Nový muž, ale nepřeskočila jiskra

Anonymní
20.2.20 07:56

Nový muž, ale nepřeskočila jiskra

Ahoj holky, svou diskuzi raději dávám anonymně, nechci, aby někdo z mého okolí věděl…děkuji za pochopení
Holky, co si myslíte o tomto. Já totiž nevím, co dělat.
Měla jsem za poslední 4 roky dva vážné vztahy, u obou od začátku přeskočila jiskra, velká chemie, rychlý start. První z těchto dvou vztahů vydržel půl roku, byl velmi intenzivní, psychicky náročný. Partner byl žárlivý, despotický, majetnický a manipulativní…stálo mě to mnoho sil a dlouhý čas než jsem se vzpamatovala. Druhý vztah byl takový, že jsem nechtěla spěchat, ale ten muž mě přitahoval a byl to on, kdo určoval směr. Byl ale docela sobecký, dost na peníze, dost se vytahoval, co dokázal ve sportu, v životě. Za dva měsíce se rozešel, ale způsobem, že se prostě vypařil.
Nyní jsem potkala kluka, který je opak těchto dvou, je klidný, milý, zdvořilý. Známe se krátce, ale já mám pocit, jako bysme byli staří známí. Máme si co vykládat, zasmějeme se. Naše seznámení nebylo asi náhodné. Dala jsem si seznamku a ozval se mi na ni tento kluk. Při bližším psaní jsme zjistili, že bydlíme na stejném sídlišti…poté na stejné ulici…a nakonec je to můj soused, bydlí o pár pater pod náma (je to velký dům a hodně bytů, takže sousedé se moc neznají, max z patra a on v našem domě bydlí cca rok, neznali jsme se ani od vidění na chodbě)
Vím, že je to kluk do nepohody. Ale z mé strany tam necítím tu chemii. Jde navázat s někým vtah, když nepřeskočí jiskra? Může vůbec přeskočit později? Až se třeba víc poznáme?
Ten první z mých bývalých měl dvě dcery, já mám syna. On se k dětem choval hezky, když měl náladu. Uměl být ale až zlý a to i na mého syna, který měl v té době teprve 4 roky.
Ten druhý měl syna v péči a mezi klukama dělal neuvěřitelné rozdíly. Mého pořád shazoval, svého vychvaloval, ikdyž na můj vkus nebyl nějaká extra třída, prostě normální dítě.
Tento má také syna (5 let), můj má v květnu 8. Kluci se neznají…a podle toho, co říkal, tak to má nastavené jako já. Že když si najde ženu s dítětem, bude se k němu chovat stejně jako ke svému.
Dala jste se některá dohromady s někým, kde ta jiskra a chemie prostě nebyla? Vím, že to nezaručuje úspěch (viz mé dva vztahy)
Děkuji za postřehy :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12677
20.2.20 08:01

A to tu jiskru tak potřebuješ? Nechápu.

Evidentně dva jiskřící vztahy nevyšly, tak máš asi vyzkoušet i rozum. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12437
20.2.20 08:02

Mozna jsi ty dva mela poznat prave proto, aby ti doslo, ze neni dobre jit do vztahu bezhlave a s ruzovyma brylema na ocich. Tohle muze zacit pomaleji a muze to byt o to hezci a silnejsi a trvalejsi. Samozrejme to ma sanci na uspech a na poradny vztah. Zazila jsi dva silne veletoce a ted muzes mit klidneho partnera, ktery te nebude ani deptat ani ponizovat. Mas stesti :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51014
20.2.20 08:07
@Flyingfrog píše:
A to tu jiskru tak potřebuješ? Nechápu.Evidentně dva jiskřící vztahy nevyšly, tak máš asi vyzkoušet i rozum. :nevim:

A co intimnosti? To přece z rozumu nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 08:09

@Venetia právě… to je ono :-( já taky vím, že chlapi nejsou…že je fakt těžký potkat normálního chlapa, ale nejde to takhle jak na povel :-(

• Nahlásit
  • Citovat
22149
20.2.20 08:10

Asi tak. Živelnější, impulzivnější a temperamentnější muži mají tu jiskru víc, snáz zaujmou a okouzlí svým šarmem…To jsou spojené nádoby…Na druhou stranu, kvality vztahů je taková, jaká je - nějaká forma nestability a Itálie…A ne vždy najdete soulad…
Klidnější chlapi to mají prostě naopak, ale potřebují víc času, než objevíš a oceníš jejich kvality…Takže ten nástup zamilovanosti může být hodně pozvolný, ale já v tom nevidím potíž, když je vám spolu tak dobře. Já bych ho (kor po tvých zkušenostech) rozhodně nezatracovala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22149
20.2.20 08:12
@Venetia píše:
A co intimnosti? To přece z rozumu nejde.

tak počká, nemusí sexovat hned…Vždyt psala, že se neznají dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.20 08:15
@Flyingfrog píše:
A to tu jiskru tak potřebuješ? Nechápu.Evidentně dva jiskřící vztahy nevyšly, tak máš asi vyzkoušet i rozum. :nevim:

Prima úvaha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1534
20.2.20 08:17

Ano, zazila jsem to v soucasnem vztahu. Nebyla to zadna laska jako tram na prvni pohled a chemie, ktera by se dala krajet. Zrovna jsem byla po tezkem rozchodu s muzem, který byl ukazkovy hajzlik, ale ta chemie, co mezi nami byla :oops: Tak jsem si rekla, ze uz jsem dost stara na to, abych sebrala rozum do hrsti a zacala hledat vhodneho otce pro sve budouci dite a ne nabijece s jiskrou zato pro život nepouzitelneho. Zpetne mohu rict, ze rozhodovat se pri vyberu partnera hlavou bylo skvele reseni, protoze mam doma perfektniho a spolehliveho muze, ktereho mi kdektera muze zavidet a nejakou pocatecni chybejici jiskru vem cert, je to nejlepsi vztah, jaky jsem kdy mela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51014
20.2.20 08:18
@Anonymní píše:
@Venetia právě… to je ono :-( já taky vím, že chlapi nejsou…že je fakt těžký potkat normálního chlapa, ale nejde to takhle jak na povel :-(
To mi je právě u těch rozumovych typu nejasné, jak se s tímhle poperou
@pe-terka píše:
tak počká, nemusí sexovat hned…Vždyt psala, že se neznají dlouho.

Sex je až to poslední, píšu intimnosti a ty probíhají snad už na začátku a v tu chvíli právě zjistíš, že to tam není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51014
20.2.20 08:19
@Ernais píše:
Ano, zazila jsem to v soucasnem vztahu. Nebyla to zadna laska jako tram na prvni pohled a chemie, ktera by se dala krajet. Zrovna jsem byla po tezkem rozchodu s muzem, který byl ukazkovy hajzlik, ale ta chemie, co mezi nami byla :oops: Tak jsem si rekla, ze uz jsem dost stara na to, abych sebrala rozum do hrsti a zacala hledat vhodneho otce pro sve budouci dite a ne nabijece s jiskrou zato pro život nepouzitelneho. Zpetne mohu rict, ze rozhodovat se pri vyberu partnera hlavou bylo skvele reseni, protoze mam doma perfektniho a spolehliveho muze, ktereho mi kdektera muze zavidet a nejakou pocatecni chybejici jiskru vem cert, je to nejlepsi vztah, jaky jsem kdy mela.

Tak hlavně, že časem dorazila… To bude trochu jiný případ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1269
20.2.20 08:19
@Anonymní píše:
Ahoj holky, svou diskuzi raději dávám anonymně, nechci, aby někdo z mého okolí věděl…děkuji za pochopení
Holky, co si myslíte o tomto. Já totiž nevím, co dělat.
Měla jsem za poslední 4 roky dva vážné vztahy, u obou od začátku přeskočila jiskra, velká chemie, rychlý start. První z těchto dvou vztahů vydržel půl roku, byl velmi intenzivní, psychicky náročný. Partner byl žárlivý, despotický, majetnický a manipulativní…stálo mě to mnoho sil a dlouhý čas než jsem se vzpamatovala. Druhý vztah byl takový, že jsem nechtěla spěchat, ale ten muž mě přitahoval a byl to on, kdo určoval směr. Byl ale docela sobecký, dost na peníze, dost se vytahoval, co dokázal ve sportu, v životě. Za dva měsíce se rozešel, ale způsobem, že se prostě vypařil.
Nyní jsem potkala kluka, který je opak těchto dvou, je klidný, milý, zdvořilý. Známe se krátce, ale já mám pocit, jako bysme byli staří známí. Máme si co vykládat, zasmějeme se. Naše seznámení nebylo asi náhodné. Dala jsem si seznamku a ozval se mi na ni tento kluk. Při bližším psaní jsme zjistili, že bydlíme na stejném sídlišti…poté na stejné ulici…a nakonec je to můj soused, bydlí o pár pater pod náma (je to velký dům a hodně bytů, takže sousedé se moc neznají, max z patra a on v našem domě bydlí cca rok, neznali jsme se ani od vidění na chodbě)
Vím, že je to kluk do nepohody. Ale z mé strany tam necítím tu chemii. Jde navázat s někým vtah, když nepřeskočí jiskra? Může vůbec přeskočit později? Až se třeba víc poznáme?
Ten první z mých bývalých měl dvě dcery, já mám syna. On se k dětem choval hezky, když měl náladu. Uměl být ale až zlý a to i na mého syna, který měl v té době teprve 4 roky.
Ten druhý měl syna v péči a mezi klukama dělal neuvěřitelné rozdíly. Mého pořád shazoval, svého vychvaloval, ikdyž na můj vkus nebyl nějaká extra třída, prostě normální dítě.
Tento má také syna (5 let), můj má v květnu 8. Kluci se neznají…a podle toho, co říkal, tak to má nastavené jako já. Že když si najde ženu s dítětem, bude se k němu chovat stejně jako ke svému.
Dala jste se některá dohromady s někým, kde ta jiskra a chemie prostě nebyla? Vím, že to nezaručuje úspěch (viz mé dva vztahy)
Děkuji za postřehy :-)

A co je podle tebe chemie? Že ti kalhotky zvlhnou hned při pomyšlení na něj? Podle mě, ses vůbec nepoučila z těch předchozích vztahů. Máš tendence si vybírat podobné typy. Ona chemie není jen sex. Je to i to, že je ti s ním dobře. Navíc se znáte chvíli, tak nemusíte hned skákat do postele. A třeba tě pak mile překvapí, jak tě bude přitahovat. Můžete spolu trávit čas a nechat to vyplynout. Ona zamilovanost je sice krásná, ale vydrží jen chvíli. Čím jsem starší, tím víc si vážím tý stabilní lásky, která není sice tak intenzivní, ale dává mnohem víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8905
20.2.20 08:23

Zřejmě ti to jiskří jen s debilama :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24832
20.2.20 08:25
@Anonymní píše:
@Venetia právě… to je ono :-( já taky vím, že chlapi nejsou…že je fakt těžký potkat normálního chlapa, ale nejde to takhle jak na povel :-(

Mně na tom přijde děsivé, že do toho taháš to své dítě… :?

První vztah půl roku a píšeš, že byl zlý na Tvého 4 letého syna, druhý vztah podle mě spíš na šuk, když se chlap vypařil po 2 měsících a opět píšeš, že schazoval Tvého syna… :roll:

Přijde Ti to normální?

Nešlo by dalšího chlapa držet bokem Tvého děcka, než bude jistota, že je chlap normální a nevypaří se atd.?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22149
20.2.20 08:26
@Venetia píše:
Sex je až to poslední, píšu intimnosti a ty probíhají snad už na začátku a v tu chvíli právě zjistíš, že to tam není

Ale vždyt píše, že se znají krátce. Kde bereš jistotu, že ta přitažlivost nepřijde až časem? Je jí s ním dobře, to snad do začátku stačí…Jen si musí prostě v hlavě srovnat, že stabilní playboy a Casanova je utopie. U ujasnit si, jaké vztahy od života očekává.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama