nechápala co to je a proc nezataci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10465
12.1.20 19:45

Tak hlavně záleží na tom, jestli máš kola s aretací(tzn. Ta přední otočná) a nebo pevná. Pokud pevná musí se předek kočárku vždycky jakoby nadzvednout, to je normální. Pokud s aretací, zkontroluj, zda nejsou zaaretovaná. Taky se mi to často stane po složení do auta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7487
12.1.20 19:46

@Tonick19 mate otocny kolecka a ty se vam neotaci do stran? Nebo proc se vam spatne otaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
12.1.20 19:48

Jestli je nový, tak ho můžete do 14 dnů vrátit/ vyměnit. Než si rok i déle vyčítat špatný výběr… Že by se to zlepsilo pouzivanim, to si nemyslim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12026
12.1.20 19:49

Prosím jaký je to kočár?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1661
12.1.20 19:55

@Bobsh
Bohuzel, uz jsme zkouseli a bez výsledku, pořád stejné…

@Anna85
Aretaci mam normalne otevrenou, oni zatáčí, ale fakt musí človek vynaložit docela sílu, ovládání kočárku jednou rukou je nemyslitelný…

@Aduš8
Mám je normálne odjištené…

@Cenarius
Otáčí se, ale velmi ztěžka. Jedu do města, a jsem po chvilce celkem vyřízená. O nějakým běhání s kočárkem si můžu nechat zdát, je to jak kdyby jela do kopce s 20 kg ditetem..

@Lu1234
Kdyby se dal vrátit, to by bylo první co bych udělala…Bohužel spíš přemýšlím nad alternativou jiného kočárku a tenhle prostě prodat…

Ješte doplním, že kočarek byl zaslán na reklamaci, udajne seštelován, promazán a v nejlepší kondici :roll: Bohužel mám zkušenosti s předchozím kočarkem a to je nebe a dudy, nehledě na to, že váha kočarku byla stejná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1661
12.1.20 19:56

@g.sandova
Dorjan

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11946
12.1.20 20:00

Dorjan měla kamarádka a jednou rukou ho fakt ovládat nemohla. Já bych ho nechtěla ani zadarmo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12026
12.1.20 20:00

@Tonick19 a kterY typ?
Já bych si koupila nový, co se budes trápit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3728
12.1.20 20:14

A vy jste si ho nešli vyzkoušet někam do kamenného obchodu, jestli vám bude vyhovovat? my to tak právě udělali, i četli recenze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1834
12.1.20 20:19

@Tonick19 dorjan mela sestra a kdyz jsme si s pritelem vzali synovce na projizdku do parku, tak pritel rikal, ze to je pekna sra*ka a pochopil moje nadseni k Bugaboo a Stokke kocarkum :lol:

Sama segra uznala, ze to nebyl nejlepsi vyber a po pul roce koupila nejaky sportak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1661
12.1.20 20:21

@jessikka
Měla jsem předešlý model dorjanu a byl opravdu skvělý, jednou rukou jsem ho ovládala naprosto hravě i přes jeho váhu, všude projel…Takže proto jsem šla znovu do značky dorjan.

@g.sandova
Creativo, no jde o to, ze i pres to, kocarek za nakupni cenu stopro neprodám i když je skoro neježděný, a tak je mi líto peněz. Proto si říkám, jestli to neni pouze tím, že je nový a teprve se musí zajet…

@mamina2017
Bohužel ne, měla jsem už predešlý model a sázela na to, že budu opět spokojená…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1661
12.1.20 20:22

@peta1003
Já už dorjan práve měla, starší model a byl dokonalej…(pro mě).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat