Nový muž po týdnu po rozchodu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
26.6.22 10:08

Dobrý den, chtěla bych se s Vámi poradit, jaký máte na můj případ názor, protože se kvůli tomu trápím.

Rozešla jsem se s mým bývalým partnerem a po týdnu jsem se poznala s jedním mužem, který na mě začal naléhat, abych s ním po pár dnech byla ve vztahu. Svolila jsem a po dalším týdnu jsem to psychicky nezvládla mít takhle hned někoho dalšího, protože ten minulý partner mě dost emocionálně vyčerpal a tomu novému jsem napsala, že je to na mě moc rychlé a chci se s ním rozejít. Po třech měsících to neustále dokola omývá, mě to trápí, že to stále řešíme a jestli jsem něco nepokazila ve vztahu nebo nenarušila. Ale mně připadá, že jsem nic špatného neudělala, jen jsem myslela sama na sebe…Jinak nic neřešíme, jsme spolu šťastní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1175
26.6.22 10:40

Chlap bude asi trošku vůl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27542
26.6.22 11:23

Že jsi nechtěla skákat ze vztahu do vztahu, to chápu. Pitomce, co ti to pár měsíců mlátí o hlavu, ne. Vykašli se na něj. Brzo si najde jinou věc, kterou ti bude vyčítat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
695
26.6.22 11:29

Ad,,po týdnu jsem se poznala s jedním mužem, který na mě začal naléhat, abych s ním po pár dnech byla ve vztahu,, ‐-------

Uz tady by mi silne blikala kontrolka
Normalni vyrovnany muz to neudela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
26.6.22 11:50

„Na mě začal naléhat, abych s ním po pár dnech byla ve vztahu..“ Tady by mi blikala kontrolka, co blikala.. ona by začla i ječet jak siréna :D Já jsem čertvě po rozchodu a ač mě ten rozchod bolí tak by mě nenapadlo bývalému psát výčitky, že se se mnou rozešel. Tohle bude jiný zoufalec. Kašli na něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.22 23:01

Zkus mu to rozumně vysvětlit, pokud za to stojí počká na tebe.Ale jestli ti s ním jinak bylo fan, dlouho bych neotálela, chlapů je málo a žen dost, aby si nenašel jinou.
Já se v tom taky plácám. Současně mi píši 3 co by za to stáli, ale ten se kterým bych se chtěla sejít a líbí se mi asi nejvíc je moc daleko, další na mě nenaléhá, ví, že se mám stěhovat a už bysme to k sobě měli daleko a ten poslední mi sice píše hezky, ovšem naléhá na setkání až moc a fyzicky mě nepřitahuje tak jako ti dva. Navíc mě nechal někdo před časem do koho jsem se zamilovala, ale on to tak necítil. Pořád si říkám, že bych ho chtěla zpátky, ale nemá to smysl.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat