Nový muž po X letech

Anonymní
13.2.21 10:09

Nový muž po X letech

Ahoj holky, s bývalým jsme se rozešli asi před 7,8 měsíci, byly jsme spolu 8-9 let jsou tam dvě malé děti. Vztah byl krásný až na poslední rok tak jsme to v klidu ukončili, deti ma o víkendu. No stále spolu udržujeme intimní kontakt tak jednou dvakrát za tyden, dohodli jsme se ze když si jeden zbas někoho najde tak to skončíme. No v zaměstnání jsem si začala psát s jedním kolegou, samozřejmě tak aby se o tom nikdo nedozvěděl, prijde mi ze to mezi námi docela jiskri když máme dělat zrovna spolu :lol: hned jak přijdu domů pise mi. Ted jsme se spolu domluvili ze příští víkend spolu něco podnikneme, ja se docela těším ale zároveň bojim hrozne, je to úplně poprvé co bych strávila cas s někým jiným a nemůžu se toho zbavit :roll: :roll: holky jak jste to měli vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9027
13.2.21 10:13

Tak predne bych prestala chrápat s ex. Buď spolu chcete být a nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1619
13.2.21 10:21
@Anonymní píše:
Ahoj holky, s bývalým jsme se rozešli asi před 7,8 měsíci, byly jsme spolu 8-9 let jsou tam dvě malé děti. Vztah byl krásný až na poslední rok tak jsme to v klidu ukončili, deti ma o víkendu. No stále spolu udržujeme intimní kontakt tak jednou dvakrát za tyden, dohodli jsme se ze když si jeden zbas někoho najde tak to skončíme. No v zaměstnání jsem si začala psát s jedním kolegou, samozřejmě tak aby se o tom nikdo nedozvěděl, prijde mi ze to mezi námi docela jiskri když máme dělat zrovna spolu :lol: hned jak přijdu domů pise mi. Ted jsme se spolu domluvili ze příští víkend spolu něco podnikneme, ja se docela těším ale zároveň bojim hrozne, je to úplně poprvé co bych strávila cas s někým jiným a nemůžu se toho zbavit :roll: :roll: holky jak jste to měli vy?

Tak je nejspíš ještě brzy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1235
13.2.21 10:21

Hlavně bych to ukončila s ex. Nebo plánuješ spávat s oběma, než se rozhodneš jestli kolega ano. Ber to, že to bude poprvé, budete se muset sehrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2299
13.2.21 10:25

Proč jste se bývalým rozešli, když spolu spíte dvakrát týdně? 8o To tedy vůbec nechápu. Když vám funguje sex a máte děti, tak spíš zapracuj na tomhle vztahu, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9139
13.2.21 10:45

Tak s chlapem máš dvě děti, měli jste krásný vztah až na poslední rok, spíte spolu. Neměli byste spíš zapracovat na překonání krize, než si hned hledat někoho jiného?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11464
13.2.21 11:03

Nechapu rozchod, kdyz spolu stejne spite..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4441
13.2.21 11:21

Přestaň dělat matraci ex a pak teprve jdi naplno do nového. Nebo snad chceš dělat matraci oběma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5332
13.2.21 11:31

Chudák nový chlap, narazit na trubku, která se nechává pravidelně protahovat bývalým, to určitě přesně v tobě hledá :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1065
13.2.21 11:37
@Zumpa píše:
Chudák nový chlap, narazit na trubku, která se nechává pravidelně protahovat bývalým, to určitě přesně v tobě hledá :mrgreen:

Tak on to nevi :mrgreen: a vis jak. Co nevis, to te nezere :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
764
13.2.21 12:16

Prvne prestan spat s ex. My s ex spolu zili v jednom dome a nespali jsme spolu. Nemela jsem potrebu kdyz jsme si nerozumneli. A nebo holt reste vas vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
664
13.2.21 12:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky, s bývalým jsme se rozešli asi před 7,8 měsíci, byly jsme spolu 8-9 let jsou tam dvě malé děti. Vztah byl krásný až na poslední rok tak jsme to v klidu ukončili, deti ma o víkendu. No stále spolu udržujeme intimní kontakt tak jednou dvakrát za tyden, dohodli jsme se ze když si jeden zbas někoho najde tak to skončíme. No v zaměstnání jsem si začala psát s jedním kolegou, samozřejmě tak aby se o tom nikdo nedozvěděl, prijde mi ze to mezi námi docela jiskri když máme dělat zrovna spolu :lol: hned jak přijdu domů pise mi. Ted jsme se spolu domluvili ze příští víkend spolu něco podnikneme, ja se docela těším ale zároveň bojim hrozne, je to úplně poprvé co bych strávila cas s někým jiným a nemůžu se toho zbavit :roll: :roll: holky jak jste to měli vy?

Klid, měla jsem to podobně jako ty. Byli jsme spolu 5 let jen nemáme děti a vztah máme dobrý. Taky jsme se občas intimně sešli ale věděli že šance na úplný návrat není. Já žádný vztah nechtěla dříve než si uzavřu kompletně minulost a se vším se srovnám, pak jsem za půl roku někoho poznala a věděla že to bude v pořádku, strašně se na něj těšila a rozumíme si zatím po všech stránkách. Bylo to naprosto v pohodě, ale až po tom půl roku, dříve jsem si jiného muže neuměla představit. Pomohl mi jen čas a to být chvíli sama a urovnat si myšlenky a vlastní život. Bude to v pohodě neboj. Do ničeho se nenuť a dej na sebe. Nech se vést tím co ti říká vnitřní hlas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
13.2.21 23:04

Ukonči to s bývalým, a pak žačni nový vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat